نیویورک (AP) — رژیم صهیونیستی. اندرو کومو جمعه اعلام کرد که نیویورک مدارس و کالج ها بسته باقی می ماند از طریق بقیه سال تحصیلی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کومو گفت که آن را بیش از حد خطرناک برای باز کردن مدارس دوباره در این بهار و این که او می خواهد به نگه داشتن کودکان و مربیان امن است.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

نیویورک وحشتناک مارس — در میان بدترین در تاریخ خود رسیده است. فقط زمان خواهد شد بگویید اگر این بیماری همه گیر کوروناویروس که از آن ساخته شده به طوری افتضاح محو خواهد شد در ماه مه.

“ما باید یک راه زیادی برای رفتن است اما ممکن است من فکر می کنم در حال رفتن به یک سرنوشت ماه و یک فرصت برای ما برای انجام کاری بزرگ در این شهر” نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio روز جمعه گفت.

هنگامی که در آوریل شروع شد و, ویروس در حال حاضر مواج. نزدیک به 2000 نفر مرده بودند. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو هشدار داد که یک مدل پیش بینی شده به عنوان بسیاری از 16,000 مرگ و میر پس از وقوع بود.

در این زمان که به نظر می رسید شوم. واقعیت بدتر شده است.

هر چند چهار شنبه, ویروس اعتقاد بر این بود که به کشته شدن حداقل 23,600 مردم در کشور از جمله در اطراف 5,300 افرادی که درگذشت خود را قبل از عفونت می تواند تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست.

که نزدیک به نه بار تعداد افرادی که درگذشت در سپتامبر. حملات 11. اکثر کارشناسان معتقدند این رقم یک undercount از آن تنها شامل مرگ و میر که در آن لینک به COVID-19 مطمئن بود که به اندازه کافی گنجانده شود در گواهی فوت است.

ممکن است آغاز می شود که آوریل به پایان رسید اما با بیشتر امیدوار خبری که بدترین است. دولت روزانه مرگ و میر تعداد که به اوج خود رسید و با 799 مرگ و میر در 8 آوریل کاهش یافته است و تقریبا به جایی که آن را در پایان ماه مارس با 306 نفر مرگ و میر در چهار شنبه.

تعداد افراد بستری شده با ویروس تضعیف به حدود بود که در آن یک ماه پیش هم پس از هدف قرار دادن یک قله در اواسط ماه آوریل است.

روز چهارشنبه یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی است که تا به حال بخار به شهر نیویورک برای کمک به با این بیماری همه گیر رفتگان. موقت بیمارستان در منهتن اصلی مرکز همایش نزدیک به بسته شدن بیش از حد به عنوان این شهر بیمارستان ها ثابت کرده اند قادر به تحمل بار از بيماران است.

اما در حالی که سایر نقاط کشور را آغاز کرده اند به محدودیت در تعامل اجتماعی شهر نیویورک است که هنوز هم تشدید پایین. در روز پنج شنبه کومو اعلام کرد که این شهرستان در سیستم مترو خواهد محدود کردن خدمات یک شبه به آن را آسان تر برای ضد عفونی کردن قطار در میان تازه ترس است که گرد هم آوردن مردم در حمل و نقل عمومی کمک می کند تا ویروس گسترش یافته است.

____

کلرادو پیراپزشک سوگواری

د Blasio گفت: شهر نیویورک خواهد پیدا کردن یک راه به افتخار کلرادو پیراپزشک پل کاری که درگذشت COVID-19 پس از سفر به نیویورک برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر.

“”من باید به شما بگویم آن را فقط لطمه می زند که مانند یک مرد خوب ساخته شده است که نهایت فداکاری برای ما” د Blasio گفت.

کری 66 بخشی از یک موج از متخصصین و تکنسین های پزشکی اورژانس از سراسر کشور که تن به تن در نیویورک هنگامی که coronavirus صعودی شد. مرگ او اعلام شد پنج شنبه. د Blasio گفت کری “به زندگی خود را برای ما و ما قصد داریم به افتخار او در یک راه خاص.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de