فرانک Bonanno چگونه ناهار خوری می تواند تغییر در COVID عصر

فرانک Bonanno دیده است و تقریبا همه چیز را در صنعت رستوران از روز خود را به عنوان یک آشپز جوان برای استخدام در 1990s از طریق افتتاح اولین رستوران Mizuna به رشد Bonanno مفاهیم که در حال حاضر شامل ده کافه ها و رستوران ها و دنور, شیر, بازار مواد غذایی, سالن. اما هیچ چیز در خود تجربه قبلی شروع به مقایسه با چگونه coronavirus همه گیر است و تحت تاثیر رستوران.

پس از برخورد با بسته اتاق ناهار خوری به شدت کاهش یافته و فروش گذاشته و کارکنان رستوران در حال حاضر در صورت عدم قطعیت در قوانین دولتی برای بازگشایی, ترس مشتریان و تهدید سنبله در COVID موارد پس از eateries در حال بالا و در حال اجرا agian.

به عنوان Bonanno و همسر و شریک کسب و کار ژاکلین آماده سازی برای بازگشایی خود را گل سرسبد رستوران Mizuna هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالاتی است که هنوز پاسخ داده شود از جمله آنچه در روز می توان آنها را در کسب و کار صندلی ظرفیت است که اجازه داده شود تحت مقررات جدید و اینکه آیا شام در خواهد آمد. “این همه اتفاق می افتد بسیار سریع و تغییر هر روز” Bonanno یادداشت ها. اما هدایت از کلرادو رستوران با کانون ثابت است, مفید, او می گوید و او را نیز ساخت برنامه های مبتنی بر ارزیابی خود را از وضعیت.

“ما فکر نمی کنیم این است که در شش ماه چیز” Bonanno توضیح می دهد. “ژاکلین و من فکر می کنم این دو سال چیزی.” و به طوری که آنها در حال آماده سازی درآمده است.

در اینجا برخی از رستوران ایده برای تطبیق رستوران خود را به یک راه جدید برای انجام کسب و کار در ماه های آینده و سال.

Mizuna's menu will likely look quite different when it reopens.

Mizuna منو به احتمال زیاد خواهد شد نگاه کاملا متفاوت زمانی که آن را بازگشایی.

حسن نیت ارائه میدهد Bonanno مفاهیم

کاهش ظرفیت
“آیا شما می دانید چیزی است که من نمی?” Bonanno می پرسد. “از آنجا که من شنیده ام چیزی رسمی.” اما او می گوید که شنیده ام هر دو شایعات, صنعت و توصیه هایی است که اتاق ناهار خوری ظرفیت می تواند چیزی شبیه به ده نفر در هر 500 متر مربع از جمله سرور های. برای Mizuna که به مقدار حدود بیست مهمانان. بازار شیر که بسته حدود ده مواد غذایی و نوشیدنی مفاهیم زیر یک سقف, شده, عملکرد بیشتر به عنوان یک فروشگاه مواد غذایی و بازار پس از ماه مارس 17 رستوران خاموش کردن و همه از میز و صندلی برداشته شد. Bonanno می گوید او مطمئن نیست که او قادر خواهید بود برای قرار دادن صندلی پشت در تا او را به دنبال انعطاف پذیر برای چند ماه آینده به منظور تطابق با مقررات و توصیه.

کاهش ساعت
بسیاری از مردم ادامه خواهد داد به کار از راه دور و حتی پس از اقامت در خانه سفارش شده است برداشته و Bonanno رستوران را برای تنظیم برنامه ریزی شده خود را بر اساس موقعیت خود را. “ما ممکن است باز فرانسوی 75 فقط برای ناهار,” او می گوید: چون رستوران واقع در قلب مرکز شهر کسب و کار منطقه (در 717 خیابان 17) و به شدت متکی در اطراف دفاتر خود پایه مشتری. اما ممکن است بسیاری از کارگران در آن در مرکز شهر و دفاتر و کسانی که وجود دارد ممکن است سر راست به خانه پس از کار.

French 75 may initially reopen just for lunch.گسترش

فرانسه 75 ممکن است در ابتدا بازگشایی فقط برای ناهار.

علامت Antonation

کوتاه شام Seatings
“من فکر می کنم two-and-a-half-ساعت شام انجام شده است” Bonanno متحده است. مهمانان ممکن است بخواهید به معطل شدن در فضاهای محصور و او نمی خواست برای تشویق که به هر حال قبل از این تهدید از coronavirus به طور کامل تحت کنترل است. بنابراین به جای چند دوره سرآشپز شام که شد محبوب در Mizuna قبل از همه گیر او به دنبال در سه دوره شام خدمت کرده است در زمان کوتاه فریم برای حفظ مشتریان احساس امن است.

آسایش و ایمنی
“شما می خواهید به صرف پول خود را در مکان شما می دانید که قابل اعتماد هستند و شما می دانید آنچه شما در حال گرفتن” Bonanno می گوید. بنابراین آسایش — با مواد غذایی کارکنان و ایمنی از یک رستوران — مهم است که به مشتریان. او به دنبال اضافه کردن غرفه در Mizuna و لوکا که ارائه خواهد شد اضافی جدایی بین احزاب و قرار دادن مهمانان بیشتر در سهولت در حالی که آنها در حال ناهار خوری. انواع خاصی از مواد غذایی جذاب هستند را به مردم به دنبال سادگی و راحتی در حال حاضر بیش از حد. برای مثال لو به نوار غذایی و نمک & چرخ باید هر دو حفظ خود را قبل از همه گیر سطوح کسب و کار از آنجا که این غذا آسان است به خانه را فراهم می کند و آشنایی و فوری رضایت.

مشتریان نه تنها افرادی که نگران هستند. “ما می خواهیم سرورهای ما به امن” Bonanno یادداشت ها. بنابراین علاوه بر مصرف کارکنان درجه حرارت هر روز و برای چک کردن علائم او قصد دارد در درخواست مشتریان به امضای اعلامیه سلامتی خوب است اگر آنها می خواهند به غذا خوردن در اتاق ناهار خوری. این چیزی است که می تواند تبدیل به یک اتفاق طبیعی در تمام رستوران ها نه فقط Bonanno را به عنوان یک راه برای کارکنان احساس امن تر و احتمالا ارائه حمایت قانونی برای صاحبان.

تجدید نظر منوها
منوها در Mizuna و دیگر نشسته رستوران تحت Bonanno مفاهیم چتر به احتمال زیاد خواهد شد بسیار کوچکتر آشپز توضیح می دهد چرا که آشپزخانه خدمه خواهد بود کوچکتر از ضرورت. این نوع از مواد غذایی در خدمت خواهد تکیه به چیزهایی که خدمه می تواند اجرا به خوبی در حالی که حفظ فاصله کافی در آشپزخانه به جای چند آشپز معلق در هوا بیش از استادانه درست شده, صفحه نمایش چند لمسی صفحات. “با کیفیت بالا هنوز هم وجود دارد هر چند” Bonanno وعده.

Milk Market has been functioning as a grocery store and takeout spot since March 17, when seating was removed.گسترش

بازار شیر شده و عملکرد به عنوان یک فروشگاه مواد غذایی و بایگانی اطلاعات نقطه از مارس 17, زمانی که صندلی برداشته شد.

دانیل Lirette

خلاق بایگانی اطلاعات و ارائه راه حل
حتی یک بار در رستوران ناهار خوری مجاز است takeout و تحویل مهم باقی خواهد ماند. Bonanno می گوید: او به دنبال به خرید وسایل نقلیه و بیمه شروع به انجام زايمان بدون نیاز به تکیه بر روی یک شخص ثالث گران قیمت شرکت. این بدان معناست که رستوران خود را در واقع می تواند ارائه به طور کامل روکش شام با چین و نقره و سپس انتخاب کنید همه چیز را تا صبح روز بعد.

رستوران خود را از طریق رفته بیشتر takeout ظروف در دو ماه گذشته از آنها در چند سال گذشته همراه او اشاره می کند و سفارش ظروف شده است یک موضوع است. “ما هرگز همان آنهایی که دو بار” او اشاره می کند. “من پیدا کردن یکی که واقعا دوست دارم و دفعه بعد من سفارش آن در دسترس نخواهد بود.”

او همچنین می خواهم برای دیدن شهر خاموش متر پارکینگ در مناطق با رستوران بالا چگالی اجازه می دهد تا برای منظقه انتخاب کنید و تحویل مناطق.

کاهش درآمد
“ما واقعا خوش شانس با صاحبخانه و این یک همکاری است که به وجود” Bonanno توضیح می دهد. او فکر می کند که صاحبان املاک در سراسر شهر را به درک کنند که آنها نمی تواند نگه داشتن اجاره به بالا برای رستوران ها در صورتی که می خواهید به نگه داشتن خود را در فضاهای اشغال شده در همه.

علاوه بر این خدمات و صنعت رفته و فورا از کمبود نیروی کار به نرخ بالای بیکاری بنابراین دستمزد احتمال پایین تر خواهد بود زمانی که جلو و عقب از کارکنان خانه بازگشت به کار. اما Bonanno فکر می کند می تواند وجود داشته باشد عدالت در این وضعیت تا زمانی که او می تواند پیدا کردن راه هایی برای ساختار رستوران خود را برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی بین کارکنان آشپزخانه و سرور است. برخی از این, اگر, است, به نمایندگان مجلس که متوجه نشده چقدر نکته اعتباری بالا و حداقل دستمزد برای نوک کارکنان تشدید پرداخت اختلاف او نشان می دهد.

اما قبل از همه این است که شهر و دولت را مجبور به تصمیم گیری زمانی که رستوران می توانید برای باز کردن و چگونه.

بنابراین Bonanno عکس فوری از یک زمان بسیار دشوار است و پر از عدم قطعیت است. “تماس با من دوباره در یک هفته و من ممکن است بهتر پاسخ” او آمده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر