لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز جمعه گزارش 62 بیشتر مرگ و میر مربوط به COVID-19 و 1,065 موارد جدیدی از کروناویروس.

ساحل طولانی است که خود را در وزارت بهداشت, گزارش های اضافی و 42 نفر آوردن این شهرستان را در مجموع به 24,257 موارد و 1,172 مرگ و میر.

“در آغاز ماه آوریل گزارش دادم 79 میر” گفت: باربارا فرر از county health مدیر. “بنابراین ما تا به حال مخرب و زیان در سراسر جوامع ما در طول ماه آوریل است.”

در مجموع 1,959 COVID-19 بیماران در بیمارستان ها در L. A. شهرستان با 27 درصد از آنها در بخش های مراقبت ويژه و 17 درصد در ونتیلاتورهای فرر گفت: امیدوار است که با آغاز ماه آوریل زمانی که 900 نفر در بیمارستان بستری است.

تبلیغات

ایالت کالیفرنیا پیشی گرفتن از 2000 مرگ و میر و 50000 موارد از coronavirus رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه گفت.

او گفت: تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان ها کاهش 2 ٪ بیش از روز گذشته و به تعداد کسانی که در بخش مراقبت های باقی مانده ،

Newsom گفت: آن را بیش از حد به زودی برای بلند کردن دولت stay-at-home منظور دو برابر را در این تعهد پنج شنبه و خواستار “سخت نزدیک” از همه اورنج کانتی سواحل.

دولت های محلی از جنوب کالیفرنیا به اورگان مرزی آماده می شدند به مرحله عمل از مقاومت چهار شنبه, تغذیه با شش هفته از محدودیت هایی که پیشتر جنبش های خود را در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net