نیویورک (AP) — کلرادو paramedic که آمد به شهر نیویورک برای نجات جان انسان ها قبل از از دست دادن خود را به coronavirus خواهد بود برای همیشه لطفا برای افتخار در یادبود به پزشکی کارگران که پاسخ این شهر 911 تماس بگیرید و به بقیه امریکا, شهردار, بیل د Blasio روز جمعه گفت.

د Blasio گفت: در اخبار روزانه توجیهی که او آموخته پل کری را مرگ روز گذشته و “این واقعا به من رسید.”

“چیزی وجود دارد به خصوص دردناک وقتی کسی درست یک شخص آمریکایی می آید از سراسر کشور به سعی کنید و کمک به مردم شهر نیویورک و در حالی که کار برای صرفه جویی در زندگی در اینجا می دهد زندگی خود را. این بسیار دردناک است. آن را قهرمانانه” از حزب دموکرات گفت.

کری 66-سال-پدربزرگ از شفق قطبی وارد نیویورک در تاریخ 1 آوریل به عنوان بخشی از یک موج از خارج از دولت تکنسین پزشکی پزشکان و پرستاران که آمد به شهر برای کمک به از بین بردن یک سیستم مراقبت های بهداشتی شده توسط ویروس.

کار برای یک آمبولانس شرکت است که با کمک این شهرستان تحت یک سازمان مدیریت اضطراری فدرال قرارداد کری در پاسخ از یک محل در برانکس به تماس اعم از بیمار و انتقال به 911 تماس.

او روز شنبه پس از سقوط بیمار حدود 10 روز پیش و ورود به مرکز پزشکی مونته فیور که در آن او خود را صرف نهایی روز در ونتیلاتور گفت جاش وایس سخنگوی شرکت Ambulnz.

کری کار می کرد برای بیش از 30 سال به عنوان یک آتش نشان و امدادگر در شفق دنور حومه قبل از پیوستن به Ambulnz. او قاطعانه در مورد کار در نیویورک بود که او برنامه ریزی برای اقامت برای یک ثانیه یک ماه قبل از سفر گرفتن بیمار ویس گفت.

در بیانیه کری خانواده گفت: آن ویران شد.

“خانواده ما ناراحت از دست دادن خود را و می داند که تمام دوستان و خانواده خود را از دست خواهد او را تا حد زیادی” خانواده گفت. “او در معرض خطر سلامت و ایمنی خود را برای محافظت از دیگران و ترک این جهان به مکانی بهتر. ما در صلح دانستن است که پل آنچه را که او دوست داشت و چه به اعتقاد او در حق تا پایان.”

د Blasio گفت: کری بدون شک زندگی را نجات داد قبل از coronavirus در زمان خود آن را به عنوان چهار شهر پاسخ اضطراری کارگران و 10 شهر آتش نشانی کارگران در همه.

“او نیست مجبور به انجام آن است. او ساخته شده انتخاب به اینجا می آیند برای صرفه جویی در زندگی” د Blasio گفت.

شهردار گفت: ماندگار یادبود خواهد شد اختصاص داده شده به کری اما به افتخار هر کسی که آمد به شهر نیویورک برای کمک به.

“بسیاری از مردم برای کمک به, اما پل به زندگی خود را برای ما و ما قصد داریم به افتخار او در یک راه خاص,” او اضافه شده است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده کالین Slevin گزارش از دنور

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de