به دنبال سرنخ در مورد زمانی که زندگی ممکن است به عقب بر گردیم به حالت عادی پس از COVID-19 shutdown?

لغو نسخه نهم از دنور پست پدال دشت که از زیپ در سراسر کلرادو شرقی دشت در سپتامبر سال 2020 نشانه آن است که همه چیز را به آینده را هر زمان به زودی نیست حتی برای یک دوچرخه سوار.

این دنور پست در حال حاضر از بین برود خواهر و برادر رویداد سوار راکی از تقویم, اما این رویداد سالانه در کوه یک ماه ژوئن سنت است. (این زمان به بعد موکول در ماه ژوئن 2021.)

پدال دشت بود و هنوز هم بسیاری از ماه دور.

“با همه نیت خوب ما بودند برنامه ریزی در لگد زدن به دنور پست پدال دشت 2020 با مسیر های اعلام شده در اواسط ماه مارس. اما پس از آن جهان ما به طور چشمگیری تغییر با COVID-19 همه گیر” توضیح مدیر تور Deirdre Moynihan در نامه ای به هواداران است. “به جای ما تصمیم دشوار است که آن را به سادگی به زمان مناسب نیست به حرکت به جلو با یک رویداد که وجود دارد این است که هنوز بسیار ناشناخته است. مهم ترین چیز در نظر گرفتن ایمنی و رفاه تمام سواران, حامیان, جوامع, داوطلبان, فروشندگان, و هر کس دیگری در ارتباط با پدال دشت.”

فرماندار Jared پلیس را شاد پیام فوق در مورد اینکه چرا این رویداد گرفتن تبر — “ما نیاز به اولویت بندی بهداشت و سلامت جوامع ما” — نشان می دهد که این تصمیم در مورد این رویداد است که در بخش اسپانسر شده از طرف دولت که پلیس و خانواده اش با حضور در مجموعه صحنه را برای بیشتر لغو به سقوط.

او زیر اطلاعیه خود با برخی از مشتاق سخنان در مورد پدال دشت 2021 و یک یادآوری سریع است که مردم نیاز به پوشیدن ماسک و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

“ما همچنین در حال کار بر روی نسخه بعدی از پدال دشت با همه معمول وطنی سرگرم کننده شما آمده ام به انتظار از این رویداد” می افزاید: Moynihan. “فقط به فکر بی شمار از حیوانات (alpacas گاومیش و گاو و خوک و اسب و بیشتر) پر جنب و جوش موسیقی خوشمزه محلی منابع غذایی و استقبال جوامع از گذشته پدال دشت باعث می شود آن را کمی ساده تر برای دریافت از طریق این زمان دشوار است.

“در واقع, وجود دارد, بسیار به دنبال به جلو به و ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید شما در کلرادو شرقی دشت در سال 2021.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de