بیش از 300 معترضان همگرا در هانتینگتون بیچ دوباره جمعه به تقاضای اقامت در خانه قوانین در کالیفرنیا بود برداشته و به بیان نارضایتی خود را با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را در دستور بسته شدن سواحل محلی به سرعت گسترش coronavirus.

جمعیت به طور قابل توجهی بزرگتر از یک تظاهرات در همان سایت در نزدیکی هانتینگتون بیچ اسکله دو هفته پیش.

این خشن اعتراض شامل افراد حامل آگهی ها که به عنوان خوانده شده “همه مشاغل ضروری” و “آزادی: ما مردم.” یک نفر در حال نشانه آن است که گفت: “به یاد بیاورید گاوین Newsom.”

پدر و مادر راه می رفت دست در دست با کودکان برای در حال حاضر بسته, ساحل, در حالی که معترضان برخی از آوردن سگ خود را وارد, دوچرخه اسکیت و اسکوتر. چندین مشترک نارضایتی خود از طریق شعارهای علائم و گاه به گاه ها ،

تبلیغات

در حالی که برخی از معترضان به تن پوشش صورت بیشتر نه عینک مارکس و نه به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل شش پا از جدایی.

Newsom در جمعه کنفرانس خبری گفت که او را درک نگرانی از معترضان اما خواست آنها را به ادامه به اطاعت از اقامت در خانه سفارش و تاکید کرد که برخی از کاستن از قوانین بود روز دور.

“ما می دانیم اقتصادی, درد,” او گفت:.

فرماندار دستور داد اورنج کانتی سواحل بسته پنج شنبه با وجود مخالفت از رهبران محلی که استدلال می کنند آنها باید تصمیم بگیرند که آیا آن را بی خطر برای ضربه زدن به شن و ماسه. بیش از آخر هفته هزاران نفر رفتند به شهرستان سواحلبسیاری از آن باز مانده است حتی اگر لوس آنجلس سواحل بسته شد.

تبلیغات

“مسائل خاص در برخی از این سواحل را مطرح زنگ, زنگ” Newsom گفت. “مردم هستند که تجمع وجود دارد که نمی شد تمرین فیزیکی فاصله که ممکن است بازگشت به جامعه خود در خارج از اورنج کانتی و ممکن است حتی نمی دانند که آنها قرارداد این بیماری و در حال حاضر آنها را از دیگر افراد در معرض خطر قرار داده و ما سیستم بیمارستان در خطر است.”

Newsom گفت: Orange County سواحل خواهد شد به زودی اگر این وضعیت را بهبود می بخشد اما نمی ارائه یک جدول زمانی خاص.

“کار من به عنوان فرماندار است به شما در حفظ امن” او گفت:. “و هنگامی که سلامت ما مردمی به من بگویید که آنها نمی توانیم قول می دهم که اگر ما ترویج آخر هفته دیگر مانند آنچه که ما تا به حال پس از آن من باید به این تنظیم. من امیدوارم که آن را تنها یک بسیار کوتاه مدت تنظیم شود.”

تبلیغات

Orange County Sheriff همین بارنز گفت: بخش خود را به تمرکز بر آموزش و پرورش و رعایت داوطلبانه و نمی را به طرح دولت در سواحل در حوزه قضایی که شامل دانا پوینت و سن کلمنت. در بیانیه ای گفت که اکثر beachgoers باید عمل مسئولانه است و آنها نباید از ترس اتهامات جنایی.

“تا زمانی که مردم هستند و اجتماعی فاصله و انجام آنچه آنها انتظار می رود به انجام کلانتر ندارد علاقه ای جرم با بهره گیری از ساحل” کلانتر سخنگوی کری براون گفت.

رهبران شهر در هانتینگتون بیچ و دانا پوینت رای دادند در طول جلسات اضطراری یکشنبه شب به درخواست قاضی برای جلوگیری از Newsom را رهنمود.

تبلیغات

معترضان گفته اند از آن زمان به سهولت اقامت در خانه قوانین و بازگشایی اقتصاد است. اما بسیاری از کارشناسان پزشکی و مقامات دولتی هشدار می دهند وجود دارد می تواند قبر پیامدهای از بازگشایی کسب و کار خیلی زود است.

یک نظرسنجی آسوشیتد پرس در بر داشت اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها حمایت از اقامت در خانه سفارشات دیدن آنها را به عنوان مفید در مبارزه با شیوع کروناویروس. یکی دیگر از بررسی های انجام شده توسط سیاسی/صبح مشورت نشان داد که 81% پشتیبانی مداوم محدودیت های زمانی که مورد نیاز است. تنها 10 درصد می خواستم برای پایان دادن به اجتماعی فاصله برای تحریک اقتصاد.

کالیفرنیا نسبتا سریع اقدام به بستن کسب و کار و منظور ساکنان به ماندن در خانه کمک کرده است تا برای جلوگیری از گسترش و چپ بسیاری از بیمارستان ها تا حد زیادی خالی در انتظار یک موج است که هنوز به آمده است.

اولیه موفقیت بی سابقه ای تعطیلی مدارس کسب و کار و نهادهای دیگر است خوشحال کارشناسان و مقامات بهداشت عمومی باعث تماس به نگه داشتن محدودیت در محل برای کمک به سیمان پیشرفت.

تبلیغات

بار کارکنان می نویسد: Alex Wigglesworth و لوقا پول و کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de