صدها نفر از معترضان — احتمالا بیش از 1 ، 000 — شلوغ در اطراف ایالتی کالیفرنیا در کنگره روز جمعه در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجتماعی فاصله سفارشات در میان یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 2000 کالیفرنیا.

بسیاری از معترضان به نام Newsom مستبد و نشان داد حمایت خود را از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان تهمت 2020 چرخ دنده ها در همه جا از جمله برای فروش.

سوزان Dorrity بازنشسته وام مسکن کارگزار از Modesto گفت: رئیس جمهور بود هوشمند برای ترک تصمیم گیری در مورد تعطیلی به فرمانداران.

“باز نمی شد و 1 است که در فرماندار, نه او,” او گفت:. “خدا پشت مغلوب ساختن پیشی جستن.”

تبلیغات

این تظاهرات که غیر مجاز و مجاز توسط گشت بزرگراه کالیفرنیا اما CHP افسران نیست متفرق کردن معترضان, اگر چه در یک نقطه افسران کار می کرد به حرکت کردن مردم کاپیتول مراحل. دیگر تظاهرات صورت گرفت در جای دیگر در کالیفرنیا در روز جمعه همراه با تظاهرات توسط مواد غذایی کارمندان انبار کارکنان و کارگران که در خط مقدم می گویند کارفرمایان نیست و حفاظت از آنها را از سرایت.

12:15 p.m در کنگره معترضان وافغان شاخ و زنگ زنگ گاو. هرگز هیچ یک ماسک در چشم بود. در حالی که خودرو صف در اطراف بلوک در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات کسانی که با پای پیاده شروع به جمع آوری با پرچم آمریکا نشانه برای بازگشایی و نوزادان بسته به سینه خود را.

سوزان غرب ایستاده بود و با تکان دادن پرچم را باز sunroof طلا لکسوس SUV گیر در gridlock در مقابل کنگره. در میان clanging و وافغان او فریاد زد: یک پیام برای فرماندار گاوین Newsom.

“ما سالم هستند و ما نیاز به باز کردن” او فریاد زد.

تبلیغات

سربار هواپیما دور انتهایی یک بنر با Newsom عکس و یک شعار که به عنوان خوانده شده “خود پایان دهند.”

لی Dundas جنوب کالیفرنیا وکیل که در مطلب قبلی تظاهرات ایستاده در یک قهوهای مایل به زرد کرجی پارک شده در خیابان نرده در برابر اورنج کانتی, ساحل, تعطیلی در یک سیستم صوتی در حالی که معترضان در مراحل شعار “آزادی.”

“پلیس در حال هل دادن به عقب معترضان کردن مراحل خانه ما” او فریاد زد که گشت بزرگراه افسران شروع به حرکت معترضان به دور از کاپیتول مراحل حدود 1:30.

“آزادی!” او فریاد زد و به جمعیت پیوست در شعار.

تبلیغات

“چه خبر است در این مرحله خلاف قانون اساسی است … و من با آن خوب,” او گفت: بعد از آن.

از جمعه COVID-19 pandemic به حال بیمار بیش از 50000 نفر کشته و بیش از 2,050 در کالیفرنیا است. در سراسر کشور از کشته شدن بیش از 65,000.

در میان فعالان سیاسی بودند و برخی از کسب و کار کوچک صاحبان جدید به فعالیت و رو خرد کردن ضرر و زیان مالی.

تبلیغات

جیم پرسید که آخرین نام استفاده نمی شود, اجرا می شود یک گزاف گویی خانه شرکت در ساکرامنتو حومه شهر رزویل. در این زمان از سال است که معمولا شلوغ برای 300 جامپر و 13, کارکنان, اما خاموش است پاک او را از نظر مالی.

“همه مدارس فارغ التحصیلی من احزاب زمینه روز آنها رفته است. درست مانند این که” او گفت:. “من نمی دانم چه باید بکنید.”

جیم گفت که او را 10 سال برای ساخت این شرکت شروع در گاراژ خود را. در عرض چند هفته از این ویروس به هدف قرار دادن مردم شروع به لغو.

“من هرگز داده شده به طوری که بسیاری از بازپرداخت,” او گفت:. “من رفتم ورشکسته.” او گذاشته همه کارگران خود را به جز یکی. اما این کارمند استفاده می شود به بیش از 1000 $در هفته. در حال حاضر “این شاید 140 دلار. منظور من فقط تکه.”

تبلیغات

جیم گفت که او هرگز به یک تجمع قبل از هفته گذشته رویداد مشابه در کنگره و بر خلاف بسیاری از ادارات در میهنی رنگ میپوشید سیاه و سفید تی شرت یقه دار با آرم شرکت. به عنوان او ایستاده بود به تماشای پلیس و معترضان صورت خاموش فک خود را محکم با احساسات.

“ما تعطیل کشور برای سرماخوردگی,” او گفت:. “من به صحبت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de