چند سال پیش دنور مطرح خواننده و ترانه سرا ژاک Heckendorf قرار دادن گیتار خود را و تمام اما ترک موسیقی — تعجب به هر کسی که تا به حال به تماشای خود را سریع افزایش موفقیت و به دنبال اولیه خود را تعهد به ترانه نوشتن.

“نوشتن به طور کلی همیشه یک شکل طبیعی از بیان برای من چه که آهنگ یا مجله, فرم,” او توضیح می دهد.

Heckendorf شده بود نوشتن آهنگ ها پس از او ده ساله بود. در شانزده زمانی که او یک دانش آموز در گیلاس نهر دبیرستان او منتشر شد اولین بازی خود را EP و شروع تور با ملی عمل می کند. هجده او را امضا کرده بود به برچسب های جهانی جمهوری به تعویق افتاد و در مسیر به یک نوازنده حرفه ای.

“پس از چند سال بودن با عمده برچسب مشخص شد که آن کار نمی کند برای هر دو طرف و من در خود من را تولید و بودجه آلبوم با کمک Kickstarter و درآمد حاصل از تور” Heckendorf می گوید. “در برخی از نقطه, هر چند من سوخته را با موسیقی به طور کامل و در نهایت تصمیم به بازگشت به دانشگاه در به امید پیدا کردن یک مسیر شغلی جدید.”

او اعمال شده به یک برنامه در دانشگاه کلمبیا به صورت غیر سنتی دانش آموزان, ماندم, به در شهر نیویورک و تصمیم گرفت او را پایین گیتار و کتاب. اما او نمی تواند رها کردن موسیقی در دسترس نباشد و او به زودی به نوشتن آهنگ ها دوباره.

آلبوم او به انتشار این تابستان شامل آهنگ ها از سه سال از کالج. موسیقی او می افتد به Ed Sheeran, Lewis Capaldi مدرسه pop — مسائل جدی مردان جوان با احساسات آواز danceable آهنگ با جاذب قلاب.

“این خنده دار است چرا که من همیشه تجربه من موسیقی پاپ, اما من می دانم این است که بسیاری از پاپ عناصر” Heckendorf یادداشت ها. “که گفت: من همیشه به حال یک میل برای موسیقی پاپ. من دو کنسرت بودند Backstreet Boys در پپسی سنتر و NSYNC در بالا مایل ورزشگاه. پاپ قلاب و ملودی همیشه حس به من و از آنجا که پاپ تم ها کار کرده اند و راه خود را به موسیقی من. من هنوز هم کشیده شده و به تمام نام های بزرگ در پاپ مدرن: Ed Sheeran تیلور سویفت, Ariana Grande, جاستین, بیبر, با ویژه ای میل برای Charli XCX که من در نظر کمی خارج از ماشین چین دهنده تجربی پاپ.”

به درام هیجان برای انتشار آلبوم او شروع به حذف موسیقی فیلم. آخرین است “تا” خوش بین آهنگ در مورد ماندن مثبت است.

“این مورد آگاهانه ایجاد این ذهنیت است که اجازه می دهد تا یک فرد برای مشاهده وضعیت فعلی خود را به عنوان فقط یک پله سنگ در مسیر کشف خود,” او توضیح می دهد. “این آهنگ نیز نشان دهنده اعتقاد من این است که ذهنیت ایده آل برای هر دو رشد شخصی و اجتماعی رشد. ما باید قادر به کمک به خودمان را برای اولین بار قبل از کمک به دیگران. ما نیز باید فروتنی به منظور می دانم که زمانی که ما نیاز به کمک دارند.”

این ویدئو که به ضرب گلوله کشته شد در اطراف شهر نیویورک و کارگردانی شده توسط Kyle رتهولل شامل عکس های Heckendorf bopping در اطراف شهر نیویورک مقصد از جزیره ادم ساده لوح و Rockaway Beach به Gleason بوکس بدنسازی در DUMBO.

در نهایت او می خواهد این آهنگ و ویدئوی آن را برای تشویق مردم به خطر کردن و در آغوش خوش بینی به آنها انجام دهید.

“امید من این است که این آهنگ می تواند در خدمت به عنوان یک یادآوری ملایم برای شنوندگان به دنبال نگه داشتن ‘up; نسبت به هر هدف یا ایده آل نسخه از خود آنها در حال تلاش برای” او نتیجه

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ژاک Heckendorf آخرین اخبار منتشر شده در وب سایت خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de