رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: آن را بیش از حد به زودی برای بلند کردن دولت stay-at-home منظور دو برابر را در این تعهد پنج شنبه و خواستار “سخت نزدیک” از همه اورنج کانتی سواحل است.

اما دولت های محلی از جنوب کالیفرنیا به اورگان مرزی آماده می شدند به مرحله عمل از مقاومت چهار شنبه, تغذیه با شش هفته از محدودیت هایی که پیشتر جنبش های خود را در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Orange County, ساحل, بسته شدن در نظر گرفته شده برای جلوگیری از تکرار آخر هفته گذشته هنگامی که هزاران نفر رفتند به امتداد شنی که تا به حال باز شده است و حتی به عنوان سواحل در کشور همسایه لس آنجلس باقی مانده بسته شده است.

“مسائل خاص در برخی از این سواحل را مطرح زنگ, زنگ” Newsom گفت: پنج شنبه. “مردم هستند که تجمع وجود دارد که نمی شد تمرین فیزیکی فاصله که ممکن است بازگشت به جامعه خود در خارج از اورنج کانتی و ممکن است حتی نمی دانند که آنها قرارداد این بیماری و در حال حاضر آنها را از دیگر افراد در معرض خطر قرار داده و ما سیستم بیمارستان در خطر است.”

تبلیغات

فرماندار گفت: سواحل خواهد شد به زودی اگر وضعیت در اورنج کانتی را بهبود می بخشد.

اما که نمی برآوردن شهرستان رهبران و مقامات در برخی از جوامع ساحلی که استدلال می کنند آنها باید تصمیم گیری در ساحل محدودیت ها بر اساس شرایط محلی.

در هانتینگتون بیچ شهرستان شورا رای پنج شنبه شب در نشست اضطراری به دنبال یک دستور در مقابل Newsom باشد.

تبلیغات

“ما هر دو نگران و نا امید با اقدامات انجام شده امروز توسط رژیم صهیونیستی. Newsom و ایالت کالیفرنیا” شهردار Lyn Semeta در بیانیه ای گفت.

شهر او گفت: تا به حال کار کرده برای تضعیف ازدحام بیش از حد در سواحل و آنها را امن نگه دارید بنابراین ساکنان “تجربه می تواند سلامت جسمی و روانی از مزایای دسترسی به اقیانوس آرام است.”

“تجربه ما در اینجا به صورت محلی” او گفت:, “این بوده است که اکثر مردم مسئول است و مطابق با اجتماعی فاصله و با توجه به این که اورنج کانتی میان بالاترین سرانه COVID-19 نرخ مرگ و میر در کالیفرنیا دولت اقدام امروز به نظر می رسد اولویت بندی سیاست بیش از داده ها است.”

نارنجی شهرستان گزارش شده بود 2,393 موارد COVID-19 و 45 مرتبط با مرگ و میر, از شنبه. تعداد زیادی از مردم در بیمارستان ها که با این ویروس آلوده همچنان به تیک رو به بالا رسیدن به 190 با 63 از آنها در بخش های مراقبت ويژه.

تبلیغات

شهرهای دیگر نیز به وزن قانونی خود گزینه های که آن را به Newsom ساحل-بسته شدن سفارش.

سن کلمنت شهردار Pro Tem لورا فرگوسن گفت: او به خارج از شهر مدیر و دادستان شهرستان جمعه شب پس از او شنیده در مورد پیشنهاد سفارش نشان می دهد آنها بررسی آنچه اختیارات قانونی فرماندار به حال نزدیک به سواحل شهرستان.

“من امیدوار هستم که فرماندار می تواند به استناد برخی از دلیل معتبر تحت قانون مورد به انجام این کار به شهرستانها چون به نظر من این به نظر می رسد دولت نفس بیش از حد. سواحل محلی تحت کنترل شهرها و نه دولت” او گفت:.

در نیوپورت بیچ شورای شهر برنامه ریزی برای برگزاری یک نشست ویژه در طول تعطیلات آخر هفته به بحث در مورد امکان به چالش کشیدن دستور.

تبلیغات

در ضمن جوامع کوچکتر در سراسر کشور است که دیده می شود تاثیر کمی از این ویروس شده اند لابی Newsom به آنها اجازه می دهد به سهولت اقامت در خانه محدودیت.

فرماندار تا کنون خودداری کرده است گفت: شرایط خیلی خطرناک است. اما یکی شمال کالیفرنیا شهرستان به نظر می رسد به حرکت به جلو به هر حال.

Modoc شهرستان برنامه ریزی شده اجازه می دهد تا همه کسب و کار و مدارس و کلیساها به بازگشایی شروع جمعه تا زمانی که مردم به ماندن شش فوت از هم جدا با توجه به بیانیه امضا شده توسط دپارتمان بهداشت افسر کلانتر-پزشکی قانونی صندلی از هیئت ناظران و دیگر مقامات شهرستان.

تبلیغات

“سلامت و ایمنی Modoc ساکنان شهرستان است و همچنان به ما شماره یک اولویت است. این بازگشایی برنامه ساخته شده در بهترین مورد علاقه ساکنان فیزیکی و روانی و اقتصادی, سلامت” بیانیه ای گفت:.

این شهرستان یکی از کم جمعیت در کشور با کمتر از 9,000 ساکنان و یکی از تنها چهار در کالیفرنیا که گزارش یک مورد عفونت کروناویروس.

این معلوم نیست که آیا بازگشایی خواهد شد در نتیجه قانونی و نهایی مسابقات بین Modoc شهرستان و Newsom که ایالت اقامت در خانه سفارش جایگزین قوانین محلی است.

Newsom روز پنجشنبه گفت که او آگاه از Modoc را اعلام کرد قصد اما نمی دانم که جزئیات این شهرستان را برنامه ریزی. او گفت: کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش “پوشش تمام سفارشات در دولت است.”

تبلیغات

“شما می توانید بیشتر و بیشتر تجویزی و محدود اما زمانی که شما شل و شما شل فراتر از … سپس آن را در جنگ و در آنجا می شود, چالش,” او گفت:.

“اجازه دهید من فقط این را به عنوان شفاف که ممکن است: هیچ چیز نمی خواهد لطفا مرا بیشتر از کسانی که خشنود محلی و مقامات منتخب و برای کمک به آنها کمک به همه ما از طریق این حرکت همه گیر اما ما نه از جنگل,” او گفت:.

وی با اشاره به نمونه هایی از کشورهای دیگر که تو را دیدم یک تجدید حیات coronavirus پس از استراحت برخی از محدودیت های خود را.

تبلیغات

“نگاه به آنچه که در ژاپن اتفاق افتاده. نگاه کنید چه اتفاقی افتاد در سنگاپور است. نگاه کنید چه اتفاقی افتاد در چین,” او گفت:. “هنگامی که شما به جلو و عقب بیش از حد سرعت, شما به معنای واقعی کلمه قرار داده و زندگی مردم در خطر است. مردم به معنای واقعی کلمه مرگ به دلیل تصمیم گیری های که انجام شد بدون یک چارچوب تمرکز بر بهداشت عمومی و این چیزی است که در نهایت راهنمای تصمیم گیری های ما.”

وقتی که می آید به مسائل مربوط به بهداشت عمومی دولت قدرت های گسترده ای را به تصویب قوانین و مقررات و محدودیت با توجه به Julie خوب یک قانون اساسی استاد دانشگاه سان فرانسیسکو.

استان ها و دیگر دولت های محلی “ممکن است اجرای بهداشت و ایمنی و بهداشت, قوانین,” او گفت: “تا زمانی که آنها نمی تضاد با دولت به طور کلی قانون است.”

که به نظر نمی رسد در این مورد با چه Modoc شهرستان پیشنهاد کرده است او روز جمعه گفت.

تبلیغات

“از همه چیز من می توانم بگویم از فرماندار سفارشات و چه شهرستان گفت: این طرح به انجام به نظر می رسد به طور مستقیم در تضاد با دولت قانون” او گفت:. “و من فکر می کنم به عنوان یک ماده در قدرت دولتی این شهرستان به احتمال زیاد به از دست دادن در برابر دولت است.”

اگر چنین درگیری وجود دارد و این شهرستان امکان پذیر می تواند استدلال می کنند که دولت قوانین غیر منطقی اما خوب گفت که به احتمال زیاد نبرد دشوار.

“فقط تفکر منطقی یک عفونت مسری نیست احترام county, مرزهای,” او گفت:. “و پس از من خواهد بود بسیار شگفت زده اگر هر دادگاه خواهد پیدا کردن دولت ایالتی قوانین به دلیل, به دلیل آن را بسیار پایین میاره.”

باید Newsom تصمیم به مداخله خوب گفته فرماندار می تواند مذاکره مستقیم با مسئولان شهرستان به چکش یک قطعنامه یا محرومیت است که دولت می تواند به نوبه خود به دادگاه برای جلوگیری از بازگشایی طرح است.

تبلیغات

“کلی پلیس قدرت از یک دولت و به ویژه هنگامی که آن را اعمال می شود در بهداشت عمومی زمینه قرار می دهد دادگاه در یک موقعیت واقعا تمایلی به دوم حدس قضاوت تماس از کارشناسان علمی,” او گفت:.

همه دولت های محلی هستند که به دنبال سرنگونی stay-at-home قوانین و مقررات. فرزنو شهردار لی نام تجاری جمعه اعلام کرد که شهر محلی منظور در حال حاضر در اثر از طریق پایان ماه — اما آن اصلاح شده است به طوری که برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی شده است.

“حتی اگر ما به تمدید اقامت ما در محل منظور May 31, ما هنوز هم نظارت بر وضعیت ما روزانه و به عنوان شاخص حرکت در مسیر درست ما را بیشتر و شاید بیشتر چشمگیر تغییرات به سفارش ما به اقتصاد ما در مسیر بازگشت و به مردم بازگشت به کار او گفت:” در یک پیام ویدئویی.

تبلیغات

نام تجاری گفت: او قدردانی “فداکاری که ما ساکنان و صاحبان کسب و کار ساخته شده اند در طول این چالش ها و زمان نامشخص است.”

“ما هنوز در حال مرور uncharted waters,” او گفت:. “من معتقدم که ما باید امن و معقول در روند بازسازی اقتصاد ما بازگشت به کار و شروع به بازگرداندن ما به زندگی عادی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de