ویرجینیا می بیند دست انداز بزرگ در coronavirus تست; بیشتر جزئیات بازگشایی در هفته آینده


ralph northam
فایل — در این 8 آوریل سال 2020 فایل, عکس, ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم حرکات در طول یک کنفرانس خبری در کنگره آمریکا در Richmond, Va. (AP Photo/استیو Helber فایل)

تست برای COVID-19 افزایش یافته است در ویرجینیا با روز شنبه شاهد بیشترین تعداد واحد-روز تست نشده و پزشکان به زودی قادر خواهد بود به گسترش این نوع از بیماران که واجد شرایط به آزمایش می شود رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم روز جمعه گفت.

در یک جلسه نرتهم گفت که ویرجینیا حال اجرا بیش از 5000 تست در روز چهارشنبه و در اطراف 5,800 دوشنبه مشخص شده است که بیشترین تعداد آزمون اداره در ویرجینیا در یک روز پس از اولین موارد COVID-19 کشف شد در کشورهای مشترک المنافع.

ویرجینیا تبدیل شده به آزمایشگاه خصوصی برای کمک به اداره آزمون و آنها امید به دست آوردن حمایت بیشتر از بخش خصوصی برای افزایش ظرفیت برای تست فرماندار گفت.

با افزایش توانایی برای آزمون نرتهم صادر راهنمایی های جدید برای پزشکان در سراسر ویرجینیا پاکسازی راه را برای بسیاری از بیماران که برگزاری نمایشگاه علائم COVID-19 به شرکت واجد شرایط برای آزمون.

“پزشکان, اگر شما یک بیمار که علائم و معیارهای ما می خواهم به شما لطفا آنها را آزمایش” نرتهم گفت. “هدف ما این است که آن را به عنوان آسان که ممکن است برای یک فرد بیمار به یک تست در یک محیط است که به آنها اعتماد.”

نیز وجود داشته باشد راهنمایی های جدید برای پزشکان تجویز آزمایشات سرپایی تنظیمات آینده هفته آینده نرتهم گفت.

کارن Remley یک رهبر ویرجینیا coronavirus نیروی کار گفت: آن دسته از انجام آزمون همچنین قادر خواهد بود برای جمع آوری نمونه ها با استفاده از یک بینی-گرد و خاک روش که بیماران می توانند از اداره خود را دارند. با این روش پزشکان و دیگران که اداره آزمون را کمتر قرار گرفتن در معرض مستقیم به بیماران که به معنی کمتر تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE باید به دور انداخته شود.

نرتهم همچنین گفت که منابع از PPE به آسانی در دسترس است در بخشی از آن به اجرای یک فرایند تمیز کردن به الودگی منابع. نرتهم گفت: PPE می توان تا 20 بار قبل از آن شروع به کاهش است.

سه سایت جدید در دولت تنظیم خواهد شد تا برای ضد عفونی کردن استفاده از منابع با پراکسید هیدروژن بیشتر به تقویت زنجیره تامین. برای اولین بار از این امکانات در بلکسبرگ ویرجینیا و به اشتراک گذاشته خواهد شد با غرب ویرجینیا و تنسی با توجه به نرتهم.

“تامین ثبات از PPE است که کلید برای حرکت به جلو” نرتهم گفت.


بیشتر Coronavirus اخبار


هنگامی که تمام امکانات فعال هستند نرتهم گفت که او امیدوار است که دولت قادر خواهد بود برای تمیز کردن تا 200,000 ماسک در هر روز.

نرتهم بحث خواهد شد جزئیات بیشتر در مورد این طرح برای بازگشایی ویرجینیا در روز دوشنبه.

او همچنین گفت که بحث در مورد این فرمان اجرایی که بسته برخی از کسب و کار. که منظور این است که مجموعه ای به پایان می رسد ممکن است 8.

در آینده نزدیک نرتهم گفت: کشورهای مشترک المنافع است که به دنبال خصوصی در آزمایشگاه به کار با تست. دولت نیز به دنبال افزایش میزان PPE که در حال ارسال به امکانات تست.

موارد افزایش می دهد به عنوان آزمون افزایش DC Md. و Va.; مرگ و میر عبور از 2000 علامت

در سراسر سی مریلند و ویرجینیا شماره جدید کروناویروس موارد پرید جمعه با هر حوزه قضایی گزارش خود را به بالاترین روزانه مورد فقره از این بیماری همه گیر است. تعداد coronavirus مرگ و میر در سراسر گسترده تر منطقه نیز پیشی گرفته 2,000 خوانده شده را علامت.

به طور کلی پرش در موارد جدید — بیش از 3,100 — همراه بود با افزایش قابل توجه در تست در هر سه حوزه های قضایی است.

مریلند که ثبت 1,730 موارد جدید جمعه گزارش داد 6,624 نتایج آزمون کل. که چند هزار خجالتی مریلند بالاترین روزانه تست در مجموع حدود 8,300.

سی گزارش داد 335 موارد جدید جمعه و 1,056 کل جدید نتایج آزمون. که بالاترین تعداد نتایج آزمون گزارش شده در یک دوره 24 ساعته در این منطقه است.

ویرجینیا گزارش شده 1,055 جدید نتایج آزمون جمعه. که همراه بود در مجموع 14,805 جدید نتایج آزمون — بیش از دو برابر تعداد نتایج آزمون گزارش روز قبل از.

بخشی از افزایش سهشنبه ناشی از تغییر در راه ویرجینیا گزارش مجموع نتایج آزمون. وزارت بهداشت مقامات در حال حاضر شمارش آزمون های متعدد از همان فرد در نقاط مختلف در بیماری خود را به عنوان آزمون جداگانه. قبلا ویرجینیا تنها شمارش یک آزمون برای هر نفر.

ویرجینیا دولت کمیسیون بهداشت و درمان دکتر هنجار الیور گفت: در روز جمعه جلسه که بخشی از دلیل این تغییر برای بهتر جذب تعداد کل آزمایش های انجام شده در کشورهای مشترک المنافع.

این retooled داده است همچنین در حال مطالعه توسط مقامات به عنوان آنها در نظر کاهش برخی از coronavirus محدودیت. کلید متریک مقامات به دنبال درصد از تست مثبت از کلی آزمایش انجام شده است. راه های جدید از شمارش کل آزمون تاثیر می گذارد که چگونه است که تعدادی تفسیر است.

در سراسر سی مریلند و ویرجینیا وجود داشته است در مجموع 45,031 ثبت coronavirus موارد است.

این منطقه نیز مشخص شده گریم نقطه عطف جمعه با کروناویروس تلفات عبور از 2000 علامت گذاری به عنوان. بیش از نیمی از گسترده تر منطقه مرگ و میر — 1,192 — شده اند در مریلند است.

تعداد کل coronavirus مرگ و میر — 2,004 — دو برابر در نه روز.

اما, نیز وجود دارد بیشتر نشانه های دلگرم کننده در داده ها. هر دو ویرجینیا و مریلند — که گزارش زمان بستری شدن در بیمارستان — ثبت جمعه یک کاهش در تعداد coronavirus بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

به طور کلی میزان بستری شدن به نظر می رسد به تثبیت در روزهای اخیر با توجه به داده ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر