Modoc شهرستان که کمتر از 9,000 ساکنان و گزارش صفر coronavirus موارد تنظیم شده است برای تبدیل شدن به اولین شهرستان در کالیفرنیا به سهولت اقامت در خانه قوانین جمعه با وجود رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را اصرار به نگه داشتن آنها را در محل در حال حاضر.

از راه دور شهرستان در دور شمال کالیفرنیا اعلام کرد که کسب و کار و مدارس و کلیساها ممکن است دوباره باز شروع جمعه تا زمانی که مردم به ماندن شش فوت از هم جدا.

“کسب و کار ما در حال مرگ هستند و مردم باید قادر به تغذیه فرزندان خود و پرداخت اجاره خود را” گفت: هدر Hadwick معاون مدیر شهرستان از خدمات اورژانس. “ما زندگی می کنند یک زندگی متفاوت از بقیه از کالیفرنیا. ما بسیار روستایی و به طور طبیعی اجتماعی و تعهدی در زندگی روزمره ما است.”

Modoc شهرستان که هم مرز اورگان و نوادا یکی از کم جمعیت شهرستانهای استان در کشور با کمتر از 9,000 نفر.

“سلامت و ایمنی Modoc ساکنان شهرستان است و همچنان به ما شماره یک اولویت است. این بازگشایی برنامه ساخته شده در بهترین مورد علاقه ساکنان فیزیکی و روانی و اقتصادی, سلامت” بیانیه ای گفت:.

تبلیغات

رستوران ها و کافه ها اجازه خواهد داشت به میزبان شام, اما تنها در نیمی از کسب و کار ظرفیت. سالمندان 65 ساله و مسن تر و ساکنان با شرایط بهداشتی اساسی را هنوز هم نیاز به ماندن در خانه به جز برای انجام کسب و کار ضروری و اجتماعات بزرگ که در آن مردم می توانند اقامت شش فوت از هم جدا خواهد شد و هنوز هم ممنوع شود.

Modoc شهرستان یکی از چهار California counties که گزارش یک مورد عفونت کروناویروس.

“این یک طرح این است که یک نظم” به Modoc شهرستان کلانتر دفتر در بیانیه ای گفت. “این است که به سادگی آنچه که ما در حال ارائه است که واجد شرایط برای باز اگر اقدامات پیشگیرانه ممکن است. ما می خواهیم گزینه ای داده می شود به صاحبان کسب و کار به طوری که زمانی که آنها احساس می کنید زمان مناسب آنها باعث می شود که تصمیم گیری. … ما نیاز به انجام این کار در یک هوشمند و استراتژیک راه برای نگه داشتن همه ما سالم است.”

مقامات گفته اند حفظ بهداشت عمومی خواهد بود یک اولویت است.

تبلیغات

“ما در حال انجام آن بسیار استراتژیک و در مراحل فقط به عنوان فرماندار معرفی و ما احساس اعتماد به نفس در آن” Modoc County Sheriff تک Dowdy گفت KRCR-اخبار تلویزیون. “این شهرستان را در خود کسب و کار در حال حرکت رو به جلو بدون ما پس از آن در بهترین مورد علاقه ما برای دریافت برخی از چارچوب در خارج وجود دارد و برخی از دستورالعمل ها برای آنها به دنبال دارد.”

صاحب رستوران Jodie Larranaga آسوشیتدپرس گفت که کارکنان در حال آماده شدن برای باز جمعه و ارسال کلمه به مشتریان.

“من بار جداول در حال حاضر دور از هم. اما اگر مردم خود را جلو و مدفوع هم من قصد ندارم به آنها را متوقف کند” گفت: Larranaga که صاحب برنج آهن. “تا آنجا که به من مربوط, درست یا غلط, که به انتخاب خود. آنها بزرگسالان است.”

Newsom دوباره خواست کالیفرنیا روز چهارشنبه در خانه بمانند و تمرین فیزیکی فاصله گفت: آنها باید به جلوگیری از خراب پیشرفت دولت ساخته شده است در coronavirus مبارزه به عنوان او آماده برای اجازه می دهد برخی از کسب و کار برای بازگشایی به تدریج.

تبلیغات

“چرا خودمان را در آن موقعیت زمانی که ما فقط یک یا دو هفته دور از تغییرات قابل توجهی از اقامت ما در خانه [سفارش] که در آن ما می توانید شروع یک فاز 2 شروع به بازگشایی بخش از اقتصاد ما که کم خطر است؟” Newsom گفت.

این هفته فرماندار پرده برداری گسترده طرح کلی از یک طرح به آرامی سهولت محدودیت در کالیفرنیا در چهار مرحله در هفته ها و ماه های آینده. او همچنین اعلام کرد که مدارس به طور بالقوه می تواند بازگشایی در ماه ژوئیه یا اوایل اوت که گرفتار برخی از مربیان کردن گارد.

Newsom معرفی چهار فاز طرح دو هفته پس از رونمایی شش معیار کالیفرنیا باید به دیدار قبل به تدریج لغو محدودیت — از جمله گسترده تر, تست, افزایش ظرفیت بیمارستان و داشتن برنامه در محل با خیال راحت به بازگشایی کسب و کار و همچنین جلوگیری و آماده شدن برای احتمال موج دوم از عفونت.

او نه ارائه یک جدول زمانی خاص برای تغییرات به اجرا در آمد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de