اداره مهاجرت و گمرک افسران ساخته شده اند به طور قابل توجهی کمتر از دستگیری در منطقه لس آنجلس در ماه گذشته پس از این آژانس اعلام کرد تغییر در تمرکز با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

یخ ساخته شده حدود 65 درصد کمتر از دستگیری در L. A. منطقه در ماه آوریل بیش از آن در ماه مارس با توجه به آژانس. یخ ثبت 230 دستگیری در ماه مارس در مقایسه با حدود 80 دستگیری در ماه آوریل است.

آژانس تحت آتش در سراسر کشور در ماه مارس برای ادامه به دستگیری به عنوان متحده رفت و در مستند و دستور داد ساکنان به پناهگاه در خانه. این بار گزارش شده در یخ دستگیری در L. A. منطقه در اوایل این ماه. در پاسخ شهردار اریک Garcetti گفت: این عملیات ایجاد “غیر ضروری ترس و وحشت در آن همان خانواده های ما در حال تلاش برای محافظت از.”

“اضافی ترس در یک لحظه از ترس شدید آخرین چیزی است که خانواده ها باید به صورت” او گفت: در طول یک جلسه رسانه در آن زمان است.

تبلیغات

به زودی پس از یخ اعلام کرد آن را تغییر تمرکز خود را به “ایمنی عمومی در خطر است.”

این سازمان گفت: این امر نیز صفر در آن منوط به اجباری بازداشت بر اساس جنایی زمینه. برای کسانی که نمی سقوط به آن دسته یخ گفت: “اعمال اختیارات به تاخیر در اجرای اقدامات تا پس از بحران و یا استفاده از جایگزین برای بازداشت, به عنوان مناسب است.”

“با وجود چالش هایی که COVID-19 ارائه شده ما افسران را حفظ کرده اند بسیار حرفه ای و هوشیاری در طول این هرج و مرج را بازداشت کرده اند که کمک به اطمینان از ایمنی و امنیت جوامع ما” دیوید مارین مدیر اجرای قانون و حذف عملیات به صورت یخ در L. A., در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

تمرکز برای یخ عوامل در L. A. منطقه شامل هدف قرار دادن کسانی که مشکوک و یا محکوم به قتل و تجاوز به عنف و سوء استفاده جنسی از یک جزئی مواد مخدر و جرائم قاچاق انسان و تقلب و سرقت و با توجه به آژانس.

افراد دستگیر شده در هفته های اخیر شامل 38 ساله السالوادور ملی می خواستم در تشدید قتل یک زن 32 ساله, فرانسوی, ملی, می خواستم به اتهام ساخت تهدیدات و ارتکاب تقلب و 63 ساله ملی مکزیک می خواستم در ارتباط با تجاوز جنسی و نفسانی سوء استفاده و سرقت با توجه به آژانس.

در آوریل 24, یخ ویژه تیم پاسخ دستگیر خولیو گارسیا-Castellano یکی از یخ را تحت تعقیب فراریان طی یک عملیات هدفمند در نزدیکی دروازه جنوبی. گارسیا-Castellano, همچنین شناخته شده به عنوان Victor Garcia ایگناسیو به اعدام محکوم شد درجه دوم تجاوز به عنف در فوریه 2010.

گارسیا-Castellano دستگیر شد توسط گشت بزرگراه کالیفرنیا به اتهام رانندگی تحت تاثیر در ماه دسامبر با توجه به یخ. کسانی که اتهامات در حال بررسی است.

تبلیغات

“این مورد به عنوان مثال باور نکردنی از تعهد مداوم ما به اولویت بندی اجرای قانون و حذف تلاش در برابر هر گونه غیرقانونی بیگانگان جنایی که مطرح بزرگترین تهدید برای ایمنی عمومی” مارین در بیانیه ای گفت.

با وجود کاهش در بزرگ بازداشت, هنوز هم وجود دارد نگرانی زندانیان منتقل شده به مهاجرت فدرال مراکز بازداشت و پتانسیل برای شیوع کروناویروس در آن امکانات است.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ثبت یک جفت از پرونده های حقوقی در هفته گذشته فراخوانی برای یک کاهش چشمگیر در دولت زندانی جمعیت و توقف تمام نقل و انتقالات از زندانیان فدرال مهاجرت مراکز بازداشت در میان افزایش علائم در سراسر ایالات متحده است که زندان و زندان های گرم مناطق برای گسترش coronavirus.

مناسب زمینه با دادگاه عالی کالیفرنیا نام رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و Atty. ژنرال خاویر بکررا آمده و به عنوان Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو و لامپوک ندامتگاه در شهرستان سانتا باربارا تبدیل شده اند به برخی از بدترین شیوع کروناویروس در زندان فدرال سیستم.

تبلیغات

نقل و انتقالات از کالیفرنیا زندان ها و زندان در حال حاضر نمایندگی “منبع اصلی یخ جدید رزرو” در دولت با توجه به این که استدلال می کند که دولت فدرال و دولت قانون نیست و متعهد و ملتزم نقل و انتقالات به یخ.

“به عبارت دیگر این اقدامات از ایالت کالیفرنیا بیش از اقدامات یخ در این لحظه منحصر به فرد که در حال نگه داشتن یک جریان جدید مردم به یخ بازداشت امکانات” کت و شلوار ادعا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de