بانکوک (AP) — سنگاپور اجازه خواهد داد که انتخاب کسب و کار برای بازگشایی, on May 12 در یک محتاط عقبگرد از دو ماه جزئی مستند با وجود افزایش coronavirus عفونت در میان کارگران خارجی.

شهر-دولت گزارش 447 موارد جدید در روز شنبه به منظور بالا بردن مجموع آن به 17,548. حدود 85 درصد از تایید عفونت مرتبط با کارگران خارجی ساکن در خوابگاه شلوغ.

وزارت بهداشت گفت: روزانه عفونت در میان سنگاپور کاهش یافته است بیش از نیمی از 12 در هفته گذشته. موارد با منابع ناشناخته از عفونت را نیز کاهش یافته است به طور متوسط شش روز.

وزارت گفت: محدودیت خواهد بود کاسته و به تدریج برای جلوگیری از flareup از عفونت های جدید.

کسب و کار از جمله مواد غذایی تولید مواد غذایی, رسانه های خرده فروشی, خشکشویی, خدمات آرایشگران و لوازم حیوان خانگی مجاز خواهد بود به بازگشایی در مارس 12. صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار نیز بازگشایی شده است. گروه کوچکی از دانش آموزان خواهد بود و اجازه بازگشت به مدرسه در مارس 19.

تدریجی بازگشایی اقتصاد و محل کار خواهد بود و مرحله به مرحله با سخت سلامت قوانین از جمله دیجیتال موبایل برنامه برای سرعت بخشیدن به تماس ردیابی وزارت بهداشت گفت. دیگر مستند اقدامات باقی می ماند از جمله محدود بیش از 300,000 کارگران مهاجر در خوابگاه خود را تا زمانی که مستند به پایان می رسد ژوئن 1.

در تحولات دیگر در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— 6 موارد جدید در کره جنوبی: کره جنوبی روز شنبه در گزارش شش مورد جدید از coronavirus ادامه monthlong رگه روزانه را افزایش می دهد کمتر از 100 عنوان عفونت در ادامه به افول در سخت ترین ضربه در شهر Daegu. کره جنوبی تایید کرده است 10,780 تایید موارد از جمله 250 مرگ و میر. حداقل 1,081 موارد مرتبط شده اند به ورود بین المللی, اما آن را نیز کاهش یافته است در هفته های اخیر به عنوان دولت تقویت کنترل مرز مانند اجرای 14 روز قرنطينه در تمام مسافران خارج از کشور.

— چین 1 عفونت: چین که در آن همه گیر شروع در ماه دسامبر گزارش داد یکی از جدید عفونت و هیچ مرگ و میر در 24 ساعت از طریق نیمه شب جمعه. این کشور گزارش کرده است در مجموع 82,875 مورد تأیید و 4,633 مرگ و میر. ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده 43 نفر منتشر شده از بيمارستان جمعه پس از اعلام بهبود, بالا بردن مجموع به 77,685. وجود دارد در مجموع 557 نفر هنوز بستری در سرزمین اصلی.

— وزیر دفاع مالزی بازداشت مهاجران: یک دولت مالزی وزیر دفاع دولت بازداشت دسته جمعی از مهاجران بدون اسناد معتبر در coronavirus نقاط داغ. وزیر ارشد اسماعیل صبری گفت: 586 مهاجران بازداشت شدند روز جمعه در چندین ساختمان تحت مستند در کوالالامپور. او گفت همه آنها را آزمایش منفی برای این ویروس و فرستاده شده بودند به اردوگاه های بازداشت برای نقض قوانین مهاجرت. گروه های حقوق ناودان دولت برای شکستن آن وعده را به اقدام علیه مهاجران که برای ویروس غربالگری. اسماعیل خار انتقاد شنبه گفت مقامات بودند اقدام در چارچوب قانون. مالزی تایید کرده است 6,176 ویروس موارد از جمله و 103 مرگ و میر.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de