زمانی که آنها ثبت نام در دانشکده پزشکی کودک نشسته نبود بخشی از برنامه درسی.

اما coronavirus دارای طرح میتوانست فقط در مورد همه چیز از جمله زندگی جوانان تحصیل به پزشکان. کلاس ها و امتحانات منتقل شده اند حاضر, در حالی که کسانی که آموزش در بیمارستان ها و کلینیک های ممنوع شده برای ایمنی خود را و به اتاق را برای پزشکان در درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

کنار در لحظه ای تعیین کننده در تاریخ پزشکی, پزشکان آینده در سراسر کشور در حال تقلا برای پیدا کردن راه های دیگر برای کمک به مبارزه با COVID-19. صدها نفر به کودک نشسته و سگ پیاده روی, مواد غذایی خرید و چیدن نسخه برای همکاران در خط مقدم. دیگران در حال ساخت ماسک صورت سازماندهی خون دیسک و کمک به آزمایش افراد بی خانمان برای ویروس.

“من همیشه در تعجب بودم که چرا آن را بسیار دشوار است برای رفتن به دانشکده پزشکی ؟ چرا که آنها انتظار زیادی از دانشجویان دوره لیسانس با تمام این extracurriculars … و همه چیز خارج از چگونه به خوبی شما می توانید یک آزمون گفت:” یوسف کیدان سوم-سال دانشجوی پزشکی در دانشگاه سان فرانسیسکو. “من دیده ام بسیاری از همکلاسی های من می آیند تا با تمام این ابتکاری, ایده های خلاقانه و راه حل های مفید و شناسایی جوامع در معرض خطر در طول این زمان دشوار است و در حال حاضر آن را حس می کند.”

تبلیغات

به عنوان فرمانداران در ماه مارس شروع به مسئله اقامت در خانه دستور به توقف گسترش سریع coronavirus دانشجویان پزشکی در سراسر کشور آغاز شد طوفان مغزی. دانش آموزان از ده ها تن از مدارس ایده های به اشتراک گذاشته شده در یک اتاق چت در شل به نام “دانشجویان پزشکی مقابل COVID-19” که در حال حاضر بیش از 800 عضو بحث در مورد راه هایی مفید فراتر از مراقبت از بیمار است.

“این درست نیست و ما در این بیمارستان در حال حاضر” گفت: Elyse کانلی سوم-سال دانشجوی پزشکی در UCLA. “ما در حال اتلاف PPE.”

کانلی و دیگر UCLA دانشجویان پزشکی این شهر در ماه مارس شروع به جمع آوری کمک های مالی از دنده محافظ, داوطلب, در بانک های مواد غذایی و ارائه مراقبت از کودکان به بهداشت و درمان کارگران به عنوان مدارس و روز-امکانات مراقبت از توقیف به طور نامحدود.

تبلیغات

برای راه اندازی baby-sitting برنامه کانلی دنبال راهنمایی از دانشجویان پزشکی در دانشگاه مینه سوتا که در میان برای اولین بار به ارائه چنین خدمات. دانش آموزان از بیش از 120 مدارس رسیده به مینه سوتا تیم برای مشاوره در تشکیل برنامه های مشابه رهبران آن گفت.

دانشگاه UCLA برنامه در حال حاضر فراهم می کند در حدود 700 ساعت baby-sitting خدمات هفتگی برای کودکان ضروری کارگران کانلی گفت. این سرویس به صورت رایگان ارائه شده اما خانواده ها می توانند پرداخت دانش آموزان در صورتی که مایل.

در ماه مارس سامانتا Peache شروع به وحشت زمانی که او دیگر نمی تواند از او 8 ساله پسر اردن به مدرسه. یک مادر تنها, Peache با این نسخهها کار به عنوان یک بیمار هدایتگر در دانشگاه UCLA تابش انکولوژی که شلوغ تر از همیشه, او گفت:.

او در ابتدا کاهش یافته اردن برای بازی, تاریخ, در, دوستان,’ خانه های, اما پیدا کردن پدر و مادر به پسرش سخت تر شد به عنوان ترس در مورد COVID-19 گسترش یافته است.

تبلیغات

Peache شد از جان گذشته. او نصب یک پرستار بچه مخفی در اتاق پسرش و تنظیم خود کار برنامه به طوری که او کار می کرد فقط صبح. او به تماشای پسرش خواب در آپارتمان خود را در حالی که او در کار بود و سپس سعی به بازگشت به خانه پس از مدت کوتاهی او بیدار شد.

“من لازم نیست که هر خانواده یا هر نوع کمک دیگری که در اینجا در کالیفرنیا,” او گفت:. “آن را فوق العاده خسته کننده — بسیار استرس زا باشد.”

از او در ارتباط با کودک-مراقبت برنامه یک دانشجوی پزشکی به خانه اش می آید در روزهای هفته به تماشای اردن. دو دانش آموز چرخش شیفت: یکی از نقش های ویدئویی با او یکی دیگر از پزد و نقش پنهان و به دنبال با او. با کمک داوطلبان Peache است به دنبال تغییر خود کار برنامه به صورت تمام وقت, او گفت:.

معمولا با توجه به نگرانی در مورد ویروس کودک-مراقبت از برنامه های مسابقه هر خانواده با یک پرستار که کار نمی کند با هر کس دیگری. بهداشت و درمان-کارگر پدر و مادر و پزشکی-دانشجو پرستاران به خوبی آگاه از خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض افراد جدید گفت: امیدوارم که شوارتز یک UC San Francisco دانشجوی پزشکی است که نظارت آن دانشگاه را از کودک-مراقبت از برنامه.

تبلیغات

“کار کردن با بچه های کوچک شما نمی تواند نگه داشتن شش پا از فاصله” شوارتز گفت. ما را تشویق “بسیاری از شستن دست — را که یک فعالیت است که آنها را با بچه بسیار غالبا — و چیزهایی مانند که فقط برای کاهش خطر به عنوان آنجا که ممکن است.”

دانشجویان پزشکی سراسر کشور نیز دوخته اند پارچه پوشش صورت برگزار شد و مجموعه درایوهای به جمع آوری N95 ماسک که مردم تا به حال در گاراژ خود را و پستو. در UCLA داوطلبان به طور منظم به ساخت استریل صورت سپر است که پس از آن اهدا به ارائه دهندگان گفت: Rose Paneno یک دانشجوی پزشکی است که نظارت PPE تلاش است.

“من نه آموزش دیده می تواند کمک زیادی در بیمارستان تنظیمات اما البته نشستن این به نظر نمی رسد مانند یک گزینه محتمل برای من” Paneno گفت. “من نمی دانم اگر من می تواند زندگی کردم و با خودم گفتم اگر من کاری انجام دهد.”

تبلیغات

بسیاری از دانشجویان پزشکی می گویند این بیماری همه گیر است مجددا تمایل خود را برای کار در بهداشت و درمان بلکه در معرض ترک خوردگی در سیستم. نابرابری در دسترسی به مراقبت های پزشکی و سود محور سیستم بهداشت و درمان بیشتر مشکل ساز تر از همیشه گفتند.

به عنوان اخبار از coronavirus شروع به گسترش کیم لاو و برای اولین بار در سال دانشجوی پزشکی در کالیفرنیا Northstate دانشگاه نگران بی خانمان encampments. بسیاری از unsheltered مردم در حال حاضر در سلامت فقیر و ندارد راهی به دنبال مراقبت های پزشکی.

لاو با تشکیل یک گروه از دانشجویان پزشکی که در حال حاضر triaging افراد بی خانمان در encampments در ساکرامنتو شهرستان و تست آنها را برای COVID-19 و همچنین ارائه کمک های اولیه و بهداشت و درمان برای کسانی که بدون coronavirus عفونت است. این تیم در حال حاضر متشکل از 23 نفر از دانشجويان پزشکی از Northstate و همچنین UC Davis.

“COVID بود فقط نوع مانند شکستن نقطه در سیستم” Lau گفت. “ساختمان PPE و انجام مراقبت از کودک برای بهداشت و درمان کارگران این واقعیت است که دانشجویان پزشکی نیاز به داوطلب برای انتخاب کنید تا این چیزها. … واقعیت این است که این باید یک نیاز است.”

تبلیغات

“ما با داشتن تعداد زیادی از مکالمات در مورد چگونگی این نیست یک راه حل دراز مدت” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de