OMAHA, Neb. (AP) — شرکت وارن بافت در گزارش نزدیک به 50 میلیارد دلار ضرر در روز شنبه به دلیل یک قطره را در روی کاغذ ارزش سرمایه گذاری خود را هر چند شرکت است که هنوز هم نشسته بر روی یک شمع عظیمی از پول نقد.

Berkshire Hathaway Inc. گفت: آن را از دست داد $49.7 میلیارد دلار یا $30,653 در هر کلاس یک سهم در طول سه ماهه اول. که از سال گذشته سود $21.66 میلیارد دلار یا $13,209 در هر کلاس به اشتراک بگذارید.

بزرگترین عامل در از دست دادن بود $54.5 میلیارد دلار کاهش در ارزش برکشایر در پرتفوی سرمایه گذاری در بازار سهام به شدت کاهش یافته است پس از شیوع کروناویروس آغاز شد. سال قبل از برکشایر در سرمایه گذاری اضافه شده $15.5 میلیارد به سود شرکت است.

بافت بلند گفت: برکشایر را عامل درآمد ارائه یک نمایش بهتر از عملکرد سه ماهه زیرا آنها محروم سرمایه گذاری و مشتقات آن به طور گسترده ای می تواند متفاوت باشد. توسط آن اندازه گیری برکشایر را عامل درآمد بهبود یافته به $5.87 میلیارد دلار یا $3,617.62 در هر کلاس یک سهم از $5.56 میلیارد دلار یا $3,387.56 در کلاس به اشتراک بگذارید.

تحلیلگران بررسی FactSet انتظار عامل سود هر کلاس به اشتراک گذاری از $3,796.90 به طور متوسط.

برکشایر درآمد رشد 1 درصد به $61.27 میلیارد دلار است.

برکشایر نشسته است در یک توده ای از بیش از $137 میلیارد دلار پول نقد به دلیل بافت تلاش برای پیدا کردن خرید عمده برای این شرکت به تازگی

در روز شنبه بعد از ظهر بافت قصد دارد به رهبری مختصر از نسخه آنلاین از برکشایر در نشست سالانه بدون هر یک از حدود 40,000 سهامداران که به طور معمول حضور در. این شرکت معطوف به نشست آنلاین و لغو تمام حوادث اطراف این رویداد به دلیل شیوع کروناویروس.

Berkshire Hathaway Inc. دارای بیش از 90 شرکت از جمله BNSF راه آهن و بیمه, ابزار مبلمان و جواهر و کسب و کار. این شرکت همچنین عمده سرمایه گذاری در شرکت هایی همچون اپل, امریکن اکسپرس, Coca-Cola, و بانک مرکزی امریکا است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de