به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش در لس آنجلس با بیش از 23000 نفر آلوده تا کنون ترس و اضطراب را گریبانگیر ساکنان نگران شغل و سلامت و آینده نامشخص.

شهرستان ثبت عظیم سربازان ارتش در تماس ها و متون به سلامت روان کمک خط به عنوان ساکنان اطاعت امن تر-در-خانه سفارشات باقی می ماند اجتماعی دور, مقامات می گویند. از جمله دستورالعمل های قرنطینه قرار دادن مردم در معرض خطر بیشتری از اضطراب, افسردگی, بی خوابی و استرس پس از سانحه لس آنجلس سرپرست کاترین Barger گفت: جمعه در یک کنفرانس خبری که لگد سلامت روان آگاهی ،

شهرستان دریافت کرده است حدود 4,000 تماس در هر هفته در ماه آوریل است که حدود 25% افزایش بیش از آوریل 2019. افرادی که هرگز مورد استفاده خدمات بهداشت روان در حال رسیدن به, برای کمک به در طول coronavirus همه گیر Barger گفت.

“وجود دارد هیچ کار اشتباهی با درخواست برای کمک به,” او گفت:. “آن است که نشانه ای از قدرت در نامشخص زمان است.”

تبلیغات

Telehealth خدمات در دسترس هستند برای یک قرار ملاقات درمانگاه باز باقی می ماند و همراه واحد مستقر شده اند برای رسیدن به کسانی که بی خانمان هستند و آسیب پذیر است.

مقامات شهرستان در حال تشویق ساکنان به استفاده از آن خدمات بهداشت روان توسط تلفن (800) 854-7771 یا پیام کوتاه “لا” به 741741.

به عنوان بخشی از ابتکار عمل با عنوان ما ظهور 2020, شهرستان, وزارت بهداشت روانی نیز ارائه دسترسی رایگان به میانجیگری و تمرکز حواس نرم افزار تلفن همراه فضای فوقانی از طریق 2020. اشتراک سالانه به برنامه است که به طور معمول در اطراف $100.

هیچ فردی تحت تاثیر بحران سلامت روانی مدیر گروه دکتر جاناتان Sherin گفت. آیا کسی که در خط مقدم کارگر دچار از دست دادن مالی یا ترس از آلوده شدن و یا آلوده کردن شخص دیگری COVID-19 مختل کرده است هر زندگی است. از جمله موانع باید دیرینه اثر است.

تبلیغات

“چالش ما احساسی هستند و نه فقط در حال حاضر در حال حاضر در گیر خواهد شد اما احتمال دارد با ما بماند برای برخی از زمان.”

این شهرستان به طور معمول به رسمیت می شناسد سلامت روان آگاهی در ماه هر سال با حضوری حوادث است که تساوی حدود 50000 نفر. Sherin گفت که این تلاش ها لزوما حرکت به فضای مجازی در این سال او امیدوار است بیش از هزاران شرکت خواهد کرد.

“همه ما به اشتراک بگذارید همان چالش,” او گفت:. “ما به عنوان یک شهرستان باید گرد هم می آیند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de