شهردار مایکل هنکاک به طعنه که یک قانون جدید نیاز مردم به پوشیدن ماسک در عمومی به عنوان بخشی از مبارزه با COVID-19 خواهد بود که هفته آینده و وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به همین دلیل — و نه فقط شگفت انگیز افزایش موارد در بسیاری از دنور محله و همچنین استفاده کم از ماسک های مردمی و در مورد هر دو در داخل محدوده شهر و اطراف مترو دنور.

آن را نه فقط راه رفتن مردم در محله و یا بازدید از پارک های محلی که اجتناب از ماسک استفاده کنید. در هفته های اخیر ما همچنین اشاره کرد که بسیاری از افراد مشغول به کار در خارج از زیرساخت ها و تعمیر و نگهداری پروژه های در حال رد پوشش صورت و نادیده گرفتن اجتماعی-فاصله توصیه های بیش از حد.

برخی از این تصمیمات به وضوح ایدئولوژیک. این هفته ما کشف چهار نفر از اعضای یک ماسک-رایگان کار خدمه ایستاده در اینچ از یکدیگر بعد از ناهار خوری در یک کامیون مواد غذایی (آنها می خواهم به پایان رسید خوردن). یکی با پوشیدن تی شرت های مزین با کلمه “آزادی” — که او احتمالا به معنای “آزادی به طور بالقوه آلوده و احتمالا کشتن هر کسی تنفس هوا.”

اما به هر دلیل بسیاری از کارگران ساختمانی landscapers بهداشت جوانب مثبت و افراد دیگر انجام بحرانی شغل در منطقه مترو در ماه گذشته به وضوح در نظر گرفتن ماسک-پوشیدن inessential.

برخی از نمونه:

خدمه حدود ده نفر از مردم زحمتکش در ساخت و ساز خصوصی سایت همراه Sixth Avenue نزدیکی سانتافه رانندگی در دنور. هیچ یک ماسک عینک و آنها گفتگو در یک پا یا دو نفر از هر یک از دیگر به عنوان اگر آن ماه های ژانویه و کلمه “کوروناویروس” بود و در عین حال مشترک بخشی از بسیاری از مکالمات.

خدمه نگهداری در جفرسون کانتی در نظر گرفتن یک استراحت در یک مجتمع آپارتمانی. یک مرد با پوشیدن یک ماسک بود صحبت کردن در تلفن همراه خود را در حالی که سه ماسک-رایگان همکاران آویزان در یک دایره تنگ.

زباله جمع رفت و از خانه به خانه در طول یک محله در همان منطقه با پوشیدن دستکش کار اما بدون ماسک ها به طور منظم از آمدن در عرض چند پا از ساکنان و هر یک از دیگر.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در واقع این کارگران اغلب در مجاورت نزدیک به اعضای عمومی که به نگرانی در مورد عفونت در یک بعد وسیع تر و فراتر از همکاران خود.

و سپس کسانی هستند که کارگران در بزرگراه برای پروژه های کلرادو بخش حمل و نقل است. در یک مصاحبه برای یک مارس 30 پست در مورد کاهش حجم ترافیک کمک CDOT سرعت پیشرفت آن به صورت ایالتی ارتقاء سخنگوی تامارا Rollison به ما گفت “در حالی که ساخت و ساز در ادامه ما به شدت پایبند به اجتماعی فاصله و COVID-19 اقدامات پیشگیری. این شامل خدمه مشغول به کار به صورت جداگانه به عنوان آنجا که ممکن است در کوچکتر کار گروه اجتماعی فاصله در محل. خدمه سایش پوشش صورت و به دنبال بهداشت روش.”

بر اساس مشاهدات ما این وعده aspirational و نه واقع بینانه. ما eyeballed حداقل ده خدمه همراه I-70 C-470 و بیشتر در طول ماه آوریل و به ندرت آیا استفاده از ماسک رویکرد 50 درصد است. در واقع سه ماسک-استفاده کنندگان از ده بود و به طور معمول یک رقم بالا — که به خصوص عجیب و غریب داده است که از جمله خدمه باید عادت به پوشیدن ماسک, از آنجایی که آنها اغلب پوشش چهره خود را به نگه داشتن گرد و غبار از دهان خود را هنگامی که با استفاده از تجهیزات سنگین. علاوه بر این, اجتماعی فاصله به نظر می رسد به استثنا و نه قاعده.

این موضوع از ماسک شده است روی حیله و تزویر…و گیج کننده است. اگر کارفرمایان ارائه سیاست های خود را در استفاده از ماسک به عنوان یک پیشنهاد به عنوان یک دستور است که در نتیجه پیامدهای منفی اگر شانه ای بالا انداخت — و اگر کسانی که کارفرمایان عرضه نمی ماسک برای کارگران که آنها را ندارد — پوشش صورت ممکن است همچنان به نسبت مجموعه تلفیقی کمیاب در منزل کار سایت.

فرماندار Jared پلیس بارها به مردم توصیه می شود به پوشیدن ماسک هر زمان که آنها خانه را ترک کنند اما در این نقطه است که مشاوره صرفا یک توصیه است نه قانون — و همچنین در حال حاضر این مورد در دنور.

در داخل کسب و کار است که مجاز به باز کردن در سراسر کشور امروز اگر چه قوانین سختگیرانه تر. و در این هفته پلیس نشان داد برای حمایت از کسانی که کسب و کار با شعار علائم و گفت: “هیچ باد و بدون کفش بدون ماسک, بدون خدمات.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de