هر کسی که حسابرسی شده است و یا به سادگی به پرداخت مالیات به یک سطح معینی از همدردی برای کسانی که پرونده در حال بررسی. در حالی که اشتباهات اتفاق می افتد مانند اکثر مردم را به کلید های میانبر و هیچ چیز به نمایش گذاشته است که کاملا شبیه به دنباله مقاله.

حتی دولت نیست ایمنی بدن به گاه به گاه, در کونی, از ممیزی مالیاتی. در سال 2016 دنور حسابرس تیموتی اوبراین منتشر شد گزارش خواستار شفافیت بیشتر و بهره وری در چه شهر دنور صرف شاهدانه مالیات بر درآمد. چهار سال بعد اوبراین آخرین ممیزی است و حتی بیشتر استرن در نظر گرفتن این شهرستان به کار بیش از آنچه که حسابرس معتقد است در حال لرزان شاهدانه مالیات جمع آوری و شیوه های گزارش و همچنین عدم وجود نظم و انضباط بیش از سیاه و سفید-تحویل بازار خدمات. ما با اوبراین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد beefs با شهرستان استراتژی و شیوه ها در مورد گلدان مالیات است.

Westword: یک سال 2016 حسابرسی در دنور ماری جوانا مالیات به نام برای شفافیت بیشتر در چه قابلمه مالیات بر درآمد صرف شده است و همچنین بیشتر جامعه توسعه و پیشرفت ، چگونه می توانم به شما فکر می کنم این شهرستان انجام شده و با توجه به آن اهداف است ؟

Timothy J. o’brien: دنور را اجرا کرده است این پیشنهاد از سال 2016. آنها باور دارند که آنها به صورت شفاف از طریق بودجه مراحل بودجه سالانه گزارش برآورد درآمد و هزینه. من باور دارم که بهترین روش برای نشان دادن شفافیت خواهد بود به استفاده ویژه از درآمد صندوق است. دنور با استفاده از بسیاری از ویژه درآمد بودجه. ویژه درآمد صندوق نشان می دهد که دلار در آینده و چگونه آنها صرف شده است. بودجه سند بیش از 700 صفحه است. من اعتقاد ندارم شهروندان تمایل به نقد و بررسی این سند برای دریافت اطلاعات در درآمد و مخارج از ماری جوانا مالیات دریافت شده توسط Denver. ویژه درآمد صندوق باعث شفافیت و پاسخگویی ساده است. این نوع از حسابداری و گزارشگری می کند مانع دنور با استفاده از بودجه راه آنها استفاده می شود امروز.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

وجود دارد هر چیزی در مورد ساختار نظارتی و یا عملیات کسب و کار اطراف ماری جوانا کسب و کار است که می تواند منجر به ضعیف حسابرسی مالیاتی و درآمد کسب اطلاعات از این کسب و کار?

من فکر می کنم ساختار نظارتی صدا است. ما حسابرسی متمرکز بر روش مورد استفاده توسط دنور به منظور تعیین انطباق با شاهدانه صنعت زمانی که گزارش کننده فروکش کننده و مالیات. تمام ماری جوانا کسب و کار ملزم به استفاده از موجودی-سیستم ردیابی به نام METRC (ماری جوانا اجرای ردیابی گزارش انطباق). این حالت سیستم را فراهم می کند یک دانه به فروش زنجیره ای از بازداشت برای تمام محصولات ماری جوانا.

اجازه دهید بگویم من کسی هستم که نمی دانم چگونه حسابرسی مالیاتی و مجموعه آثار (چون من کسی که نمی دانم چگونه حسابرسی مالیاتی و مجموعه آثار). چگونه توضیح می دهید دنور کاستی ها در این منطقه و عواقب آن — ماری جوانا کسب و کار ؟

مجموعه انجام نشده است توسط ممیزی واحد دنور خزانه داری را بدست آورد. برای حسابرسی مالیاتی, Denver, نیاز به تصمیم می گیرید که کسب و کار آن را انتخاب حسابرسی. دنور تصمیم می گیرد که کسب و کار بر اساس قبل از ممیزی میزان مالیات جمع آوری شده و میزان مالیات ارزیابی پس از ماری جوانا کسب و کار ممیزی در مقایسه با غیر ماری جوانا کسب و کار حسابرسی. ما معتقدیم این فرضیه. وجود دارد بیشتر داده های مربوطه مانند METRC سیستم بالا که باید مورد استفاده قرار گیرد به شناسایی کسب و کار با کمترین خطر underreporting. داده-محور رویکرد و یک تلاش هماهنگ شده با ایالت کلرادو را بهبود می بخشد هر دو مجموعه ای از مالیات و انطباق با قانون است.

وجود دارد هر مقدار عددی به چقدر درآمد رفته فراهم نشده به دلیل این است ؟ یا اگر داده های مورد استفاده به عنوان پایه و اساس برای ممیزی است اشتباه کند که منفجر کردن همه چیز ؟

هیچ مقدار عددی. دنور را حفظ نمی کند مستندات ما نیاز به ارزیابی فراهم نشده درآمد ، ما توصیه می شود که آنها را حفظ اسناد و مدارک و خزانه مخالفت با این پیشنهاد است.

Denver Auditor Timothy O'Brien

دنور حسابرس تیموتی O’brien

حسن نیت ارائه میدهد از دنور حسابرس دفتر

وجود دارد هر گونه شکاف در اطلاعات و یا مناطقی که اضافه نمی کند تا در ممیزی خارج از کلی مالیات بر درآمد?

ما توصیه می شود که وزارت خزانه داری بخش ممیزی واحد توسعه یک مجموعه ای از اندازه گیری عملکرد برای تعیین اگر آنها جلسه اهداف و مقاصد آنها را تعیین کرده اند.

غیر قانونی ماری جوانا تحویل نیز ذکر شده است در حسابرسی به عنوان مثال از از دست دادن درآمد برای شهرستان با برخی از زیبا stark نمونه. اما شما بر این باورند که تنها از شدت بار دنور قانونی عمل تحویل. چگونه است ؟

هنگامی که این عمل قانونی است آن را دیگر نمی خواهد غیر قانونی است. هنگامی که این عمل قانونی است وجود دارد می تواند حتی بیشتر از کسب و کار آن را انجام می دهند و حتی بیشتر کسب و کار انتظار برای دریافت مجوز و پرداخت مالیات. دنور پس از آن نیاز به مطمئن شوید که این فروشگاه در حال به درستی مجوز و مالیات جمع آوری می شوند. داده-محور رویکرد ما توصیه می کنند کمک خواهد کرد که شناسایی هر گونه کسب و کار با خطر بالا از underreporting.

آنچه که حرکت می دنور را در آینده نزدیک به روشن کردن برخی از این تناقضات?

پیاده سازی همه از توصیه های ما ساخته شده است در گزارش حسابرسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de