بیروت (AP) — پسر عموی شده است که سدی در حمایت از بشار اسد ارسال شده یک ویدیو در Facebook اواخر روز پنجشنبه عراق با سوریه رهبر برای جلوگیری از سقوط خود عمده شرکت مخابرات از طریق آنچه که او به نام بیش از حد و “ناعادلانه” مالیات.

بی سابقه ای تصویری pries باز چه شده شایعه به عنوان یک شکاف در تنگ گره اسد خانواده است که حکومت سوریه برای نزدیک به 50 سال است.

اختلافات و فتنه جدید هستند به خانواده از جمله دشمنی و defections درون آن دایره درونی به خصوص در این دوره از این کشور و نه سال جنگ. اما عموم پخش از نارضایتی بسیار نادر است و شاید بازتابی از بسیاری از بازیکنان در رقابت برای نفوذ در کشور شکسته.

پسر عموی رامی Makhlouf شد یک بار به عنوان مرکزی برای سوریه اقتصاد و یک شریک به رئیس جمهور. او تصویری, ارسال شده در جدید Facebook صفحه به نظر می رسد در حال اجرا عمومی دفتر خاطرات از گسترش شکاف و سقوط از فضل یک بار قدرتمند سرمایه دار خیلی مهم.

گزارش های رسانه ها توسط نرم افزار و ضد دولتی سایت پیشنهاد یک کمپین كودكان ونوجوانان در برابر Makhlouf احتمالا در دستور روسیه قدرتمند حامی بشار اسد است که به دنبال تضعیف یک تاجر با نفوذ. گزارش رسانه های روسیه در هفته های اخیر منتشر کرده اند انتقاد از فساد در سوریه است.

دیگران مشاهده شکاف از طریق لنز از اسد ،

“اختلاف بین Makhlouf و بشار را, همسر, اسما اسد بیش از که کنترل اقتصاد” گفت: سابق سوریه, دیپلمات, بسام Barabandi که پناهنده در سال 2012.

Barabandi گفت Makhlouf مالی و دارایی های موسسات خیریه باید نقش محوری را در طول جنگ در تامین مالی و حصول اطمینان از حمایت ویژه میان سوریه و اقلیت حکومت علوی جامعه — که از آن اسد را تحسین کرد.

اسد, همسر, خود, خیریه و ساخته شده خودش عمده نقش.

Makhlouf که چهار سال جوانتر از 54 ساله بشار اسد اعلام کرده بود که او در کنار پله از کسب و کار به تمرکز بر روی امور خیریه در سال 2011 در شروع سوریه جنگ است. اما او باقی مانده مربوط به دولت است. برای مخالفان او شده است چهره دولت تندرو و تصمیم به سرکوب مخالفان است.

اتحادیه اروپا و ایالات متحده تحریم های تحمیل شده بر Makhlouf برای نقش خود در حمایت از رژیم اسد است.

در 15 دقیقه ویدئو Makhlouf اتهامات را رد کرده است که او طفره رفت پرداخت مالیات برای یکی از بزرگترین سرمایه گذاری کسب و کار Syriatel یک شرکت مخابرات با 11 میلیون مشترک است که در آن سهام دولت 50 درصد از درآمد.

“خدا ما فرار از مالیات و یا خیانت به کشور و دولت” Makhlouf گفت. “چگونه می توان کسی سرقت از خانواده خود را?”

Makhlouf شکایت در مورد یک کمپین دنبال مردم او را نمی, نام, که, او می گوید همیشه رنگ او را “به عنوان کسی که انجام داده اشتباه است که بد است.”

در زمان او پنجه نرم می کند توقف و تکرار خود است. و در نشانه ای Makhlouf هیچ دسترسی به اسد خطاب به رهبر: “آقای رئیس جمهور من به شما التماس این حقیقت است.”

“در اینجا من می خواهم به آدرس رئیس جمهور تا توضیح دهد که شرایط از آنچه که اتفاق می افتد را به او توضیح برخی از درد و رنج است که ما در حال رفتن را از طریق” Makhlouf گفت: سخنان که می تواند در نظر گرفته شود تن-ناشنوا در یک کشور که در آن نزدیک به 80 درصد از مردم فقیر هستند.

یک دیپلمات غربی که به شرح زیر سوریه و صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات گفت: این ویدئو نشان دهنده تعمیق دشمنی خانواده که در آن Makhlouf رانده شده و پس از “او overplayed دست خود را.”

گزارش اول ظاهر در سال گذشته از مشکل روابط به عنوان اخبار از یک دولت علیه Makhlouf و کسب و کار شروع به چکه کردن. گزارش اولیه گفت که او تحت بازداشت خانگی بود و پس از آن یک سری از داستان به نظر می رسد در مورد او در حال جریمه و داشتن منابع ضبط کردند.

ماه گذشته یک محموله از محصولات لبنی از یکی از Makhlouf کسب و کار ضبط شد و در مصر گزارش با مواد مخدر در محموله. در Facebook صفحه Makhlouf به نام حادثه یک مجموعه با هدف “اهانت” او.

سپس دو هفته پیش Makhlouf گفته شد به پرداخت معادل $180 میلیون ظاهرا به دولت بدهکار توسط خود شرکت های مخابراتی با توجه به سوریه گزارش که به شرح زیر اقتصاد کشور است. که ادعا می کنند به نظر می رسد به ماشه برای روز پنجشنبه تصویری.

در پایان این ویدئو Makhlouf می گوید او را پرداخت آنچه او خواسته است اما تماس های خود در سوریه برای نظارت بر چگونگی آن صرف شده است.

Barabandi های پناهنده گفت: Makhlouf به نظر می رسد به تلاش برای به یاد اسد که او هنوز هم نگه می دارد برخی از نفوذ است. “به عبارت دیگر اگر شما از دست من و شما از دست دادن حکومت علوی جامعه” این دیپلمات سابق گفت.

“این چیزی است که بی سابقه قبل از, برای کسی که (از خانواده) به صحبت کردن در این روش publicly.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده Zeina Karam کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de