در دور دست در شمال گوشه ای از کالیفرنیا, “the new normal” شروع به شکل گرفتن است.

کوچک Modoc شهرستان در روز جمعه شروع به بازگشایی با رستوران ها دوباره در خدمت مواد غذایی و دیگر خرده فروشان باز درهای خود را باز برای مشتریان.

Modoc شهرستان — که ثبت کرده است هیچ coronavirus موارد — اولین California شهرستان برای بازگشایی حتی به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: stay-at-home سفارش باقی مانده است در اثر. او روز جمعه گفت انتظار می رود تغییرات در روز اما تاکید کرد که اجتماعی فاصله هنوز هم لازم است به سرعت گسترش coronavirus.

این Modoc شهرستان بازگشایی آمد با سلامت قوانین. رستوران ها و کافه ها اجازه داده شد به میزبان شام, اما تنها در نیمی از کسب و کار ظرفیت. افراد 65 ساله و مسن تر و ساکنان با شرایط بهداشتی اساسی شد و هنوز هم مورد نیاز برای ماندن در خانه به جز برای انجام کسب و کار ضروری و اجتماعات بزرگ که در آن مردم می توانند اقامت شش فوت از هم جدا خواهد شد و هنوز هم ممنوع شود.

تبلیغات

پس از بسته شدن برای هفته گیتس گالری و پست تجارت در Alturas ساخته شده خود را برای اولین بار فروش در روز جمعه. صاحب جری دروازه اکشن نیوز گفت در حال حاضر آن را احساس خوب است.

“ما همه تلاش برای ایمن ماندن به عنوان امکان پذیر است” گیتس گفت: TV station. “همه کسب و کار است که باز باید خود را در مقابل یک COVID-19 احتیاط بیانیه و ما همه تلاش برای ایمن ماندن.”

در چرخ واگن رستوران به طور منظم شادمان در باره بهره گیری از یک وعده غذایی وجود دارد دوباره.

“هر یکشنبه ما اینجا هستیم. این است که ما صبحانه یکشنبه پس از آن باز” شارون Crabtree گفت KRCR-تلویزیون. “این فوق العاده است, آن را بزرگ می شود قادر به خارج و دیدار با خواهر من در اینجا و آن را در واقع خوب به نشستن و باید یک وعده غذایی با هم.”

تبلیغات

با اشاره به مشتریان چرخ واگن مدیر ریک مالکوم گفت: ایستگاه “من به آنها تماس بگیرید ، ما فقط همه نوع از یک خانواده است.”

فقط به خاطر اینکه این شهرستان آغاز شده است و برای بازگشایی این معنا نیست آن را به کسب و کار به عنوان معمول ،

“ما شما را تشویق همه برای ادامه عمل اجتماعی فاصله خوب بهداشت دست و مطابق با توصیه های ما در بخش بهداشت و درمان و با بازگشایی نامه ای که Modoc شهرستان صادر کرده است و همچنین” Modoc مرکز پزشکی اجرایی کوین کرامر گفت: در یک بیانیه ویدئویی جمعه. “اگر شما افراد مسن و یا سیستم ایمنی به خطر بیافتد لطفا ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.”

نه هر نهادی که می تواند بازگشایی برنامه ای برای انجام این کار ، مدارس باقی مانده بسته برای یک چیز.

تبلیغات

“آن چیزی که مطمئن نیستید گفت:” کن Entwistle کشیش ارشد از GracePoint کلیسای ناصری در Alturas. “ما می خواهم برای باز کردن همه چیز اما در همان نقطه آن را که ناشناخته است.”

Entwistle گفت: موضع ناصری فرقه است که به دنبال دولت را — که به معنی او را ادامه جریان خدمات و devotionals از طریق Facebook Live.

“ما نیاز به توجه به آن باعث از روح و نگاه ما باید به سمت مقامات ما برای برخی از پاسخ ها و یا برخی از OKs,” او گفت:. “برای ما عیسی مسیح است و قدرت مطلق.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de