زمانی که او به نام هفته گذشته به صورت محلی بيشماري را باز باقی می ماند در میان coronavirus بحران نیوپورت بیچ شهردار استدلال کرد که شهر خود را عفونت نرخ پایین تر از هر کدام از آن ساحل-شهر همتایان در L. A. شهرستان که در آن شن و ماسه شده اند خارج از محدوده از مالیبو به ساحل طولانی است.

با وجود سرزنش از فرماندار chagrined, خبر, عکس هایی که به نظر می رسید برای نشان دادن نا خوشه beachgoers آخر هفته قبل از بسیاری از کسانی که تا به حال رانده شده از L. A., نیوپورت بیچ رهبران رای دادند 5-2 به نگه داشتن ساحل باز است. “ما واقعا می تواند اعتماد اکثریت قریب به اتفاق مردم به انجام کار درست” گفت: شهردار خواهد اونیل.

پس از آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات دستور سواحل بسته در نیوپورت بیچ و بقیه اورنج کانتی. آن را به راه انداخته است یک تورنت از انتقاد از مقامات منتخب در یک شهرستان است که دیگر محافظه کار و استحکامات اما هنوز هم متمایل به شدت جمهوریخواه همراه مرفه شهرهای ساحلی.

“بدون صحبت کردن به یک مقام های محلی در ساحل نیوپورت فرماندار Newsom قرار داده است سیاست بیش از داده ها و جایگزین خود را برای ما قضاوت از 428 کیلومتر دورتر در ساکرامنتو” اونیل توییتی پنج شنبه.

تبلیغات

گفت کلانتر همین بارنز: “فرماندار تصمیم به تنها اورنج کانتی با بستن ما سواحل اشتباه است و نتواند به تشخیص فداکاری های ساخته شده توسط ما 3 میلیون نفر.”

استاد راهنما همین واگنر گفت: اخبار, عکس ها داده بود یک تصور گمراه کننده از پر بسته بندی شده آخر هفته بازدید کنندگان برای ساحل نیوپورت که در واقعیت بیشتر رعایت اجتماعی-دورى قوانین.

“لنزهای تله فتو لنز تحریف چه می گذرد در” واگنر گفت. “این است که عاقلانه به سیاست از ساکرامنتو بر اساس یک عکس از یک روزنامه محلی.”

تبلیغات

در هانتینگتون بیچ, این شهرستان در شمال, نیوپورت بیچ, فعالان جمعه برای محکوم فرماندار و شهرستان است و اعلام آن را به شکایت دولت به حفظ سواحل آن باز است.

خشم بیش از ساکرامنتو موظف ساحل تعطیل می آید در حال رشد در میان ناآرامی در شهرستان برای سال شناخته شده به عنوان یک سنگر و استحکامات از “کابوی سرمایه داری” فلسفه سیاسی با تاکید بر بازار آزاد پایین مالیات و گریزی به دولت است.

“وجود دارد همیشه یک نارنجی شهرستان-ساکرامنتو اصطکاک” گفت: فرد Smoller استادیار علوم سیاسی در دانشگاه چپمن. “به خصوص در ثروتمند شهرستانها آنها فقط نمی خواهم لیبرال یا دموکراتیک مقننه گفتن آنها چه باید بکنید.”

تبلیغات

همراه با آن یک خشم از درک “nanny state” نفس بیش از حد ایده است که “ما میخوایم انجام آنچه که بهترین برای شما که آیا آن را به شما گفتن نه به پوشیدن کلاه یا دود سیگار” Smoller گفت.

ساحل ساکنان شهر آگاه هستند و می خواهم به اشاره است که آنها زندگی می کنند در یک سفر-پوستر چشم انداز که در آن دیگران سفر فرسنگ ها فقط برای بازدید است. و برای بسیاری از در اورنج کانتی Smoller اضافه شده آن “است که قطعا دیده می شود به عنوان یک پاداش برای کار سخت و یک عمر فداکاری و دستاورد است.”

اورنج کانتی بود زادگاه ریچارد نیکسون و یک دژ جان توس جامعه است. آن باقی مانده است جایی که یک swaggering مجسمه جان وین استقبال کنندگان در فرودگاه تحمل نام او و در آن اساسنامه رونالد ریگان امواج jovially به کالسکه در Balboa جزیره خلیج جلو.

NEWPORT BEACH, CALIF. -- MONDAY, OCTOBER 29, 2018: A statue of President Ronald Reagan adorns a Balboa Island waterfront home in Newport Beach.

یک مجسمه رونالد ریگان رئیس جمهور زینت Balboa جزیره اسکله در ساحل نیوپورت.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

در سال های اخیر سیاسی آرایش اورنج کانتی منتقل شده با کمی بیشتر ثبت نام دموکرات ها از جمهوری خواهان اما شهرهای ساحلی مانند نیوپورت بیچ, Huntington Beach San Clemente قرمز باقی می ماند.

Smoller گفت: مقامات منتخب مانند واگنر اونیل و هیئت مدیره و سرپرست میشل جراحی که باید محکوم کرد فرماندار, ساحل, بسته شدن, صحبت برای “قدیمی اورنج کانتی از ناهموار فردگرایی و ساخت راه خود را” و افزود: “من فکر می کنم آنها صحبت می کنند برای کسری از اورنج کانتی است که کاهش در اندازه.”

اورنج کانتی مقامات می تواند (و) نقطه به نقطه نسبتا پایین سرانه میزان عفونت را نشان می دهد که آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند در میان بهداشت بحران است که باعث بی سابقه مداخله دولت در سراسر جهان است.

اورنج کانتی در روز جمعه تعداد, حال 2,393 coronavirus موارد با 45 مرگ و میر در جمعیت حدود 3 میلیون نفر است. میزان مرگ و میر در هر 100 ، 000 است 1.4.

تبلیغات

در مقابل لس آنجلس بود 23,233 موارد با 1,119 مرگ و میر در جمعیت 10 میلیون. میزان مرگ و میر در هر 100 ، 000 است 11.1. مجاور رودخانه شهرستان با جمعیتی کمتر از نارنجی تا به حال بیش از سه بار به عنوان بسیاری از COVID-19 مرگ و میر.

در نیوپورت بیچ که در حدود هفت مایل از ساحل مسئولان شهرستان گفت: آنها دریافت بیش از 1000 ایمیل در مورد دسترسی به ساحل با اکثریت به نفع نگه داشتن ساحل باز است.

در استدلال به نگه داشتن ساحل باز اونیل شهردار با اشاره به اثرات مضر انزوای اجتماعی از جمله چاقی و اضطراب و افسردگی و زوال شناختی و گفت: این بحران باعث شده بود “باور نکردنی سنبله” در تماس به خودکشی خطوط تماس ویژه.

او گفت: Hoag بیمارستان که دارای یک پردیس در نیوپورت بیچ و دیگری در ایروین به حال دیده نمی شود بیش از 25 coronavirus موارد بین آن نیوپورت بیچ و ایروین دانشگاه در هر زمان. او گفت که یک بار ترمز قرار داده شد و در مسافرت های بین المللی به ایالات متحده ویروس ” گسترش به نظر می رسد محدود در نیوپورت که می بیند تعداد قابل توجهی از بازدید کنندگان از خارج از کشور.

تبلیغات

نیوپورت بیچ عضو شورای جف Herdman یکی از دو رای برای حفظ سواحل این شهر بسته شده است. او گفت که در حالی که اکثر ایمیل ها بودند در حمایت از سواحل بسیاری از به نظر می رسید “از بچه ها که از مدرسه و می خواهید برای رفتن گشت و گذار.”

“معمولا در موقعیت های شبیه به این نمی شنوید از افرادی که می خواهید به سواحل بسته چرا که آنها فقط فرض خود را به شورای شهر انجام خواهد شد درست در نظر حفاظت از آنها” Herdman گفت. “و آنچه به جای آن این بود که ایدئولوژی وارد شده به فرایند تصمیم گیری.”

دیگر رای به نیوپورت بيشماري بود شادی برنر که نشان دهنده Corona del Mar بخش از شهر و خودش را در حد متوسط محافظه کار است. برنر گفت: شورای شهر شد “بازی سیاست در یک بیماری همه گیر” و این که بسیاری از نیوپورت بیچ رای دهندگان هر چند محافظه کار جمهوری خواهان حمایت از فرماندار موضع. “آنها می گویند” من نمی خواهم Newsom اما او را به انجام یک کار خوب’,” او گفت:.

برنر گفت که بسیاری از نیوپورت بیچ از ساکنان که پناه در محل “به طور چشمگیری تحت تاثیر افرادی که پارکینگ در مقابل خانه های خود را تخلیه و اتومبیل های خود را و حلق آویز کردن در پیاده رو و راه رفتن در پیاده رو برای رسیدن به ساحل به طوری که آنها احساس نمی دروغ آنها می توانند ترک خانه خود.”

تبلیغات

او افزود: “من از این ایده که نیوپورت بیچ به تصویر کشیده است که این نخبگان جامعه است که نمی خواهید بازدید کنندگان است. [ساکنان] مردم دوستانه. آنها می دانند که زمانی که آنها زندگی می کنند در آپارتمان آنها را مجبور به بازدید کنندگان. اما این یک وضعیت های مختلف و آنها می ترسند.”

او گفت که او نگران این خطر به نجات غریق. “وجود دارد هیچ اجتماعی در فاصله زمانی که شما در حال انجام یک غریق نجات” برنر گفت. “ما در حال قرار دادن ما نجات غریق در خطر است. سطل زباله فقط سرشار بنابراین ما در حال قرار دادن سطل زباله ما-مجموعه پرسنل در معرض خطر است. بنابراین ما در حال ایجاد یک biohazard.”

دولت ایالت جان Moorlach (R-Costa Mesa) که منطقه شامل نیوپورت بیچ و هانتینگتون بیچ گفت: “شما رو به اعتماد شهروندان.” پرسید چرا اورنج کانتی نسبتا پایین coronavirus اعداد نسبت به L. A. Moorlach اشاره کرد که در لس آنجلس بیشتر حمل و نقل عمومی.

“لوس آنجلس و نیویورک, آنها متراکم آنها باید حمل و نقل عمومی. که ممکن است یکی از عمده عوامل” Moorlach گفت. “در اورنج کانتی ما تصمیم به ساخت خطوط نه قطار.”

تبلیغات

Moorlach گفت: او حمایت برای تعادل و یک اقتصاد باز. “درمان ما مثل شما به ما اعتماد” او گفت:. “ما به دنبال مناسب پروتکل اما اجازه دهید ما کار می کنند.”

“اگر شما آسیب پذیر هستند, سپس شما باید به ماندن در محل” Moorlach اضافه شده است. “اگر نه شما باید به درک که شما در حال گرفتن یک خطر محاسبه شده. من را یک خطر هر زمان رانندگی کنم اما من به طور کامل آگاه از آن است. بنابراین من قرار دادن در کمربند.”

سوخت برخی از نارضایتی در اورنج کانتی: سیاست های متناقض در میان شهرهای ساحل. شمالی, ساحل, شهر مهر و موم در ساحل شهر کوچک با جمعیت 24,000 که آن را نگه داشته یک مایل از ساحل بسته در طول بیماری همه گیر. فقط به جنوب اما هانتینگتون بیچ باز شده بود تا فرماندار بسته آن است.

“مردم می گویند, ‘هانتینگتون بیچ تصمیم گرفته است به ساحل باز چرا ما نمی توانیم?'” گفت: مهر و موم ساحل شهردار pro tem جو Kalmick گفت. “مهم نیست که چگونه مناسب شما سعی می کنید به شما پاسخ آنها را نمی خواهید به شنیدن آن است.”

تبلیغات

او گفت که در مقایسه با لس آنجلس همتایان اورنج کانتی رهبران سیاسی باید صادر نشده شرکت احكام است. “آنها آمده است با تصمیم گیری — شما باز خواهد شد و یا شما خواهد شد نزدیک” Kalmick گفت. “آن” ما به شما اجازه شهرها تصمیم می گیرید که برگ درب باز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de