لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز شنبه اعلام کرد 691 جدید COVID-19 مورد و 38 مربوط به مرگ و میر.

“برای کسانی از شما که عزادار عزیزان از دست رفته به COVID-19 ما خیلی متاسفم برای از دست دادن خود را” باربارا فرر, شهرستان, بهداشت, مدیر, در بیانیه ای گفت.

شهرستان ثبت کرده است و در مجموع 24,894 موارد و 1,209 مرگ و میر. بیش از 158,000 افراد آزمایش شده برای رمان coronavirus و دریافت نتایج با حدود 14 درصد تست مثبت, مقامات گفت.

“همانطور که ما برنامه ریزی برای L. A. شهرستان بازیابی فاز ما در حال نقشه برداری از یک مسیر رو به جلو است که اجازه می دهد تا ما را به مناسب اذعان خطرات بسیار واقعی از COVID-19 و با هم انجام همه چیز ممکن است برای ادامه به سرعت گسترش و صرفه جویی در زندگی” فرر گفت.

تبلیغات

وزارت بهداشت در حال کار به سمت آرامش بخش برخی از مفاد این شهرستان اقامت در خانه اما کسب و کار و ساکنان هنوز هم نیاز به تمرین فیزیکی فاصله و کنترل عفونت اقدامات و برخی از سفارشات و دستورات از افسران بهداشت باقی خواهد ماند و در محل این اداره گفت: در انتشار اخبار.

هر چند تعدادی از coronavirus موارد و مرگ و میر ناشی پیوسته L. A. شهرستان دیده نمی شود سریع سنبله کافی برای پایمال کردن سیستم بهداشت و درمان به عنوان دیده شده است در شهر نیویورک و مکان های دیگر.

فرر در روز جمعه گفت که این مهم به احترام اقامت در خانه سفارشات در حال حاضر در محل و اطمینان حاصل شود که هر گونه شل شدن رخ می دهد به تدریج به طوری که مورد سطوح همچنان قابل کنترل است.

“شرایط ما رو در ماه های فوریه و مارس و آوریل تغییر نکرده اند به طور قابل توجهی” او گفت:. “ما هنوز یک ویروس جدید است که به راحتی در میان افرادی که در تماس نزدیک با یکدیگر است. نود و پنج درصد از ما هنوز هم آلوده شده است و تا زمانی که وجود دارد یک واکسن اکثر ساکنان در L. A. شهرستان آلوده می تواند در هر زمان در طول سال به آمده است.”

تبلیغات

شهرستان مقامات گفته اند که چهار معیار باید به منظور L. A. اقامت-در-خانه سفارشات را کاسته.

بیمارستان ها نیاز به مطمئن شوید که آنها می تواند به حفظ ظرفیت برای درمان افرادی که بیمار هستند با COVID-19 و کسانی که با استاندارد های پزشکی نیاز دارد. حمایت باید در محل برای اکثر ساکنان آسیب پذیر از جمله سالمندان افراد بی خانمان و کسانی که زندگی در نهادی تنظیمات.

شهرستان باید قادر به تست ایزوله و قرنطینه تمام کسانی که بیمار هستند و انجام نظارت برای جلوگیری از گسترش بیشتر. و فاصله فیزیکی و کنترل عفونت اقدامات باید حفظ شود از جمله هنگامی که کسب و کار شروع به بازگشایی شده است.

“در حالی که ما در حال برنامه ریزی برای, بهبود, هنوز هم وجود دارد نیاز به سلامت-مسئول سفارشات در حالت عادی و بخشنامه ها به ما کمک می کند مطمئن شوید که ما در حال باز کردن به آرامی و با دقت به طوری که ما برای جلوگیری از هر گونه بیماری و قریب به اتفاق ما سیستم بهداشت و درمان,” فرر گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de