لس آنجلس تایمز’ newsroom صنفی موافقت جمعه به قبول کاهش 20 درصدی در پرداخت و ساعت را برای اعضای خود در میان ویرانگر کاهش در تبلیغات به دلیل coronavirus بحران است.

در تلاش برای کمک به مدیریت کاهش هزینه ها, نزدیک به 440 روزنامه نگاران ارائه شده توسط رسانه های صنفی از غرب خواهد شد که خود را حقوق و دستمزد و ساعت کاهش 12 هفته آغاز ممکن است 10. روزنامه نگاران را به کار چهار روز در هر هفته به جای آن از حد معمول پنج روز. کاهش انتظار می رود برای ذخیره بیش از 2 میلیون دلار است.

“این بهترین معامله ممکن است ما ساخته اند می تواند تحت شرایطی” آنتونی Pesce, رئيس جمهور از Ejc-ارتباطات کارگران آمریکا محلی 39213 گفت. “ما کار بسیار به سرعت برای رسیدن به یک راه حل که در نهایت کمک به همه.”

با این توافق بار می شود آخرین اخبار سازمان به کاهش پرداخت هزینه برای روزنامه نگاران با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. روزنامه تبلیغات است نابود شده است به عنوان خرده فروشان سینما و زنده رویداد حامیان مالی را کشیده آگهی خود را خرید چرا که خود فروشگاه ها و سالن های بسته هستند. روزنامه ها شد و در حال حاضر تلاش قبل از همه گیر به دلیل مهاجرت از آگهی دلار به اینترنت غول مانند Facebook و Google, اما بهداشت بحران ساخته شده است که وضعیت وخیم تر.

تبلیغات

به عنوان بخشی از پیمان بار’ مدیریت گفت: این امر نه اخراج هر یک از اعضای انجمن صنفی در طول 12 هفته دوره است. در انجمن صنفی را خواستار این بار نیز یک تعهد برای درخواست کالیفرنیا بیمه بیکاری “کار های برنامه” یک برنامه تاسیس در سال 1978 و که اجازه می دهد تا کارکنان واجد شرایط برای دریافت مزایای بیکاری حتی اگر آنها هنوز هم یک شغل است. این بار نیز به دنبال بیکاری پوشش خود را برای روزنامه نگاران در واشنگتن ،

باید دولت کاهش بار’ درخواست مقاله خواهد رها کردن طرح خود را برای کاهش دستمزد و ساعت از کسانی که به نمایندگی از انجمن صنفی.

پرداخت کاهش نمی خواهد فراتر از اوت. 1 مگر اینکه دو طرف به توافق برسند به کاهش بیشتر.

“ما افتخار می کنیم از این کار در حال انجام از اطاق ماشین چاپ به اتاق خبر برای اطلاع رسانی به جامعه در چنین زمان بحرانی,” کریس Argentieri رئیس جمهور و رئیس اجرایی از کالیفرنیا بار در بیانیه ای گفت. “ما با فروتنی با تعهد کارکنان ما فداکاری آنها در ادامه به ایجاد و حمایت از خوانندگان ما به عنوان ما را از طریق این زمان دشوار است. ما خوشحالیم که به توافق با انجمن صنفی و با تشکر از رهبری خود را همراه با نیروی کار در سراسر شرکت ما برای همکاری و در نظر گرفتن به عنوان ما در دیدار با چالش های این بحران است.”

تبلیغات

در پاییز گذشته کاغذ امضا شده خود را همیشه اول توافق دسته جمعی با اتاق خبر, کارکنان که مورد نیاز دو طرف به مذاکره یک معامله است. اکثر غیر مدیریت اتاق خبر, کارکنان تحت پوشش از جمله خبرنگاران, اطلاعات, روزنامه نگاران, کپی, سردبیران, کتابخانه, وب سایت, تولید, صوتی, تولید, صفحه, طراحان, عکاسان و فیلمبرداران.

مقاله همراه با پدر و مادر خود را در کالیفرنیا بار در حال حاضر اقدامات برای هزینه های بریده بریده در پاسخ به این بیماری همه گیر. مدیران ارشد از جمله هشت بالا سردبیران در اتاق خبر تا به حال خود را قطع پرداخت به میزان 15 درصد در اواسط ماه آوریل است. برخی از کسب و کار به سمت کارکنان furloughed و برخی غیر صنفی کارکنان خواهد شد که این شرکت در مسابقه برای مشارکت 401K به حالت تعلیق درآمد.

کالیفرنیا زمان نیز خورده سه روزنامه جامعه — به Burbank رهبر گلندیل اخبار-مطبوعات و لا کانادا دره خورشید و گذاشته شدن 14 نفر که در تولید آن دسته از نشریات هفتگی.

روز پنج شنبه در لا کانادا فلینتریج ناشر چارلی Plowman به دست آورد سه عنوان. Plowman موافق نبود برای استخدام گذاشته و کارگران و برنامه های خود به استفاده از کارکنان موجود برای ایجاد محتوا. به بربنک و گلندیل مقالات انتظار می رود برای راه اندازی مجدد شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de