سئول کره جنوبی (AP) — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده و اولین حضور عمومی خود را در 20 روز او به عنوان جشن اتمام یک کارخانه کود در نزدیکی پیونگ یانگ رسانه های دولتی گفت: پایان دادن به شرایطی که باعث جهانی شایعاتی که او ممکن است به طور جدی بیمار است.

شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری گزارش داد که کیم با حضور در مراسم روز جمعه در Sunchon با دیگر مقامات ارشد از جمله خواهر کیم یو جونگ که بسیاری از تحلیلگران پیش بینی می کنند بیش از اگر او برادر است که به طور ناگهانی قادر به حکومت کردن است.

رسمی Rodong Sinmun روزنامه منتشر شده چند عکس از کیم پوشیدن سیاه و خندان به او نگاه کرد در اطراف کارخانه و برش روبان قرمز خواهر خود به دنبال از پشت. به ظاهر هزاران نفر از کارگران بسیاری از آنها نقاب ایستاده در خط در مجتمع عظیم انتشار بالن به هوا.

آن را کیم اولین حضور عمومی پس از مارس 11, زمانی که او ریاست آن بر حاکم حزب کارگران جلسه به بحث در مورد coronavirus و reappoint خواهر خود را به عنوان یک جایگزین عضو از قدرتمند تصمیم گیری دفتر سیاسی حزب کمیته مرکزی. که حرکت می کند را تایید کرد او نقش قابل توجهی در دولت است.

گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را swirled پس از او از دست رفته مارس 15 جشن تولد خود را در اواخر پدر بزرگ کیم ایل سونگ این کشور مهم ترین تعطیلات برای اولین بار پس از به دست گرفتن قدرت در سال 2011.

امکان بالا-سطح بی ثباتی مطرح نگران سوال در مورد آینده پنهانی هسته ای مسلح دولت است که شده است به طور پیوسته ساختمان آرسنال به معنای تهدید سرزمین اصلی ایالات متحده در حالی که دیپلماسی بین کیم رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف شده است.

برخی از کارشناسان می گویند کره جنوبی و همچنین به عنوان منطقه ای آن همسایه و متحد واشنگتن باید شروع به آماده سازی برای ممکن است هرج و مرج است که می آیند اگر کیم کنار مشکلات سلامتی و یا حتی می میرد. بدترین سناریو شامل کره شمالی پناهنده جاری شدن سیل در کره جنوبی و یا چین و یا نظامی تندرو اجازه سست سلاح های هسته ای.

پس غیر منتظره ای تحریک آمیز اجرا در موشک و آزمایش های هسته ای در سال 2017, Kim استفاده از بازی های المپیک زمستانی در کره جنوبی به آغاز مذاکرات با واشنگتن و سئول در سال 2018 است. که منجر به یک جای تعجب سری از اجلاس از جمله سه بین کیم و مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما مذاکرات باید شک و تردید عمل در ماه گذشته بیش از اختلافات در تبادل تحریم ها و خلع سلاح گام که شک و تردید در مورد اینکه آیا کیم هرگز به طور کامل دور مقابله زرادخانه او به احتمال زیاد می بیند به عنوان قویترین تضمین بقا.

کیم وارد 2020 تعهد به ساخت تا خود را از ذخایر هسته ای و شکست تحریم های اقتصادی از طریق “اعتماد به نفس.” برخی از کارشناسان می گویند که در شمال خودخواسته مستند در میان coronavirus بحران به طور بالقوه می تواند مانع توانایی خود را برای بسیج مردم برای کار.

این KCNA گفت: کارگران در کارخانه کود شکست را به “صاعقه وار به سلامتی” برای کیم که در آن گفته است که هدایت این کشور در تلاش برای ساخت یک متکی به اقتصاد در چهره “سر باد” توسط “نیروهای متخاصم.”

در این گزارش اشاره نکرد مستقیم هر نظر نسبت به واشنگتن و یا سئول.

صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به نظر در مورد کیم ظهور اما گفت که “چیزی برای گفتن در مورد آن در زمان مناسب.”

رسانه های دولتی گزارش داد کیم بود انجام فعالیت های روزمره خارج از نمایش عمومی مانند ارسال کارت تبریک به رهبران سوریه و کوبا و آفریقای جنوبی و ابراز امتنان از کارگران ساختمان امکانات گردشگری در شهر ساحلی ونسن جایی که برخی گمان او اقامت داشت.

دولت کره جنوبی که یک مخلوط رکورد ردیابی پیونگ یانگ را نخبگان حاکم بارها و بارها عنوان حدس و گمان است که کیم اعتقاد به 36 در سلامت فقیر پس از عمل جراحی.

دفتر رئیس جمهور مون جائه-در گفت: آن را تشخیص داده و بدون علائم غیر معمول در کره شمالی و یا هر واکنش اضطراری توسط آن حزب حاکم نظامی و کابینه. سئول گفت: این اعتقاد کیم هنوز مدیریت امور دولت اما ماندن در مکانی نامشخص در خارج از پیونگ یانگ.

آن را بلافاصله روشن چه چیزی باعث کیم شرایطی در هفته گذشته است. در سال 2014 کیم از بین رفته از چشم های عمومی برای نزدیک به شش ماه و سپس دوباره با یک عصا. کره جنوبی جاسوسی آژانس گفت: او کیست حذف شده از مچ پا خود را.

تحلیلگران می گویند سلامت خود را می تواند تبدیل به یک افزایش عامل در سال پیش رو: او اضافه وزن سیگار و نوشیدنی و دارای یک سابقه خانوادگی از مسائل مربوط به قلب.

اگر او به طور ناگهانی قادر به رد برخی از تحلیلگران گفت خواهر خود را می تواند به عنوان رهبر به ادامه پیونگ یانگ را وراثت سلسله آغاز شد که پس از جنگ جهانی دوم است.

اما دیگران سوال که آیا اعضای هسته کره شمالی نخبگان عمدتا مردان در دهه 60 یا 70 را در پیدا کردن آن سخت به قبول یک جوان و تست نشده زن رهبر که نظامی فاقد اعتبار است. برخی از پیش بینی رهبری جمعی و یا خشونت آمیز مبارزات قدرت.

خارج از دولت و رسانه ها برای سال ها تلاش کرده اند با اطلاعات در پیونگ یانگ را مخفی نخبگان حاکم.

کره جنوبی روزنامه ها در سال 1986 گزارش داد که کیم پدربزرگ مرده پس از یک سئول مقام نظامی گفت: کره شمالی اعلام کرد مرگ موسس آن بیش از بلندگو در معدن-پهن مرز بین کشورهای رقیب. اما چند ساعت بعد, کیم ایل سونگ به نظر می رسد در پیونگ یانگ را در فرودگاه به استقبال از یک هیئت مغولی.

کیم جونگ سازمان ملل متحد, پدر کیم جونگ ایل همچنین موضوع بی شماری از گزارش ها و شایعات در مورد مرگ او. زمانی که این اتفاق افتاد در ماه دسامبر سال 2011 سال های پس از رو به وخامت سلامت و کاهش ظاهر عمومی جهان خارج تا به حال هیچ سرنخی تا شمال را رسانه های دولتی اعلام کرد که دو روز بعد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de