آنها فریاد در تاریکی در GoFundMe به غریبه ها. درخواست برای هر گونه کمک و حتی 1 دلار برای کمک به پرداخت اجاره بها و یا پر کردن یک یخچال خالی.

سلام من می خواستم برای شروع این صفحه به برخی از وجوه با هم برای آب و غذا…

این بحران تا من بدون کار هر چیزی کمک می کند تا مادر تنها 4

من درخواست برای کمک به آب و این در سراسر جهان طوفان.

تبلیغات

یک شب این هفته در حدود 9, من رفت و در GoFundMe سایت و burrowed با جست و پس از جستجو در: لوس آنجلس و coronavirus لس آنجلس و COVID-19 لس آنجلس و کار من از دست رفته لس آنجلس و از جان گذشته.

گذشته 2 صبح من هنوز هم وجود دارد قادر به متوقف کردن خواندن — floored بیش از همه دوباره با وسعت مشکلات من تا به حال فکر می کردم فهمیدم.

من همه چیز را راست من حمایت خودم, من به دنبال قوانین و در عین حال من اینجا هستم تا یک نهر بدون دست و پا زدن.

من سعی کردم هر راه ممکن است و این واقعا آخرین رفت و آمد مکرر.

تبلیغات

من می دانم که هر کس دیگری در تلاش است بیش از حد.

GoFundMe هنگامی که شما شروع به خاراندن زیر سطح در حال حاضر است یک روده پانچ كلیك كنید خام نیاز دارند. کودکان درخواست کمک برای دفن پدر و مادر قطع توسط ویروس. مادران تلاش برای تغذیه نوزادان خود را. مغازه ها و رستوران ها در تلاش برای درام پشتیبانی از گذاشته شدن کارگران بلکه پول اجاره برای زنده ماندن طولانی به اندازه کافی قادر به بازگشایی و rehire آنها.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

بسیاری از مغازه ها و رستوران ها من آباد. بسیاری از افرادی که استفاده از درآمد زندگی حس را ندارد در حال حاضر.

تبلیغات

پاک کننده ها و خشک که ارائه ترد لباس کار است که ما نمی پوشند هنگامی که ما نمی رفتن به محل کار. درمانگران ماساژ که می تواند مخلوط کردن عضلات بدون ایستاده بیش از حد نزدیک است. مهد کودک — به عنوان اگر در یک زمان مثل این ما ارسال ما کوچکترین آنهایی که به جهان است.

افرادی که می گویند آنها هنوز هم در انتظار کمک دولت و یا آنها تلاش ناموفق برای آن را دریافت. مردم در پریشانی که مختصر بلانت تجدید نظر خوانده خصوصی مانند نماز احضار یک ناجی.

در سایت بزرگ هستند crowdfunding موفقیت که سازمان دریافت بیشتر از آنها بخواهید — اما همچنین بسیاری از مبارزات است که بخواهید کمی و چیزی دریافت. بنابراین بسیاری از درخواست, بعد از همه, در زمانی که تعداد نسبتا کمی از ما با اعتماد به نفس کافی در آینده به احساس ما بسیاری یدکی.

لطفا اگر کسی از معنی ما کمک کند! من می دانم که وجود دارد احتمالا افرادی که نیاز به کمک بیشتر اما ما را در معرض خطر از دست دادن همه چیز! با تشکر از شما!

تبلیغات

این است که برخی از آنچه روبرتا دیوار نوشته شده در اواسط ماه مارس و پس از او از دست هر دو شغل. او 63. او آواز می خواند و رقص و انجام شده است در برادوی است. او را در جاده ها حداقل چهار ماه در سال در “یائسگی موسیقی” اما که نمی خواهد این سال اتفاق می افتد. برای بیش از 33 سال با معافیت برای نشان می دهد او شده است یک آواز پیشخدمت زن در Miceli در Cahuenga بلوار. شاید شما شنیده ام او بیش از پیتزا و پاستا سرگرم کردن شما را با تعدادی از “زیبایی و هیولایی”? اما این شغل ناپدید شده در مارس 16 زمانی که رستوران رفت و بایگانی اطلاعات و تحویل تنها.

شوهر او می آموزد هنر تئاتر در لس آنجلس دره و پرداخت خود را پوشش می دهد وام مسکن خود را الحمرا صفحه اصلی. اما او پول مورد نیاز است برای سایر لوایح و او نمی پرداخت می شود در تابستان. دیوار احساس “وحشت خالص وحشت” او به من گفت که او از دست داده و توانایی خود را به دست آورند.

سپس دختر و پسر-در-قانون — که آواز خواندن و خدمت در یک نوار در نیویورک در بر داشت خود را از کار و بیمار در آپارتمان کوچک با تمام علائم کروناویروس. دیوار بیمار شده است و نگرانی هر چند آنها به نظر می رسد تبدیل شده اند یک گوشه.

تبلیغات

او شروع به دریافت نرخ بیکاری کمک کند در حال حاضر هر چند پول را هنوز هم بسیار تنگ است. او 250 دلار از صندوق امداد برای هنرمندان است. او را بدست هیچ آنلاین کمک های مالی.

هنگامی که او ارسال شده مبارزات انتخاباتی او در GoFundMe او به من گفت او را نمی گوید یک روح. او امیدوار بود به صورت تصادفی غنی حامی.

“هر دوست من است و در همان قایق است. که قادر خواهد بود به من پول ؟ ” او گفت:. “من نمی باید, دکتر, دوستان است. من لازم نیست که وکیل دوستان است.”

من فکر کردم که ما تو را برای بازگشت به, اما من حدس می زنم.

تبلیغات

که چه ونسا کردرو نوشته شده تحت عنوان: #nowork coronavirus.

تا همین اواخر کردرو, 31, مشغول به کار در یک ریجنسی تئاتر در تجارت است. او صرف شنبه ها در شرق L. A. مهارت مرکز آموزش به یک مدرسه متولی امید برای کار با L. A. Unified School District. پس از آن تئاتر بود و مجبور به خاموش و او رو گذاشته و گفت: او می خواهم که به درخواست مجدد برای کار خود را. در ضمن کلاس آنلاین رفت و مدرسه منطقه بسته خروج از چشم انداز کمتر امیدوار کننده برای یک کار فوری انجام فصل تابستان عمیق تمیز کردن پس از او می شود او گواهی در ماه ژوئن.

کردرو زندگی در او پدر خانه در بیل هایقتس که او را از ترس از دست دادن او می گوید:. او یک جوشکار در ساخت و ساز است و در حال حاضر ساخت قطعات برای بیمارستان ها (قرارداد که جزئیات او نمی خواهد به او بگویید) اما او را به خانه آوردن پول کمتر است. کردرو دریافت نکرده فدرال و یا دولت کمک نشده است. او را در انتظار است. او گفت که او امیدوار به GoFundMe پول به پدرش. اما مانند دیوار او هیچ سهم احتمالا به خاطر او نیست به کسی بگویم که او می دانست.

“من احساس خجالت در راه” او به من گفت در مورد درخواست برای پول “از آنجا که هیچ کس در خانواده می کند که.”

تبلیغات

آن اتفاق افتاده است. Coronavirus ضربه سخت و من از دست همه منابع درآمد.

جیک بندر 24 یکی از آنهایی که خوش شانس. او برای $500 در GoFundMe ماه گذشته دریافت کرده و فقط کمی بیش از این مبلغ است. او خجالتی در مورد های مبارزات انتخاباتی خود — و نه مردم عمدتا از زادگاه خود از کنراد منت., آمد از طریق. او در اینجا وارد به یک بازیگر پس از کالج دو سال پیش. او ساخته شده به پایان می رسد دیدار در اجرای اقتصاد کار در حال حاضر و پس از آن برای مرحله بندی صفحه اصلی, شرکت, رانندگی کردن اجسام و انجام کارهای عجیب و غریب برای TaskRabbit. اما تمام درآمد خود را از منابع خشک با خاموش کردن. آخرین بار او سوار برای, Lyft, او می گوید, او ساخته شده $4 در دو ساعت. یک روز در ماه مارس او به دست آورده $40 حرکت بسیار سنگین کمد.

این GoFundMe پول به او کمک کرد تا پوشش خود را $920 سهم خود را در لس فلیز آپارتمان اجاره در ماه گذشته. زمانی که من به او صحبت کرد و در روز پنج شنبه او 920 دلار به نام خود را — فقط به اندازه کافی برای پرداخت اجاره بها با توجه جمعه. اوایل مادر خود را فرستاده او را در یک بسته مراقبت از رامش Velveeta پوسته و پنیر و تن ماهی یاور. روز دیگر او در بر داشت یک معامله در فروشگاه: $4 برای سه سینه مرغ. در ضمن او هنوز وام دانشجویی, پرداخت خودرو و بیمه به پرداخت. و او هنوز درد بیکاری پول است.

تبلیغات

کار من از دست رفته به دلیل کرونا. من نیاز به این پول برای پرداخت قطعات اسکناس به شناور باقی می ماند. هر چیزی که کمک خواهد کرد لطفا.

در آغاز ماه گذشته Ulises Ramirez, 27 بود furloughed از کار خود را مدیریت فروشگاه کفش در تجارت است. او تا به حال حدود 1000 $در صرفه جویی در زمان. و حتی اگر این شرکت پرداخت خود را در زمان تعطیلات او در حال حاضر به 400 دلار در پس انداز و در مورد همان در حساب جاری خود را. او سهام یک آپارتمان در وایتیر با پرداخت 550 دلار در ماه است.

با هم اتاقی خود را همه کار از خانه هر چند او در نقل مکان کرد با مادر و خواهر خود را در شرق L. A. او بدهی کارت اعتباری و وام. به جز برای ماشین خود پرداخت او می گوید: او با داشتن مشکل گرفتن پرداخت های معوق. او هنوز هم شنیده نمی هر چیزی در مورد بیکاری برنامه ثبت شده در آوریل 12 و حتی نمی دانم اگر آن را از طریق رفت.

در ضمن او را بدون دریافت GoFundMe کمک های مالی حتی اگر او به مبارزات انتخاباتی خود در رسانه های اجتماعی. در خود طبقه کارگر جهانی, او می گوید: هر کس صدمه زدن به.

تبلیغات

“وجود دارد یک بهمن GoFundMe را مثل من,” او گفت:. “و شما نمی توانید بپرسید همسایه خود را, شما نمی توانید از یک دوست بخواهید.”

بنابراین شما فریاد در تاریکی و امیدوارم که کسی در جایی است که گوش دادن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de