در صورت COVID-19 جهانی همه گیر Coloradans باید مبارزه برای وحدت. جامعه ما تجربه دلخراش از دست دادن عزیزان از COVID-19 و نیز تجربه از دست دادن مالی. ما همه باید متحد برای کمک به هر یک از دیگر هر چند این بحران است. کلرادو قوی تر خواهد بود اگر همه ما مبارزه COVID-19 هم به عنوان یک جامعه است.

فدرال امداد رسانی بسته بندی تصویب شد که در اواخر ماه مارس به گسترش پوشش بیمه بیکاری به طوری که اکثر کارگران واجد شرایط برای یک بخش بزرگتر از دستمزد خود را و در حال حاضر حتی قرارداد کارکنان تحت پوشش هستند.

من شده است در تماس با کلرادو آپارتمان انجمن در خصوص اجاره و اگر شما نیاز به کمک به پرداخت اجاره کلرادو آپارتمان انجمن ایجاد کرده است یک لیست از سازمان های در دسترس برای کسانی که در نیاز و فایل برای عموم قابل دسترس در اینجا. این لیست توسط سازمان فدرال منابع و سپس سازماندهی شده توسط شهرستان. اگر شما در حال تلاش برای پرداخت هزینه مواد غذایی, اجاره آب و برق و یا هر گونه دیگر نیاز اساسی, بررسی لیست توسط خود شهرستان و برخی به تماس با مسکن خود را ارائه. اجاره مسکن جامعه است کار با ساکنان برای ایجاد برنامه های پرداخت نشده به اتهام هزینه های یخ اجاره را افزایش می دهد و بیشتر در طول این بی سابقه بار. مسکن ارائه دهندگان درک ترس از بی ثباتی مالی و به شما کمک خواهد کرد اگر شما در حال تلاش برای پرداخت هزینه اجاره و یا نگرانی های است که شما ممکن است قادر به پرداخت اجاره خود را آمده مارس 1, اما شما باید خود را به مسکن ارائه دهنده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

اگر چه این بسیار سخت و دشوار ما نمی توانیم اجازه می دهد ترس و غم و اندوه ما را از مسئولیت شخصی و مراقبت از همسایگان ما است. اگر ما اجازه دهید این احساسات غلبه بر زندگی ما آن را به انجام هیچ چیز برای سرکوب اضطراب ما و یا جلوگیری از این بحران است. همه ما باید متعهد به انجام بخشی از ما به منظور آب و هوا این بیماری همه گیر با هم.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

کسانی که خوش شانس و قادر به پرداخت اجاره و آب و برق و خرید مواد غذایی, لطفا ما را با منابع ارزشمند در دسترس ساخته شده برای کسانی که به آن نیاز دارید. بسیاری از در حال حاضر دریافت فدرال محرک پولی از مراقبت عمل می کنند و دیگران باید دریافت آن را به زودی. این را به طور موقت کاهش برخی از ما نگرانی و ترس از امور مالی.

مرور یک بیماری همه گیر دشوار است و نه دولت و نه دولت های فدرال آماده شد برای این سطح از تراژدی. بسیاری از رهبران ما در حال تلاش برای کمک به کسانی که واقعا نیاز به کمک در جامعه ما, و ما نیز باید انجام بهترین های ما برای تجمع در حمایت از اطراف مردم ما می دانند که در حال صدمه زدن به.

به جای انتقاد و اعتصاب حرکات ما شاهد در سراسر کشور ما باید گرد هم می آیند و تجمع برای حمایت و قدرت برای بهترین نتیجه برای هر کس در طول این زمان به چالش کشیدن.

بیایید با هم کار کنند برای حفظ سلامت و بشریت را از خودمان و خانواده ما و جوامع ما.

کشیش پاتریک لی Demmer جونیور در خدمت کلیسا و جامعه به عنوان یک نوازنده کشیش فعال سیاسی و صاحب کسب و کار برای بیش از سی سال است. به عنوان رئیس جمهور سابق بیشتر مترو دنور وزرا داد او ترس را به غرفه مراتب بیشتر بحث برانگیز تر از این; در واقع او برجسته بود و در هیچ روی 112 آگهی در سپتامبر سال 2018 است.

Westword هرازگاهی op-eds و مقالات در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به editorial@westword.com که در آن شما همچنین می توانید با ارسال پاسخ به این قطعه. و یا فقط ارسال یک نظر زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de