مونترال (AP) —

یک کبک طراح مد راه اندازی کرده است یک خط از بالا پایان طراح ماسک با الهام از لباس های المپیک شکل اسکیت باز او لباس.

متیو کارون شده است طراحی و تولید لباس برای چندین سال از جمله دیدنی لباس های پوشیده شده توسط کانادا قهرمان المپیک تسا فضیلت و جهان مدال نقره شما اونو از ژاپن, در میان دیگران.

سود حاصل از فروش ماسک رفتن به سازمان بهداشت جهانی در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما همان مواد به عنوان اسکیت بازان’ لباس, همان, دکوراسیون, همان طراحی اما ما به طور کامل دوباره فرم را ماسک” گفت: کارون که همچنین طرح dancewear, لباس و لباس عروسی.

“هدف اصلی من بود برای مطمئن شوید که سمت هنری می تواند به کمک کمی افزایش بودجه برای ایجاد اختلاف و در همان زمان به یک مجموعه آیتم کمی فریبنده تر از معمولی است.”

محدود نسخه ماسک ها برای همه بودجه — هشت مدل هزینه بین $150 و 300 دلار است.

ژاپنی مشتریان نمی شد منصرف ربودن موارد با الهام از اونو در لباس که خرده فروشی برای $200 به $250. در ابتدا ایده برای طراحی حداکثر 15 ماسک برای هر یک اسکیت باز, اما آنها به فروش می رسد 70.

“من شگفت زده شد” کارون گفت. “در زمان بحران مانند این من صادقانه فکر نمی کنم مردم تا به حال پول زیادی برای خرید یک ماسک.”

کارون می گوید هدف او این بود که نه برای بالا بردن خود را با نام تجاری.

“این بیشتر یک دستاورد هنری به انجام بخشی از ما با برخی از اعضای تیم که با هم درگیر, در, دکوراسیون,” او گفت:. “اما با همه چیز ما به فروش می رسد ما نمی خواهد بیکار برای چند هفته آینده.”

ماسک ساخته شده از پنبه و الیاف پلی استر. پارچه آمده از همان مواد به عنوان اسکیت بازان’ لباس. مواد تنفس با بالشتک به شکل و ساختار.

“در حال حاضر آن چیزی پزشکی ؟ نه در همه” کارون گفت. “ما ترجیح می دهند آن را یک مد لوازم جانبی مورد جمع آوری است.”

___

کانادا مطبوعات کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de