ALTURAS, کالیفرنیا. (AP) — در برنج راه آهن دو علائم نئون بودند بشاش “باز” جمعه شهر و شهرستان به آرامی hummed به زندگی برای اولین بار به انجام این کار در کالیفرنیا در سرپیچی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را به ماندن در خانه.

حدود ده مشتریان در نوار باسک رستوران — تنها بخشی باز تا کنون — مشتاق به بازگشت در میان دوستان و همسایگان پس از شش هفته تعطیلی اجباری توسط فرماندار دموکرات 300 مایل (480 کیلومتر) جنوب در ساکرامنتو. چند تن ماسک.

“این یک مسافت های طولانی. ما یک جامعه کوچک” گفت: صاحب Jodie Larranga. “این است که ما اجازه داده شده است ما فقط به حال سیری. مردم تغذیه می شوند.”

Modoc شهرستان محل که مخالف کالیفرنیا کلیشه. از آن جایی که نیمه تریلر حمل سیاهههای مربوط از نزدیکی جنگل ملی عبور در بزرگراه ها و, که در آن هفت در 10 رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. و ساکنان آن در حال قرار دادن ایمان خود را در محلی مقامات دولت نیست.

“Tex هرگز می گویند آن را OK به در اگر او واقعا احساس آن را در دل خود گفت:” کهربا McCandles, 41 با اشاره به کلانتر تک Dowdy. او “انجام داده است یک کار بزرگ نگه داشتن ما سالم است. او بسته شهر را پایین نگه داشته و ما جدا شده و در قرنطینه نگه داشته و ما COVID است.”

با هیچ مورد از coronavirus میان 9,000 ساکنان در دور دست در شمال شرقی بخشی از دولت و مقدار زیادی از زمین به گسترش در شهرستان مقامات از نقل مکان به بازگشایی جمعه پس از آنچه به آنها گفته شد برنامه ریزی دقیق و با شدیدترین محدودیت ها و کسب و کار می تواند تنها نیمی از کاربران و مشتریان باید اقامت 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا.

برای اکثریت قریب به اتفاق مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

در Modoc, شهرستان, سالن مو, کلیساها, رستوران ها و شهرستان تنها سینما نیز مجاز به بازگشایی شده است. حدود نیمی از عملکرد کسب و کار در Alturas’ خیابان اصلی به نظر می رسد اگر باز یک سوم از عرض شد در حال حاضر خالی است.

در دروازه های گالری و پست تجاری صاحب جری گیتس برنامه ریزی برای بازگشایی جمعه با و یا بدون اجازه. او فکر می کند Modoc شهرستان “منطقی امن” برای بازگشایی شده است.

“شما فقط امیدوارم این تصمیم درست و خواهیم دید. راه اقتصاد تانک شما رو به انجام کاری” او گفت:.

هنوز هم در شهرستان طوری گسترش یافته که یکی از سرپرست گفت: آنها اجتماعی فاصله قبل از آن حتی یک چیزی که برخی از آنها با احتیاط از خارج آوردن ویروس در حال حاضر که کسب و کار باز است.

در یک فروشگاه عمومی در سراسر شهرستان از خط نوادا یک زن که حاضر نام برد و گفت: او علاقه مند نبود در صحبت out-of-towners و تاسف است که رسانه ها شد “سرگرم کننده” ساکنان آن است.

مقامات محلی تاکید کرد بازگشایی دنبال Newsom را مرحله به مرحله به طرح بازگشایی دولت تمام البته زودتر از او تایید شده است.

“ما ساکنان شد حرکت رو به جلو با یا بدون ما” هدر Hardwick, معاون خدمات اورژانس گفت: در یک ایمیل و اضافه کرد که ساکنان دستورالعمل های مورد نیاز برای انجام آن با خیال راحت.

در کشور اجاق رستوران و نانوایی در Cedarville, مدیر, جانت ایرنه گفت او شده است پس از “نور هدایت” از مقامات شهرستان در حفظ eatery کوچک او را برای 35 سال بسته به جز takeout در طول مستند.

او برطرف شد به بازگشایی آن صبح جمعه.

“مردم به طور مداوم درخواست قادر به نشستن در رستوران و آن را واقعا دشوار است در طول این زمان به انکار آن. آن را مانند سخت ترین چیزی که من همیشه در زندگی من انجام,” او گفت:.

Newsom کاهش یافته است به آدرس Modoc شهرستان حرکت به طور مستقیم و نه در پاسخ به تقاضا از شش دیگر روستایی شمال کالیفرنیا استان ها نیز مجاز به بازگشایی شده است.

او روز جمعه گفت در طول روزانه خود را coronavirus جلسه توجیهی که او توجه به خود را درخواست.

“می دانم که می دانید که من به دنبال به جلو به پاسخ دادن به تماس شما پرداختن به اضطراب خود را و آن را داد. ما در حال تبدیل شدن ما به آن نگرانی” Newsom گفت.

نه هر کس چشم پوشی کردن نگرانی در مورد هجوم فرماندار.

“من واقعا نگران فرماندار دادن تایید خود گفت:” ایرنه در کشور کوره فولاد سازی دهان. “این می تواند باشد که او آن را تایید کند اما به هر حال او فقط بشقاب خود را کامل من مطمئن هستم.”

___

این داستان درست شده است به حذف یک مرجع به یک چوب آسیاب. سیاهههای مربوط بر روی کامیون ها هستند که از Modoc ملی جنگل.

___

ویلیامز گزارش از سان فرانسیسکو. آسوشیتد پرس نویسندگان جان Antczak در لس آنجلس کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de