خورشید تساوی بسیاری در آمریکا و اروپا; روسیه ویروس اعداد رشد

Virus_Outbreak_Georgia_52169 در حال حاضر باز Urban Outfitters در مرکز شهر آتن روز جمعه, مه 1 سال 2020 است. پیروی از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم به پایان دادن متحده پناهگاه در خانه سفارش مردم هستند و در مورد وجود COVID-19 موارد در ادامه به رشد در دولت است.

جاشوا L. Jones/آتن بنر-هرالد از طریق AP

Virus_Outbreak_Ecuador_87701 ساکنان پوشیدن محافظ ماسک صورت و دستکش, سازمان دیده بان به عنوان روزنامه نگاران می رسند در محله خود را به تایید مرگ یک همسایه که ادعا درگذشت جدید کروناویروس در سن ژوئن ده Conocoto نزدیکی کویتو اکوادور, جمعه, مه 1 سال 2020 است.

AP Photo/دولورس اوچوا

Virus_Outbreak_California_06126 یک تجمع اعتراضی در حمایت از بازگشایی کالیفرنیا به کسب و کار و بازسازی آنچه که آنها احساس می شود محدودیت در آزادی های مدنی با توجه به COVID-19 همه گیر راهپیمایی در شهر هال چهار شنبه, آوریل 1 سال 2020 در سان فرانسیسکو.

AP Photo/بن مارگوت

Virus_Outbreak_Protests_75298 در این مارس 30 سال 2020 عکس, تجمع معترضان در دولت و کنگره آمریکا در لانسینگ میشیگان. اسلحه حمل معترضان شده اند یک دید مشترک در برخی از تظاهرات خواستار coronavirus مربوط به محدودیت برداشته شود. اما یک شبه نظامیان مسلح را به دخالت در عصبانی اعتراض در میشیگان خانه ملت یکشنبه علامت تشدید به خود جلب کرد که محکومیت درخشید و نور افکن در عمل آوردن سلاح برای اعتراض.

AP Photo/پل Sancya

Virus_Outbreak_South_Korea_35027 مسافران با پوشیدن ماسک صورت خود را منتظر قطار در سئول ایستگاه راه آهن سئول کره جنوبی, پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. کره جنوبی گزارش تازه موارد جدید کروناویروس در ادامه هفته بیست و downnturn.

AP Photo/Ahn Young-joon

Virus_Outbreak_Michigan_74119 شبه نظامی اعضای صبر در داخل مجلس سنا اتاق در ساختمان کاپیتول در “پاتریوت آمریکایی تجمع در کنگره چمن” اعتراض در لانسینگ, Mich., پنج شنبه 30 آوریل سال 2020 در طول شیوع کروناویروس. مردم جمع شده بودند به اصرار نمایندگان مجلس به رای دادن برای پایان دادن به اورژانس سفارشات در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

نیکول هستر/Mlive.com/Ann Arbor News via AP

Virus_Outbreak_California_67974 لیندا سفید سوم از سمت راست با خانواده و دوستان به عنوان او می پوشد کلاه و لباس شب در حالی که جشن فارغ التحصیلی با مدرک کارشناسی آموزش و پرورش ابتدایی و آموزش و پرورش ویژه از گراند کانیون دانشگاه در طول coronavirus شیوع جمعه, مه 1 سال 2020 در Simi Valley کالیفرنیا. سفید رفته اند به یک مراسم فارغ التحصیلی در آریزونا اگر نه برای ماندن در خانه و محدودیت با توجه به کوروناویروس.

AP Photo/Mark J. Terrill

Virus_Outbreak_California_19560 لیندا سفید با نشانه های ساخته شده برای او در حالی که خود را به عنوان او را جشن فارغ التحصیلی با مدرک کارشناسی آموزش و پرورش ابتدایی و آموزش و پرورش ویژه از گراند کانیون دانشگاه در طول coronavirus شیوع جمعه, مه 1 سال 2020 در Simi Valley کالیفرنیا. سفید رفته اند به یک مراسم فارغ التحصیلی در آریزونا اگر نه برای ماندن در خانه و محدودیت با توجه به کوروناویروس.

AP Photo/Mark J. Terrill

Virus_Outbreak_California_37253 لیندا سفید می شود یک آغوش از نوه اش ساناز سفید در حالی که با پوشیدن کلاه و لباس او به عنوان جشن فارغ التحصیلی با مدرک کارشناسی آموزش و پرورش ابتدایی و آموزش و پرورش ویژه از گراند کانیون دانشگاه در طول coronavirus شیوع جمعه, مه 1 سال 2020 در Simi Valley کالیفرنیا. سفید رفته اند به یک مراسم فارغ التحصیلی در آریزونا اگر نه برای ماندن در خانه و محدودیت با توجه به کوروناویروس.

AP Photo/Mark J. Terrill

Virus_Outbreak_Texas_Daily_Life_37745 ده ها تن از اتومبیل را وارد کنید ستاره ها و خطوط رانندگی در تئاتر است که بازگشایی در نیو برونفلس تگزاس, جمعه, مه 1 سال 2020 است. تگزاس’ stay-at-home سفارشات با توجه به COVID-19 همه گیر شده اند و تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت کاسته است محدودیت در بسیاری از کسب و کار است که در حال حاضر باز از جمله تئاتر.

AP Photo/اریک, گی

Virus_Outbreak_Texas_Daily_Life_33900 اجتماعی با استفاده از فاصله شیوه علاقمندان به سینما به تماشای یک نمایش در ستاره ها و خطوط رانندگی در تئاتر است که بازگشایی در نیو برونفلس تگزاس, جمعه, مه 1 سال 2020 است. تگزاس’ stay-at-home سفارشات با توجه به COVID-19 همه گیر شده اند و تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت کاسته است محدودیت در بسیاری از کسب و کار است که در حال حاضر باز از جمله تئاتر.

AP Photo/اریک, گی

Virus_Outbreak_Texas_Daily_Life_77310 اجتماعی با استفاده از فاصله شیوه علاقمندان به سینما آماده برای دیدن یک نمایش در ستاره ها و خطوط رانندگی در تئاتر است که بازگشایی در نیو برونفلس تگزاس, جمعه, مه 1 سال 2020 است. تگزاس’ stay-at-home سفارشات با توجه به جدید کروناویروس همه گیر شده اند و تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت کاسته است محدودیت در بسیاری از کسب و کار است که در حال حاضر باز از جمله تئاتر.

AP Photo/اریک, گی

Virus_Outbreak_Washington_State_15991 یک مرد دارای یک نشانه در یک “بازگشایی یاکیما” رالی روز جمعه, مه 1 سال 2020 در Yakima بشویید. در طول بیماری همه گیر کوروناویروس. این تجمع آغاز شده و در مقابل Yakima County Courthouse و بعد از نقل مکان به عملکرد پارک.

اوان Abell/Yakima هرالد-جمهوری اسلامی از طریق AP

Virus_Outbreak_Canada_13190 خدمه آماده می شود برای خالی کردن تجهیزات پزشکی از یک آنتونوف AN-225 و نقل حمل و نقل پس از ورود از چین در Mirabel فرودگاه در Mirabel, Quebec, جمعه, مه 1 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر.

پل Chiasson/کانادا مطبوعات از طریق AP

Virus_Outbreak_Canada_44410 خدمه آماده می شود برای خالی کردن تجهیزات پزشکی از یک آنتونوف AN-225 و نقل حمل و نقل پس از ورود از چین در Mirabel فرودگاه در Mirabel, Quebec, جمعه, مه 1 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر.

پل Chiasson/کانادا مطبوعات از طریق AP

Virus_Outbreak_Washington_State_06995 تیانا Fallgatter, مرکز, دولت واشنگتن بیمارستان انجمن و پسرش لوکا مارتین, 11, سمت چپ, کمک انبار کارمند آماندا Barajas-Hernandez حرکت حمل و نقل از ماسک های پزشکی پنج شنبه, مارس 16 سال 2020 در Astria Sunnyside بیمارستان در Sunnyside, بشویید., در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

آماندا ری/Yakima هرالد-جمهوری اسلامی از طریق AP

Virus_Outbreak_Spain_83479 مردم ورزش در ساحل تفرجگاه در این عکس گرفته شده با لنز تله در بارسلونا اسپانیا روز شنبه, مه 2 سال 2020 است. اسپانیایی ها را پر کرده اند و خیابان های این کشور به انجام ورزش برای اولین بار پس از هفت ماه حبس در خانه های خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. مردم زد و راه می رفت و یا سوار دوچرخه تحت درخشان آسمان آفتابی در بارسلونا در روز شنبه که در آن بسیاری از رنگی به دریایی تفرجگاه به عنوان نزدیک که ممکن است به هنوز خارج از محدوده ساحل.

AP Photo/امیلیو Morenatti

Virus_Outbreak_Spain_31558 مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus ورزش همراه Vuelta del Castillo پارک در پامپلونا در شمال اسپانیا روز شنبه, مه 2 سال 2020 است. اسپانیا آرامش خود را مستند اقدامات شنبه, اجازه می دهد مردم در تمام سنین به ترک خانه های خود برای کوتاه پیاده روی و یا ورزش برای اولین بار پس از 14 مارس ،

AP Photo/آلوارو Barrientos

Virus_Outbreak_Spain_24077 مردم تمرین در ساحل تفرجگاه در بارسلونا اسپانیا روز شنبه, مه 2 سال 2020 است. اسپانیایی ها را پر کرده اند و خیابان های این کشور به انجام ورزش برای اولین بار پس از هفت ماه حبس در خانه های خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. مردم زد و راه می رفت و یا سوار دوچرخه تحت درخشان آسمان آفتابی در بارسلونا در روز شنبه که در آن بسیاری از رنگی به دریایی تفرجگاه به عنوان نزدیک که ممکن است به هنوز خارج از محدوده ساحل.

AP Photo/امیلیو Morenatti

Virus_Outbreak_Spain_58751 مردم با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus راه رفتن در امتداد Vuelta del Castillo پارک در پامپلونا در شمال اسپانیا روز شنبه, مه 2 سال 2020 است. اسپانیا آرامش خود را مستند اقدامات شنبه, اجازه می دهد مردم در تمام سنین به ترک خانه های خود برای کوتاه پیاده روی و یا ورزش برای اولین بار پس از 14 مارس ،

AP Photo/آلوارو Barrientos

Virus_Outbreak_Spain_70369 مردم تمرین در ساحل تفرجگاه در این عکس گرفته شده با لنز تله در بارسلونا اسپانیا روز شنبه, مه 2 سال 2020 است. اسپانیایی ها را پر کرده اند و خیابان های این کشور به انجام ورزش برای اولین بار پس از هفت ماه حبس در خانه های خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. مردم زد و راه می رفت و یا سوار دوچرخه تحت درخشان آسمان آفتابی در بارسلونا در روز شنبه که در آن بسیاری از رنگی به دریایی تفرجگاه به عنوان نزدیک که ممکن است به هنوز خارج از محدوده ساحل.

AP Photo/امیلیو Morenatti

Virus_Outbreak_Spain_98338 یک couble بوسه در مقابل دریا در بارسلونا اسپانیا روز شنبه, مه 2 سال 2020 است. اسپانیایی ها را پر کرده اند و خیابان های این کشور به انجام ورزش برای اولین بار پس از هفت ماه حبس در خانه های خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. مردم زد و راه می رفت و یا سوار دوچرخه تحت درخشان آسمان آفتابی در بارسلونا در روز شنبه که در آن بسیاری از رنگی به دریایی تفرجگاه به عنوان نزدیک که ممکن است به هنوز خارج از محدوده ساحل.

AP Photo/امیلیو Morenatti

Virus_Outbreak_Spain_91772 مردم نشستن به دیگران ورزش در ساحل تفرجگاه در این عکس گرفته شده با لنز تله در بارسلونا اسپانیا روز شنبه, مه 2 سال 2020 است. اسپانیایی ها را پر کرده اند و خیابان های این کشور به انجام ورزش برای اولین بار پس از هفت ماه حبس در خانه های خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. مردم زد و راه می رفت و یا سوار دوچرخه تحت درخشان آسمان آفتابی در بارسلونا در روز شنبه که در آن بسیاری از رنگی به دریایی تفرجگاه به عنوان نزدیک که ممکن است به هنوز خارج از محدوده ساحل.

AP Photo/امیلیو Morenatti

نیویورک (AP) — زرق و برق دار بهار آب و هوا در سراسر ایالات متحده و اروپا روز شنبه در جلب مردم cooped داخل برای هفته خارج به خیس کردن در آفتاب, حتی به عنوان اضافی coronavirus نقاط داغ در روسیه و پاکستان پدید آمده است.

هر چند سپاسگزار بود خارج کردند و هنوز هم با احتیاط — ماسک پوشیده بودند در همه جا حتی در جنوب ایالات متحده سواحل و توسط برخی از جاگر در اسپانیا. شهر نیویورک کشاورز بازار مشخص کردن آشنا 6 فوت (2 متر) از فضای بین انتظار مردم برای خرید گل بهار. مادران در پارک مرکزی خاطر نشان کرد بچه های خود را به مردم فضا. و گروه های کوچک از picnickers نگه داشته خود را امن فاصله در حالی که جاگر نقل مکان کرد در گذشته هر یک از دیگر بدون یک نگاه.

نیویورک فرستاده 1,000 افسران پلیس بیش از آخر هفته به اجرا اجتماعی فاصله در گرمترین روز پس از اواسط ماه مارس. اما آنها احتمال بیشتری برای شکستن گروه های بزرگ ترک آزار دهنده اجتماعی فاصله و حلق آویز کردن با خیال راحت خارج به نیروهای جدید خود را.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: مردم نیاز به رفتن به خارج و لذت بردن از آب و هوای گرم.

“برای پیاده روی بروید اما احترام اجتماعی فاصله و پوشیدن یک ماسک” کومو گفت.

مقامات بهداشتی می گویند رفتن خارج می شود بسیار کمتر خطرناک تر از ماندن در داخل خانه که در آن قطرات از افراد آلوده به COVID-19 زندگی می کنند طولانی تر و دور از نور آفتاب می شود و از طریق تماس نزدیک و یا انجام فواصل کوتاه از طریق تهویه مطبوع جریان.

اما مردم هنوز هم باید اقدامات احتیاطی مانند اجتناب از تماس نزدیک ماندن جدا شده اگر یک تب یا علائم دیگر و با پوشیدن ماسک در اماکن عمومی مانند مترو و فروشگاه و دیگر جمعیت.

در جای دیگر در جهان همه گیر را در خطر بود و هنوز هم مشهود است. روسیه و پاکستان در گزارش خود یکی از بزرگترین روز های در عفونت های جدید.

روسیه گزارش داد در اطراف 125,000 موارد و بیش از 1200 مرگ و میر. اعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر از دلیل است که همه تست شده است. در دور دست در شمال 3,000 10,000 کارگران در یک گسترده گاز میدان آزمایش مثبت روسیه, اخبار سازمان گزارش شده است.

شهردار مسکو در این هفته گفت که مقامات با توجه به استقرار موقت بیمارستان ها در مجتمع های ورزشی و مراکز خرید برای مقابله با هجوم بیماران. عفونت موارد باید به بالاترین سطوح دولت با هر دو نخست وزیر و ساخت و ساز وزیر پیمانکاری ویروس.

این یک آشنا سری از وقایع است که در دیگر نقاط داغ. موارد جدید هنوز در حال گزارش در بسیاری از این اماکن است اما میزان موارد جدید گزارش شده و مرگ و میر را کاهش داد.

این ویروس به کشته شدن بیش از 238,000 نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 65,000 در ایالات متحده و بیش از 20 ، 000 هر یک در ایتالیا, بریتانیا, فرانسه و اسپانیا با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان بهداشت هشدار موج دوم عفونت می تواند ضربه مگر اینکه آزمایش به طور چشمگیری گسترش یافته است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری های شدید مانند ذات الریه و یا حتی مرگ شود.

وجود عوامل اقتصادی را در نظر بگیرید به عنوان به خوبی. در برخی از مناطق ایالات متحده بازگشایی است تحت فشار قرار دادند به سهولت خاموش کردن کسب و کار است که سقوط اقتصاد جهانی به عمیق ترین رکود از سال 1930 و محو میلیون ها شغل.

آن را ایجاد یک درهم آمیخته از قوانین در سراسر 50 متحده است. در کارولینای جنوبی که در آن حدود 20 ٪ از دولت درآمد حاصل از گردشگری هتل ها در امتداد سواحل اجازه داده شد به بازگشایی جمعه. وب کم نشان داد ده ها تن از مردم در ساحل, اما استخرهای هنوز بسته است. کارولینای جنوبی نیز نشده بازگشایی شد ناهار خوردن در رستوران بر خلاف همسایه گرجستان است. برخی از ایالات آمریکا نیست و آغاز بازگشایی روند.

در اسپانیا که در آن COVID-19 باعث شده است که بیش از 25,100 مرگ و میر مردم جرأت شنبه برای اولین بار پس از یک مارس 14 مستند. مردم زد و راه می رفت و یا سوار دوچرخه تحت درخشان آسمان آفتابی در بارسلونا, که در آن زمان اسلات شد تا برای فعالیت ها و گروه های سنی و بسیاری از رنگی به دریایی تفرجگاه به عنوان نزدیک که ممکن است به هنوز خارج از محدوده ساحل.

“من احساس می کنم خوب اما خسته. شما مطمئن هستید که متوجه شده است که آن را یک ماه و من نه در شکل” 36 سال از کریستینا Palomeque گفت. “برخی از مردم فکر می کنم ممکن است خیلی زود به عنوان من, اما آن نیز مهم است به انجام ورزش به دلایل بهداشتی.”

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز کشور گفت: سزاوار امداد پس از سال حبس, اما او از شهروندان خواست که هوشیار باشند در مورد ویروس احتیاطی.

“تا زمانی که ما یک واکسن ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر شیوع” سانچز گفت. “آنچه که ما نیاز به تضمین این است که این بیماری قرار نیست ما ملی سلامت سیستم در معرض خطر است.”

ایتالیا که رنج بیش از 28,700 مرگ و میر کمترین تعداد در اروپا به آغاز طرح کاهش خود در دو ماه مستند شروع دوشنبه. چین که در آن همه گیر شروع در ماه دسامبر گزارش داد یک واحد جدید عفونت شنبه گسترش کاهش مداوم در موارد تایید شده. کره جنوبی گزارش شش مورد جدید در روز شنبه هیچ یک از آنها در سخت-آمار شهر دائگو در جنوب شرقی.

اما پاکستان به نظر می رسد پیوستن به روسیه با سرعت در حال افزایش مورد می شمارد. روز شنبه, پاکستان اعلام کرد حدود 1,300 جدید, موارد بالا بردن مجموع در کشور از 220 میلیون نفر به حدود 18,000.

افزایش همزمان با افزایش تست. دولت گفت: بیش از 9000 تست انجام شد در حالیکه در 24 ساعت. نخست وزیر عمران خان را تعیین کرده است هدف از 20000 در هر روز است.

عکس ها را در روزنامه ها نشان داد تعداد زیادی از مؤمنان در پاکستان مساجد و تنها برخی از زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. خان دولت گفت: ممکن است سهولت کنترل, اما پزشکان باید تصمیمات سختگیرانه تر مستندات هشدار انفجار عفونت خواهد پایمال بیمارستان که تنها 3000 تخت های مراقبت ويژه در سراسر کشور.

___

کالینز گزارش از کلمبیا, کارولینای جنوبی. آسوشیتد پرس نویسندگان جوزف ویلسون در بارسلونا اسپانیا; David افزایش در برلین; جیم Heintz در مسکو و AP خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر