اواخر مارس کاپیتول هیل کتاب بود در آستانه بسته شدن برای همیشه لطفا برای. فروشگاه را چک اول برنامه حفاظت از وام درخواست شده بود را تکذیب کرد و زمانی که شهردار مایکل, Hancock, تمدید دنور COVID-19 اقامت در خانه سفارش از طریق مارس 8, مالک, Holly Brooks مطمئن بود اگر او می خواهم که قادر به اجاره در مارس 1.

فروشگاه تقریبا چهل سال; بروکس است آن را متعلق به گذشته پانزده. اما او فکر این ممکن است پایان یک اجرا.

یکی از بروکس وفادار کارکنان اجازه دهید ما می دانیم که او در فکر از بسته شدن برای ما نوشت: در مورد گرفتاری او و به عنوان نتیجه Westword خوانندگان غرق فروشگاه با آرزوهای خوب و سفارشات. دو کتاب طرفداران از جمله صاحب خوب و شیمی و حتی ارائه شده به پرداخت اجاره ممکن است در این فضا در 300 شرق, Colfax, خیابان; بروکس پایین تبدیل شده است که ارائه.

پس از همه کسب و کار برداشت کرده بود.

“این سفارشات آنلاین فقط پایان” بروکس می گوید خنده. “برخی از مردم نمی توانند بفهمند که چگونه برای سفارش آنلاین از وب سایت به طوری که آنها سفارش چهارده آنلاین کتاب از آمازون فقط از ما.”

در حالی که او هنوز از وضعیتی وخیم از هجوم کسب و کار او بیشتر خبر خوب در مارس 1.

“من نمی دانم اگر آن را فقط کل این نالان همدردی چیز اما من هم متوجه این صبح است که من از حقوق و دستمزد وام” بروکس به ما گفت.

همه از این است که او را در یک موقعیت که در آن او فکر می کند که او را قادر به بازگشایی فروشگاه درب زمانی که اقامت در خانه سفارش به پایان می رسد و آنها را باز نگه طولانی به آینده است.

“این چنین یک تسکین,” او می گوید. “من اهمیتی نمی دهند اگر من مجبور به کار در هفت روز هفته. من راحت است. مردم نگه داشتن تماس و گفت: “چه می توانم انجام دهم بنابراین شما می توانید اقامت باز؟'”

در حالی که چند مردمی که او را تشویق به راه اندازی یک GoFundMe بروکس می گوید که او نمی خواهید به درخواست برای کمک های مالی. او فقط می خواهد قادر به فروش کتاب و تا زمانی که سفارشات را در آینده او قصد دارد به نگه داشتن چراغ.

من نمی دادن می گوید:” بروکس. “من خوشحالم که من این کار را نکرد.”

دریافت کتاب بعدی خود را از طریق کاپیتول هیل کتاب های سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de