در سراسر جهان مستندات شروع به سهولت به عنوان برخی از مکان دریافت coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل و دیگران تصمیم گیری اقتصادی از نگه داشتن کسب و کار بسته شده است که بیش از حد به خرس.

این تکه تکه reopenings در حال خروج مردم به انتخاب خود را در مورد آنچه که باید و نباید انجام دهید برای محافظت از خود و دیگران است. آن را امن برای رفتن به یک رستوران ؟ بازدید از سالمندان و اعضای خانواده? کارشناسان لازم نیست که پاسخ قطعی.

پکن باستانی شهر ممنوعه همراه با شهرستان پارک ها و موزه ها است که به روی عموم باز برای اولین بار در ماه. در ایالات متحده بیش از یک دوجین متحده اجازه می دهد در فروشگاه ها, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر باز اما با محدودیت به معنای نگه داشتن ویروس از گسترش. در اسپانیا مردم مجاز خارج از ورزش برای اولین بار در هفت هفته در حالی که کودکان می تواند بازگشت به زمین بازی. آمریکا تنظیم شده است به تشکیل پنج شنبه اما بدون آزمون است که به سرعت می توانید مطمئن شوید که سناتورها و کارکنان سالم هستند.

در برخی از مکان های, ناآرامی است دم به مردم فشار در برابر ادامه محدودیت. معترضان در میشیگان و ویسکانسین و آریزونا آورده اند اسلحه به تظاهرات خارج از کشور کاپیتول ساختمان. در برزیل ساکنان egged در توسط رئیس جمهور Jair Bolsonaro در حال هجوم اجتماعی فاصله. در ژاپن شناخته شده برای انطباق و اجماع بسیاری از آنها بیرون رفتن حتی اگر دولت خواسته است آنها را به ماندن در.

و در هنگ کنگ که در آن ویروس های کند جنبش دموکراسی خواهی است و دوباره ظهور با معترضان هجوم ممنوعیت تجمعات عمومی به شعار در لوکس بازار.

اما در بسیاری از مکان ها مردم بیشتر باقی می ماند در خانه های خود. در یک سری از تصاویر خیره کننده, AP عکاسان مستند جهان در مکث.

به عنوان محدودیت های استراحت وجود دارد مطمئن می شود یک حساب بیش از آنچه رفت را اشتباه در مکان های با مرگ عوارض. در ایتالیا سخت است-آمار لمباردی منطقه AP که یک طوفان کامل از شکست در ترکیب به افشای ساکنان به اثرات این ویروس در راه نهان در جای دیگر. دولت و مقامات فدرال در ایالت ماساچوست در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه نزدیک به 70 نفر در یک خانه برای جانبازان در مرگبارترین شناخته شده شیوع در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در آمریکا و در یک نشانه آن است که چیزهایی که به عنوان بد نیست به عنوان آنها شده اند می تواند در بسیاری از مکان ها ده ها تن از زمینه های بیمارستان ها به معنای از بین بردن فشار در اتاق های اورژانس رفته اند تا حد زیادی استفاده نشده.

در ضمن تیم های ورزشی در حال کار بر روی چگونه به بازی بیس بال, بازی بسکتبال و هاکی رفتن دوباره, اما تست باقی مانده است یک مانع عمده. و بیشتر وجود دارد از پاسخ به سوالات در مورد بازی های المپیک توکیو که در حال حاضر شده است موکول برای ماه های ژوئیه و اوت 2021.

در اینجا یک راهنمای به برخی از AP بهترین پوشش این هفته در سراسر جهان:

بهداشت و علوم

وعده یک داروی آزمایشی است که به نظر می رسد برای کمک به کروناویروس بیماران بهبود سریع تر به راه انداخته است سراسیمگی از بهره و سر و صدا به می دانم که چگونه به زودی ممکن است آن را در دسترس است. در اینجا برخی از پرسش و پاسخ در مورد remdesivir.

برای پزشکان و پرستاران در درمان بیماران بدحال کار خود را قرار می دهد و آنها اینچ دورتر از جایی که جدید کروناویروس زندگی می کند. صدها بار در هر هفته در طول این همه گیر آنها جراحی خود را برای یک روش است که باقی می ماند چیزی جز روال.

و در اینجا برخی از نکات اگر شما به خودتان پیدا کنید از کار خود را و نیاز به پیدا کردن بیمه بهداشت و درمان.

اقتصاد

به عنوان برخی از کسب و کار شروع به بازگشایی امید برای بهبود اقتصادی در نیمه دوم سال شروع به افزایش است. اما اقتصاددانان هشدار می دهند که یک جهش سریع بعید است. اقتصاد ایالات متحده کاهش 4.8 درصد از ژانویه تا مارس و 30 میلیون آمریکایی را برای اعمال نرخ بیکاری کمک از ویروس رسید.

چشم انداز اقتصادی مشابه تلخ در اروپا اما بیکاری وجود دارد نیز تنها اندکی با تشکر از برنامه های دولت است که در حال کمک به نگه داشتن کسب و کار شناور و جلوگیری از میلیون ها نفر از از دست دادن شغل و درآمد — در حال حاضر است.

کسب و کار و ورشکستگی در ایالات متحده آمریکا شد و در حال حاضر در ماه مارس و وکلای مدافع که با تلاش شرکت های انتظار برای دیدن یک سیل آنها را در ماه های آینده. در ژاپن بسیاری از آنها در تلاش برای کار از خانه در یک کشور است که راه اندازی آن است. در روسیه از جان گذشته صاحبان کسب و کار هستند و شفاعت با کرملین برای کمک به. اما برخی از کسب و کار پیدا کرده اند راه برای زنده ماندن و حتی رشد در زمان بحران.

چند بسته بندی گوشت می آمد گیاهان که در آن صدها نفر از کارگران آزمایش مثبت برای این ویروس در حال آماده سازی برای بازگشایی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها دستور داد برای رفتن آنلاین برای جلوگیری از احتمال کمبود گوشت. اما با بسیاری از گیاهان عامل در ظرفیت کامل این صنعت همچنان تحت فشار است.

پاسخ دولت

گسترده تست یک کلید به در حال ظهور از این بیماری همه گیر. اما یک خبر مربوط به تجزیه و تحلیل نشان می دهد که اکثر ایالات در ایالات متحده در ملاقات با حداقل سطح آزمایش پیشنهاد شده توسط دولت فدرال و توصیه شده توسط بهداشت عمومی محققان حتی به عنوان بسیاری از شروع به بازگشایی خود را در هم شکسته اقتصاد.

در کشورهای که در آن فرمانداران آغاز شده اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی, برخی از آمریکایی ها در مواجهه با یک انتخاب دشوار: بازگشت به کار و خطر عفونت و یا در خانه بمانند و خطر از دست دادن بیکاری پرداخت.

افزایش بیکاری در طرف دیگر اثر — آن شروع به فشار برخی از دولت بودجه بیکاری نسبت به عجز از پرداخت دیون. حداقل نیم دوجین متحده در حال حاضر اطلاع دولت فدرال است که می تواند آنها نیاز به قرض گرفتن میلیاردها دلار برای پرداخت مزایای چون خود اعتماد به بودجه در حال اجرا از پول است.

نابرابری

ضروری کارگران را همچنان به نشان می دهد تا به شغل خود را در ایالات متحده در coronavirus خاموش شدن ناگهانی. یک AP تجزیه و تحلیل نشان می دهد که آنها به طور نامتناسبی زنان, مردم, از, رنگ, مهاجران و فقیر. “آنها در حال تماس با ما قهرمانان, اما آن را مانند آنها در حال ارسال ما را به جنگ جهانی دوم چوبی با اسلحه” یک راننده کامیون گفت.

ویروس’ تلفات به پاره از طریق سیاه و سفید جامعه در دیترویت که در آن صدها نفر از مردم فوت کرده اند در حالی که تلفات اقتصادی بسیاری از کارگران در تلاش برای دیدار با هزینه های خود را.

صحنه های تراژدی شد آینه در سراسر جهان است. انگلستان مسجد است که باید جشن رمضان است که به جای برخورد با نمرات مرده. این مستند در فرانسه است نور را در جوامع تلاش در این کشور فقیر منطقه است. و در آمریکای لاتین پرداخت ضعیف خدمتکاران در حال شتابزده گذاشته و یا مجبور به قفل در با کارفرمایان خود را.

موج

روشن است که زندگی در هفته های آینده خواهد بود ابدا طبیعی به عنوان آمریکایی ها سعی کنید به حرکت را از طریق یک چشم انداز نامرئی تهدید. بسیاری از آنها رویای هرگز مانند قبل و به اشتراک گذاشتن تجارب خود را. حتی طبیعت دوستی است که توزیع مجدد ويروس در دوران.

اما آنچه آن را مانند قبل از ؟ ما صحبت کردیم به مردم در سراسر جهان در مورد عادی آخرین لحظات قبل از این ویروس همه چیز را تغییر داد.

در میان کسانی که مبارزه با تاثیر ویروس صنعت کتاب کمیک است که در خود نگه دارد و اگر آن خرده فروشان مستقل زنده خواهد ماند. حتی کالج ها و دانشگاه ها روبرو هستند ممکن است بحران وجودی که دانشگاه تبدیل به شهر ارواح و دانش آموزان در تعجبم که چه سقوط خواهد بود.

یکی از چیز خوب در

مهربانی و شادی و حفظ پیر روال شده کمک به مردم در سراسر جهان در مقابله با “طبیعی” ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر. AP را “یکی از چیز خوب در” برجسته داستان از مردم آوردن شادی به دیگران فقط به دلیل آنها می توانند.

این هفته ما بگویید داستان از یک بانکوک hairstylist ارائه استعدادهای خود را به آمار پزشکی کارکنان. Pornsupa Hattayong گفت: او تقریبا خجالت برای ارائه در ابتدا به دلیل کاهش مو به نظر می رسید و بی اهمیت در مبارزه با COVID-19. اما او شده است غرق پاسخ — او big tits, از جان گذشته, پشمالو با موهای پزشکان و پرستاران و کارکنان پشتیبانی هنگامی که او طول می کشد او تیم از سبک به بیمارستان.

و همراه عکاسان مطبوعات وظیفه chronicling اندوه و اضطراب از بحران دریافته اند که شادی است که هنوز هم قابل مشاهده بیش از حد نه فقط با معمول قابل تشخیص صورت نشانه.

زمین بازی

همه گیر ادعا کرده است زندگی بیش از 230,000 نفر در سراسر جهان. آنها بیش از فقط آمار — آنها مادران و پدران و پسران و دختران انجام حرفه ای کارگران شجاع در خط مقدم. این هفته AP “زمین بازی: در داخل شیوع” پادکست ویژه بحث با قصه گویی دیجیتال ویرایشگر Raghu Vadarevu غربی و آمریکا, اخبار, کارگردان پیتر Prengaman که در حال کار برای گفتن داستان خود را از طریق زندگی از دست رفته سری. و AP خبرنگاران آنجلا چارلتون در پاریس و Aritz Parra در مادرید صحبت در مورد مراحل فرانسه و اسپانیا در حال گرفتن به بازگشایی شده است.

ویروس خاطرات

AP خبرنگاران در سراسر جهان در حال به اشتراک گذاری تجربه خود را به عنوان آنها را از طریق زندگی می کنند — و پوشش — coronavirus حماسه. این هفته آنها در مورد برخورد با احساس تنهایی در شهر نیویورک پیدا کردن امید در قالب یک سیب دانه کاشته شده در پنسیلوانیا و مقابله با قرنطینه در بمبئی.

دنبال ویروس خاطرات اینجا.

___

پیدا کردن AP بالا ویروس برای پوشش خبری این هفته از 19 آوریل-مارس 25 اینجا.

پیدا کردن AP بالا virus پوشش این هفته از آوریل 12-18 اینجا.

پیدا کردن AP بالا virus پوشش این هفته از آوریل 5-11 اینجا.

پیدا کردن AP بالا virus پوشش برای هفته مارس 29-مارس 4 در اینجا.

پیدا کردن AP بالا virus پوشش برای هفته مارس 22-28 اینجا.

دنبال کلی AP پوشش از شیوع ویروس در درک شیوع اینجا.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de