تلفات ترسناک است در ردوود چشمه مرکز بهداشت و درمان در ویسالیا, سایت, کالیفرنیا, مرگبارترین شیوع کروناویروس در یک خانه سالمندان است. به عنوان روز پنج 115 ساکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19, 61 کارکنان آلوده شدند و 26 ساکنان مرده بودند.

در هانتینگتون دره مرکز بهداشت و درمان در اورنج کانتی 64 نفر و 36 کارکنان بیمار بودند. شش فوت کرده است.

در دره چشمه پس حاد در شهرستان سانتا کلارا, 69 بیماران و کارکنان 30 تا به حال آزمایش مثبت و شش ساکنان مرده است.

“ما آماده نیست” گفت: یک ردوود چشمه پرستار که آزمایش مثبت است. “ما از دست داده کنترل اوضاع از آنجا که ما نمی صحبت کردن در مورد آن است.”

تبلیغات

تمام امکانات به اشتراک گذاری همان شرکت مادر: آلو بهداشت و درمان گروه کالیفرنیا نهاد که کنترل حدود 50 پرستاری ماهر امکانات در دولت است.

آلو کاهش یافته است به نظر جزئیات وقوع جز به می گویند آن را حفظ استانداردهای بالا و شده است “دقیق” با کنترل عفونت از جمله اضافه کردن پروتکل جدید در ماه مارس ،

“ایمنی و رفاه مشتریان و تلاش خود را برای مراقبت و همچنین محافظت از بیماران و مراقبان هستند اولویت های ما در طول این ملی اضطراری” گفت: آلو سخنگوی دیوید اوتس در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

تبلیغات

Coronavirus شیوع بیماری را برجسته کرده اند مشکلات در دولت خانه سالمندان صنعت: شرکت زنجیره ای مجتمع مالکیت سازه, overworked و underpaid کارکنان و مخلوط رکورد مطابق با کنترل عفونت مورد نیاز مانند کارگران شستن دست های خود را.

بیمار طرفداران می گویند اپراتورها ممکن است ایجاد شرایط که در آن عفونت می تواند به سرعت گسترش کشف نشده با چند پیامدهای به دلیل نادر دولت بازرسی. از 192 پرستاری ماهر امکانات با شیوع بیماری در کالیفرنیا لس آنجلس تایمز بررسی سوابق حداقل 13 متصل به آلو, حسابداری برای حداقل 500 نفر از COVID-19 و 43 مرگ و میر. زنجیر دیگر نیز شیوع بیماری های متعدد.

نمودار: آلو امکانات بهداشت و درمان با COVID-19 موارد

تبلیغات

در سراسر کشور حدود 380,000 مردم در پرستاری ماهر و امکانات زندگی کمک می میرند هر سال از عفونت های, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“خانه های سالمندان می خواهم به فکر می کنم این فقط برای آنها اتفاق افتاده است اما آن را نمی گفت:” UC San Francisco استاد بازنشسته شارلین هارینگتون که مطالعات پرستاری ماهر امکانات. “زنجیر بد بودند برای شروع و سپس آنها را نه فقط آماده برای این بیماری همه گیر.”

پرستاری خانه صنعت یک بار تشکیل اپراتورهای کوچک محلی مالکیت و مدیریت و اغلب غیر انتفاعی. اما این صنعت بدل به یک شبکه پیچیده زنجیره ای با قوی لابی حضور در ساکرامنتو و واشنگتن برای هفته صنعت شده است و فشار رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای محافظت از آنها را از مسئولیت بالقوه استدلال آنها می تواند به موجی از دعاوی در نظر گرفتن دور تخت مورد نیاز برای از بین بردن فشار در بیمارستان.

این زنجیره هستند که اغلب متعلق به سرمایه گذاران که مبهم نقش خود را از طریق شرکت با مسئولیت محدود و یا شرکت و متراکم کردن ده ها تن از خواص که در قرعه کشی صدها میلیون نفر در مدیکر و مدیکید بودجه. این صنعت به ارمغان می آورد بیش از 10 میلیارد دلار درآمد سالانه در کالیفرنیا بیشتر از دولت های ایالتی و فدرال برای پرداخت مورد 119,000 تخت در حدود 1200 امکانات.

تبلیغات

Harrington گفته او تحقیقات خود و دیگران پیدا کرده است که امکانات متعلق به سود زنجیره های پایین نیروی انسانی و بیشتر مشکلات نظارتی از سازمان های غیر انتفاعی یا دولتی امکانات — اغلب از جمله ساقط اساسی در بهداشت. نزدیک به 90 درصد از کالیفرنیا خانه های سالمندان متعلق به بخش خصوصی هستند و در سال 2015 مطالعه Harrington یافت که حدود 75 درصد از کالیفرنیا امکانات متعلق به زنجیر — یکی از بالاترین درصد های هر دولت است.

صنعت مقامات می گویند وجود دارد مزایای عملیات زنجیره ای از جمله مدیریت بهتر توانایی به هزینه های پایین تر و بالاتر از استانداردهای صنعت. آنها ادعا می کنند در این صورت از حرکت سریع coronavirus همه گیر کوچک می تواند انجام شود به کاهش اثرات آن در افراد مسن و آسیب پذیر جمعیت.

“این واقعا فراتر از بدترین حالات است که من فکر می کنم هر کسی می تواند منطقی آماده شدن برای” گفت: علامت پارکینسون, رئيس جمهور و مدیر ارشد اجرایی آمریکایی مراقبت های بهداشتی Assn. و مرکز ملی زندگی کمک یک صنعت تجارت ،

تبلیغات

به طور کلی حداقل 663 ساکنان و 11 پرسنل در کالیفرنیا خانه سالمندان فوت کرده اند از COVID-19 — حدود 31 درصد از مرگ و میر در کشور — به گفته مقامات بهداشتی هر چند لس آنجلس تایمز نقد و بررسی پیدا کرده است خطاهای متعدد در دولت داده است. پنج شنبه, دولت گزارش داد که حدود 2,700 کارکنان و 4,700 ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus در پرستاری ماهر امکانات.

یک 2018 دولت ممیزی در بر داشت که کالیفرنیا “است به اندازه کافی خطاب مداوم کمبودهای مربوط به کیفیت مراقبت پرستاری که امکانات فراهم است و این California Department of Public Health, شارژ با بازرسی تاسیسات و اجرای قوانین و مقررات “در خاص انجام نمی بسیاری از آن مسئولیت نظارت” از جمله به موقع بازرسی.

تونی Chicotel, کارکنان, وکیل کالیفرنیا برای طرفداران پرستاری در خانه, اصلاحات گفت: اصلی پیدا کردن ممیزی “بود DPH وحشتناک بود در کار خود بود که جای تعجب نیست به هر کسی.”

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

کیت Folmar سخنگوی وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی گفت: از طریق ایمیل است که دولت و Newsom دولت را “تسریع تلاش ها برای بهبود خانه سالمندان نظارت و ارائه مراقبت با کیفیت به هزاران کالیفرنیا که نیاز به پرستاری ماهر.”

این گروه کاهش یافته است می گویند تا چه حد در پشت آن باقی ماند و در بازرسی از پرستاری ماهر امکانات. سخنگوی Suanne حشره دار گفت: در یک ایمیل پنج شنبه که در سال گذشته گروه “self-شناسایی یک پرونده شکایت” برای همه نوع امکانات آن را تنظیم می کند که در حال حاضر در حدود 17000 و آن را به حال ایجاد یک طرح برای کاهش انباشت 2021. غیر اضطراری بازرسی در انتظار نگه داشته در حالی که منابع نزدیک به coronavirus بحران است.

پارکینسون از صنعت گروه تجارت گفت: از زمان شیوع بیماری شده اند بدتر در بخشی آهسته پاسخ دولت در کمک به امکانات امن دنده محافظ مانند ماسک و در تضمین این که تست شد و به طور گسترده ای در دسترس برای کارکنان و بیماران است.

“اگر شما ماسک, آن را بسیار سخت به نگه داشتن آن را از, پخش كردن,” او گفت:. “اگر شما لازم نیست که آزمون وجود دارد هیچ راهی برای دانستن که در آن است.”

تبلیغات

اما Harrington Chicotel و دیگران گفت: آنها معتقد بودند که بیشتر مشکل عدم اجرای به خصوص در اطراف نیروی انسانی — مسئله ای است که predates رمان coronavirus.

در سال 2018 دولت قوه مقننه مطرح شده حداقل نیروی انسانی مورد نیاز در پرستاری ماهر امکانات نیاز است که هر بیمار دریافت حداقل 3.5 ساعت از مراقبت های مستقیم در هر روز افزایش از 3.2 ساعت. اما این لایحه شامل یک سیستم برای waiving این قوانین اگر امکانات تا به حال مشکل پیدا کردن گواهی دستیاران پرستاری و یا در شرایط محدود است.
بیش از 500 پوشی تصویب شد در 2019-2020 سال مالی اجازه می دهد حدود 40 درصد از پرستاری ماهر امکانات در دولت برای جلوگیری از این قوانین است.

طرفداران می گویند understaffing همراه با پرداخت است که اغلب کمی بالاتر از حداقل دستمزد به معنی گواهی دستیاران پرستاری است که به ارائه بخش عمده ای از مراقبت های روزانه اغلب مجبور به کار در مشاغل متعدد به پایان می رسد دیدار و می توانید صرف روز خود را با عجله از بیمار به بیمار است.

تبلیغات

“هیچ راهی وجود دارد من می توانم آن را در حقوق و دستمزد من گفت:” ردوود چشمه که خواسته ناشناس باقی می ماند چرا که او از ترس اقدامات تلافی جویانه. “دختر من استفاده می شود به کار در کلر و او پول بیشتری از من, و من نیاز به نگه داشتن یک مجوز است.”

فشار به شرکت به یک بار سنگین از بیماران ممکن است منجر به ساقط اولیه بهداشت از جمله شستن دست در اتاق اشاره کرد Chicotel یک قانونی که نقض شایع است اما حامل نور مجازات است. این همچنین بدان معنی است که کسانی که کار و مشاغل متعدد ممکن است سهوا انجام این ویروس با آنها از محل کار به محل کار.

529758-ME-0423-tulare-nursing-home-01-CMC.jpg

از شیوع کروناویروس در ردوود چشمه مرکز بهداشت و درمان در ویسالیا بزرگترین در میان خانه های پرستاری در سطح ایالت.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

ردوود چشمه پرستار آزمایش مثبت برای COVID-19 چند هفته پیش و معتقد است که او ممکن است قرارداد آن از یک کارگر که از آلوده تسهیلات.

تبلیغات

“این یک تصادف است که این زنجیره باید [ویروس] زیرا آنها هستند که با کمترین نیروی انسانی و بدترین کیفیت” Harrington گفت.

منتقدان صنعت گفت: یکی از مشکلات آنها را با زنجیره ای از عملیات است که مالکیت است که اغلب پنهان توسط لایه LLCs ساختن آن دشوار برای مصرف کنندگان به می دانم که آنها در حال برخورد با محافظ صاحبان از مسئولیت.

گاهی شرکت های مرتبط ایجاد شده برای ارائه به جریان درآمد اضافی برای صاحبان که در راه اندازی کسب و کار جداگانه به فروش به تسهیلات کالا و یا خدمات مانند منسوجات و مشاوره و یا منابع انسانی خدمات. بسیاری از خانه های سالمندان نیز اجاره ساختمان های خود را از شرکت های جداگانه کنترل می شود توسط همان صاحبان و یا بستگان نزدیک.

آلو برای مثال دارای هر یک از امکانات خود را به شرکت های مستقل است که نام گیاه شناسی — صنوبر منابع صنوبر داگلاس منابع — آلو رئیس امور مالی نوید حکیم ذکر شده به عنوان مدیر در بسیاری از. به تازگی آلو دریافت $420 میلیون در refinancing برای خواص 26 طریق ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری است.

تبلیغات

اما Oates با آلو سخنگوی گوید این شرکت اجرا نمی پرستاری ماهر امکانات با وجود ایالتی و فدرال نظارت است که در نظر آن شرکت مادر.

“آلو بهداشت و درمان خود را نمی کند هر یک از این امکانات است اما قرارداد با مجوز صاحب هر نهاد به انجام بالینی و خدمات اداری” اوتس گفت: از طریق ایمیل. “در این راستا ما از مشتریان ما تلاش های خود را پیاده سازی بالینی و مراقبت و کنترل عفونت و ایمنی پروتکل.”

دولت حسابرسی مورد بررسی قرار آلو و دو دیگر بزرگ کالیفرنیا زنجیر — Brius مدیریت شرکت. و لنگوود مدیریت پارسیان — و آنها تا به حال در ترکیب درآمد خالص است که از کمتر از 10 میلیون دلار در سال 2006 به بین $35 میلیون و 54 میلیون سال 2015 به عنوان سه شرکت گسترش یافته است.

تبلیغات

این شرکت ها نیز پرداخت بین $37 میلیون و 65 میلیون دلار به شرکت های مرتبط که حداقل برخی از مالکیت از سال 2007 از طریق 2015, ممیزی در بر داشت.

Chicotel گفت: او معتقد است که در زمان بحران دولت نیاز به اطمینان حاصل شود که امکانات با شیوع بیماری اقدام در بهترین منافع بیماران است.

او اشاره می کند که در هفته های اخیر نیروی انسانی مورد نیاز شده اند بیشتر به چشم پوشی توسط یک فرمان اجرایی از Newsom به عنوان امکانات مبارزه با بیمار و ترس از کارگران که در حال حاضر و یا قادر به در آمده است. استان و شهرستان و کارگران و اعضای گارد ملی فرستاده شده است به برخی از امکانات برای کمک به, اما کمبود باقی می ماند. Chicotel گفت: waiving حداقل نیروی انسانی مورد نیاز در حال حاضر کاهش توانایی برای قرار دادن در اضافی کنترل عفونت اقدامات مورد نیاز.

دکتر Michael Wasserman, رئيس جمهور از انجمن کالیفرنیا دراز مدت مراقبت های پزشکی و سابق مدیر عامل شرکت برای سود های زنجیره ای گفت: دولت باید نیاز به امکانات کامل-زمان کنترل عفونت حال فرد در طول بحران.

تبلیغات

“آنها نیاز به یک کلی در ساختمان است که برای رفتن در اطراف و مطمئن شوید که هر کس در حال شستن دست خود” واسرمن گفت.

در همان زمان که قوانین و مقررات هستند که به عقب کشیده صنعت خواسته است Newsom به امضای یک فرمان اجرایی waiving مقدار از مسئولیت خود را در اطراف coronavirus شبیه به چشم پوشی کشورهای دیگر در حال حاضر در محل قرار داده. هر چند Newsom هنوز امضا چنین سفارش طرفداران هستند مشکل این ایده وجود دارد که در نهایت ممکن است کمی مسئولیت پذیری چگونه پرستاری ماهر امکانات به کار گرفته شیوع است.

توبی Edelman ارشد سیاست وکیل برای واشنگتن-بر اساس مرکز برای مدیکر وکالت گفت: او معتقد است که مسئولیت کاهش نشان دهنده این صنعت با استفاده از بحران برای محافظت از خود از یک مشکل از خود ساخت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de