OLIEVENHOUTBOS آفریقای جنوبی (AP) — هزاران نفر از مردم ایستاده در صف برای ساعت ها در روز شنبه در آفریقای جنوبی شهرستان انتظار برای جزوه از مواد غذایی است.

صحنه های مکرر است برای روز در یک جهان نابرابر کشورها به عنوان موسسات خیریه مسافت ملزومات کم درآمد محله رنج می برند تحت coronavirus محدودیت.

پنج هفته مستند یکی از دقیقترین, کمی کاسته روز جمعه اجازه می دهد کسب و کار بیشتر به رزومه و بیشتر مردم گرسنه فرصتی برای حمایت از خود و خانواده خود را.

اجتماعی فاصله سقوط در بخش هایی از این خط که زخم های گذشته را کتک shopfronts هر چند برخی از مردم تبدیل شده و بیرون کشیده شده و سلاح های خود را, مطمئن شوید برای ماندن فراتر از نوک انگشتان رسیدن.

“لطفا هنگامی که شما حرکت رو به جلو تنها با حفظ همان فاصله” یک سرباز به نام.

برخی از مردم خسته scrubbed چهره خود را در نا امیدی. دیگران کشیده کت خود را بر سر به عنوان حفاظت از خورشید است.

“من اینجا منتظر من مطمئن هستم که آن را در حال حاضر 14 ساعت و دقیقه. چهارده ساعت و چند دقیقه از دیروز منتظر بودم اینجا” Melvyn Mangura 37 ساله نقاش آسوشیتدپرس گفت.

محلی Mahlasedi بنیاد یکی از بسیاری از سازمان های خیریه توزیع بسته های مواد غذایی که حاوی ذرت, آرد, بسته بندی شیر, کنسرو ماهی و لوبیا.

رئیس جمهور سیریل Ramaphosa تاکید کرد که دولت او در تلاش برای تعادل نیاز به محدود کردن گسترش ویروس با فشار به حداقل رساندن مشکلات اقتصادی. آفریقای جنوبی ترین ویروس موارد در آفریقا با بیش از 5,900.

“مردم ما نیاز به غذا خوردن. آنها باید برای به دست آوردن یک زندگی” گفت: در اواخر ماه گذشته در حالی که اعلام شروع تدریجی و مرحله به مرحله بهبود فعالیت های اقتصادی.

Ramaphosa اعلام کرده است $26 میلیارد اجتماعی و اقتصادی بسته امداد به عنوان میلیونها نفر از کارگران رسمی رنج می برد. بیکاری است که انتظار می رود به اوج بالاتر از 29 درصد است که قبل از وجود این ویروس وارد شده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de