متهم Orange County Sheriff از شکست به اندازه کافی محافظت از زندانیان از coronavirus آیتالله سیستانی اتحاد واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال ایجاد اجتماعی بیشتر فاصله در زندان با اولین مرحله در حال انتشار پزشکی آسیب پذیر زندانیان.

طرح دعوی در دادگاه واصل توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا متهم کلانتر همین بارنز از نقض حقوق اساسی زندانیان و به نقل از یک متخصص سلامت که هشدار 500 زندانیان پزشکی آسیب پذیر و COVID-19 می تواند چهارگانه در زندان بدون اقدام فوری.

آن را می پرسد یک قاضی فدرال به منظور انتشار “آسیب پذیر و معلولین” در زندان با یک متخصص بهداشت منصوب به نظارت بر طرح جامع اجتماعی فاصله افزایش تمیز کردن quarantining و مراقبت و همچنین تست و توزیع گسترده ای از تجهیزات حفاظت شخصی.

همانطور که از پنج شنبه شب اورنج کانتی سه زندان تا به حال 122 زندانیان که آزمایش مثبت برای کوروناویروس. سه کلانتر نمایندگان را نیز آزمایش مثبت, اما آنها تمام شده است.

تبلیغات

“نارنجی شهرستان کلانتر بخش بارها و بارها شکست خورده خود را موظف به حفاظت از امنیت مردم در آن بازداشت” گفت: یعقوب Reisberg یک زندان شرایط مدافع با ACLU. “در شرایط عادی این عدم مراقبت های شرم آور اما در طول COVID-19 آن فاجعه بار است.”

آیتالله سیستانی گفت: شناسایی بیش از 500 زندانی در این زندان که “پزشکی آسیب پذیر” یا معلول و باید منتشر شود.

کلانتر بارنز بارها رد پیشنهادات است که او انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از زندانیان و مخالف بیشتر منتشر گفتن این شهرستان با هیئت ناظران در اوایل این هفته که او تا به کاهش جمعیت زندان در حدود 45% از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در ماه مارس صادر شده دولت stay-در-خانه-نظم و اجتماعی فاصله سیاست.

زندان قرار دارد 2,911 که از روز شنبه در مقایسه با 5,303 زندانیان در مارس 7 قبل از دولت را به اثر رفت, مقامات گفت.

کلانتر گفت که او “به اجرا اقدامات فوق العاده” برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و حراست زندان ،

تبلیغات

“امروز زندان جمعیت اشغال تنها 39% از ما زندان واقعی ظرفیت بیش از 7400 تخت” بارنز گفت. “من ادامه خواهد داد به اقدامات مورد نیاز برای اطمینان از ظرفیت های موجود برای حفظ عملیات ایمن و حفظ توانایی ما به خانه مجرمین جنایی. در این لحظه اوایل انتشار مشخص شده سطح پایین مجرم و اقدامات توسط دادگاه ارائه ظرفیت به دیدار ما زمان نیاز دارد.”

بارنز گفت: او یک وظیفه برای حفاظت از مردم و همچنین حفاظت از سلامت زندانیان.

“من نه حمایتی گسترده پیشگیرانه منتشر شده است که فراتر از آنچه لازم است برای نگه داشتن زندان و جامعه امن” بارنز گفت. “من مطمئن هستم که این اقدامات ما را به ادامه را در زندان ملاقات تعهد ما به ارائه برای ایمنی از زندانیان و کارکنان است.”

در به دنبال یک قاضی فدرال را به زور تغییر در زندان های ACLU ذکر شده نظر توسط Daniel پارکر یک UC Irvine, استادیار بهداشت عمومی و اپیدمیولوژی که هشدار داد که تعدادی از coronavirus موارد در زندان می تواند چهار هفته آینده بدون اقدام فوری.

تبلیغات

در پرونده مورد پنج شنبه, ACLU وکلای مدافع و یک اورنج کانتی شرکت حقوقی محرمانه از حقوق معلولین از زندانیان در حال نقض شده است.

در میان شاکیان آنها اشاره کرد عبارتند از: همین واگنر 68 ساله بازمانده سرطان که وکلای گفت: امر به ویژه آسیب پذیر است چرا که او به طور منظم فشار خون خود را تیروئید و سطح بررسی می شود. آنها همچنین اشاره کرد که او تنها با توجه به یک نوار کوچک از صابون یک هفته برای تمیز کردن خود را.

زندانی دیگری سینتیا کمپبل 64 رنج می برد از آرتریت روماتوئید. او گفت: و در دادگاه سند است که او نمی تواند حفظ شش پا از فاصله از دیگران هنگامی که او دریافت درمان های پزشکی.

آیتالله سیستانی همچنین استناد خطر برای مادران شیرده در زندان های شلوغ. در اسناد دادگاه یکی از این مادران ملیسا Ahlman, 32, گفت:, “من تعجب می کنم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر من مریض و گسترش آن به نوزاد از طریق شیر من. من نگران که من را مریض در اینجا و نه قادر خواهید بود برای آمدن به خانه خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de