دنور شده است از طریق بسیاری از آن تاسیس شد و در سال 1858 و اگر چه coronavirus همه گیر شده است یکی از مهیج ترین فصل وجود دارد مقدار زیادی از داستان بی حد و حصر وجود دارد.

تاریخی دنور می خواهد به آنها را بشنود — و یا حداقل آنها را ببینید. به جشن ملی حفظ تاریخی ماه آن سالانه مسابقه عکس این موضوع: “آنچه در حال ناشناخته داستان دنور?”

“به عنوان بخشی از جشن آن سال 50 به عنوان یک مدافع برای اماکن و فضاهای که Denverites عشق تاریخی دنور است درخواست جامعه به پاسخ با خیال راحت پیاده روی محله خود را به گرفتن عکس و یا به ارسال عکس آنها گرفته ام در گذشته” غیر انتفاعی توصیه می کند. “مشارکت است که به دنبال از تمام گوشه و کنار این شهر و هر محله برجسته گمنام محله مورد علاقه های شما….از روزمره تلفن همراه کاربران دوربین برای عکاسان حرفه ای تاریخی دنور استقبال طیف گسترده ای از تصاویر زیبا که قطاری از دنور سحر و جادو است.”

ارسالی گرفته شده از طریق پایان ماه مه; تاریخی دنور خواهد آنها را به اشتراک بگذارید در Facebook, Instagram و توییتر. طرفداران و پیروان می توانید “مانند” ارسالی و ارسال با بیشترین لایک برنده خواهد شد فن های مورد علاقه جایزه. تاریخی دنور خواهد بود نامگذاری خود را برنده و برنده جایزه کسانی که در دریافت رایگان یک ساله به عضویت تاریخی دنور.

تاریخی دنور در سال 1970 تاسیس شد که این شهر در گذشته به سرعت ناپدید شد. سازمان chalked بسیاری از برنده بیش از چند دهه از شروع با صرفه جویی در این خانه که متعلق به مارگارت براون که امروز Molly Brown خانه موزه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آینده جشن و همچنین مسابقه عکس, رفتن به historicdenver.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de