در حالی که در یک کنفرانس تلفنی با کوه های راکی, جامعه, رادیو انجمن KGNU دنور مدیر برنامه دیو اشتون شنیده در مورد برخی از ایستگاه های رادیویی در سراسر کشور انجام پروفیل در سالمندان دبیرستان. او فکر کردن در مورد چگونه senior prom یک مراسم, مرتب کردن بر اساس از آمدن از سن مراسم که دانش آموزان از طریق رفتن. از حافظه های فوق لغو شده, ایالت با توجه به coronavirus او فکر سازماندهی مجازی prom.

“شما می خواهید مردم قادر به علامت آن لحظه در زندگی خود” اشتون می گوید.

اشتون خواهد شد که خود را جشن می گیرند سی امین high school reunion در دو سال برگزار خواهد شد گنو مدل از 6 به 9 p. m. روز شنبه, مه 2 از طریق زوم جلسات و زنده پخش خواهد شد در KGNU دو فرکانس 88.5 FM و 1390 هستم. این رویداد به عموم مردم باز است-دانش آموزان مدرسه در سراسر جبهه محدوده است که می تواند ثبت نام خود را با استفاده از رسمی مدرسه منطقه آدرس ایمیل. این ویدئو لیست مهمان را شامل پنجاه دوازدهم-درجه دو فاک, خود prom شب بهترین.

در ابتدا اشتون می گوید, سازمان برنامه ریزی برای قبول نامزدی برای یک مدل شاه و ملکه اما هفته گذشته او موفق به دریافت یک نامه از خارج Boulder County, یک سازمان غیر انتفاعی است که با پشتیبانی از این منطقه تجاوز جوامع و گفت که جنسیتی زبان می تواند مضر برای کودکان و نوجوانان که نمی توانید چک کنید یا یکی از آن جعبه. اشتون سپس تغییر نامزدهای به اصطلاح فراگیر “مدل سلطنتی است.”

DJ Erin Stereo at her high school prom.

DJ ارین استریو در دبیرستان مدل.

حسن نیت ارائه میدهد از DJ ارین استریو

DJ ارین استریو که برنده Westword جوایز برای بهترین خانه DJ و بهترین Eclectic DJ خواهد چرخش زمان پاپ همراه با رقص مدرسه اما اشتون می گوید KGNU غیر تجاری ماموریت آنها اجازه می دهد انعطاف پذیری لازم برای انجام هر کاری که آنها می خواهند هنگامی که زمان مناسب است. او می گوید درخواست شده است در آینده از کودکان و نوجوانان است که طیف وسیعی از Franki والی و چهار فصل’ “can’t Take My Eyes Off You” به آلمانی رقص قانون Cascada.

“این خواهد بود که یک مخلوط” اشتون می گوید. “ما سعی خواهیم کرد به دنبال یک نوع از مدل جدول زمانی با کلی رقص پراکنده کند رقص با dedications. من بوده ام به درخواست بچه ها برای برخی از اطلاعات کلی در مورد وقت خود را در مدرسه که خود را به معلم مورد علاقه چه خود موضوع مورد علاقه و یا حافظه ما می تواند به اشتراک گذاری — به طوری که من می تواند انجام این کار است.”

در حالی که اشتون میزبان این رویداد را نیز به عنوان chaperone و وعده به مطمئن شوید که هر هرزه یا رفتار نامناسب است شتابزده اخراج از زوم تماس بگیرید.

“من تا به حال قرار داده است که در اولیه من ایمیل پشت به بچه ها,” او می گوید. “یک مادر یک نوجوان ساخته شده است که من قرار داده که در آن وجود دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de