همه روشن با هیچ فیلم بازی: هالیوود تئاتر در برزخ

در 8 ساعت در شب شنبه به صحنه خارج ریگال LA Live & 4DX تئاتر مجتمع در مرکز شهر لس آنجلس به طور معمول بسته بندی می شود. علاقمندان به سینما خواهد بود عجله برای رسیدن توسط showtime بسته بندی عابر و پشتیبان گیری از ترافیک شلوغ المپیک بلوار. سراسر از cineplex تاکو کامیون خواهد بود نقشه کشی خود به خود جمعیت.

در این ویژه شنبه شب در کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش در اثر وجود دارد هیچ اتومبیل علاقمندان به سینما بدون فیلم.

البته قرار شد فیلم. اینها چند که تئاتر در سراسر کشور شده اند که بازی در روز های اخیر: “یک محل آرام بخش دوم” بود که مجموعه ای برای باز کردن فقط به عنوان stay-at-home سفارشات آغاز شد. زنده عمل بازسازی دیزنی “مولان.” در این فیلم جیمز باند “هیچ وقت به مرگ است.” مارول “بیوه سیاه” که باز جمعه است.

هفته های آینده را دیده منتشر شده از “F9” بعدی “سریع و خشمگین” عاقبت; “Wonder Woman 1984”; Lin-مانوئل میراندا “در ارتفاعات”; و “تفنگ بالا ماوریک.” کسانی که بالقوه پرفروش را به صبر برای بعد تئاتر برای اولین بار در حالی که ده ها تن از فیلم های دیگر سر برای جریان و یا حق بیمه video-on-demand منتشر شده است. ضمن اینکه تئاتر خود را باقی می ماند در برزخ با هیچ توجهی تابستان تخته سنگ از فیلم های پیش بینی شده تا ژوئیه هنگامی که آن را در امیدوار است که کریستوفر نولان در “شعار” باز خواهد شد و به دنبال آن بسیار متفاوت فصل جوایز. به عنوان زمان ” جاستین چانگ و گلن Whipp بحث در مکالمه خود را از تابستان فیلم گذشته وجود دارد هیچ چیز مانند Xanadu از یک صفحه نمایش غول, تهویه مطبوع, تاریکی, شیر از پستان, خورد و در یک فیلم هالیوودی در یک بسته بندی شده تئاتر است.

تبلیغات

تبلیغات

در حالی که فیلم studios در حال برنامه ریزی راه امن برای گرفتن دوربین های نورد دوباره تئاتر صاحبان کار از برنامه ریزی برای بازگشایی multiplexes مستند سازان در حال پیدا کردن اجتماعی دور راه برای شلیک و حرفه ای فیلم بیش از همه در حال بحث در مورد راه هایی که شغل خود را تغییر دهید در یک پست قرنطینه هالیوود است.

ما خواسته L. A. Times عکاس Jay L. Clendenin به تصرف هالیوود فیلم خانه های, در این بیماری همه گیر لحظه — همه روشن با هیچ چیز به بازی. این بخشی از ما گزارش ویژه “بازگشایی هالیوود: آنچه در آینده است؟”

— لوری Ochoa, یکشنبه, تقویم, ویرایشگر

ریگال LA Live & 4DX

The Regal LA Live & 4DX theater

ریگال LA Live & 4DX تئاتر مجتمع خالی نشسته در 8 p. m. در اخیر شنبه شب در مرکز شهر لس آنجلس است.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

من آرزو می کنم آن را ممکن است برای دیدن یک خنگ فیلمهای احاطه شده توسط مردم در سینما. … من از دست دادن ذهن من جاستین? شما jonesing برای آسیا جعبه شیر Duds بیش از حد ؟

گلن Whipp به جاستین چانگ منتقد فیلم

تبلیغات

برای خالص تابستان moviegoing لذت … “وجود دارد چیزی در مورد مری است.” آنچه یک فیلم برای دیدن در خانه بسته بندی شده; I laughed so hard طول مو-ژل صحنه بود که من می ترسم من ممکن است تصویب کردن.

جاستین چانگ به سرگرمی نویس گلن Whipp

جدید بورلی سینما

The New Beverly Cinema

جدید بورلی سینما نشان داده شده در آوریل 19, متعلق به فیلمساز کوئنتین تارانتینو.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

The New Beverly Cinema

جدید بورلی باز به عنوان یک فروشگاه آب نبات در سال 1929 و بعد از آن به عنوان کلوپ شبانه Slapsy Maxie است. آن بوده است نشان دادن فیلم پس از 1950s.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

بازگشایی هالیوود | گزارش ویژه: گام بعدی برای فیلم ؟

تئاتر باز در حال حاضر من فکر می کنم کمی احمقانه است. وجود دارد بدون محتوا را نشان می دهد و مردم در حال رفتن به اعصاب در مورد تجمع.

اریک مربی MKM همکاران تحلیلگر

از آن خواهد شد یک روش تدریجی بازگشت. مردمی خواهد آمد, ما فقط باید به ببینید که چگونه به سرعت.

تد Mundorff رئیس جمهور ArcLight Cinemas

Vista

The Vista

ویندوز ویستا بر روی بلوار غروب آفتاب نشان داده شده در مارس 21, اصل, به نام, لو برد تاتر و باز در سال 1923. اول آن فیلم بود “راهنمایی” بازیگران کودک ستاره عزیزم پگی.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

من واقعا نمی تصور کنید که شما در حال رفتن به انجام غول پیکر با هزاران اضافی حق کردن خفاش. اما … من معتقدم که پروتکل را تکامل برای ایجاد محل که در آن خدمه که گرسنه هستند برای بازگشت به کار را امن احساس.

تام Rothman, صندلی, Sony Pictures,’ تصویر متحرک گروه

تبلیغات

آن را برای رفتن به یک تست جالب از تفکر خلاق و نبوغ خود را. من فکر نمی کنم وجود دارد یک روش استاندارد است که در آن این است که همه در حال پیشرفت است.

جان Sloss, بنیانگذار Cinetic رسانه

فیرفکس سینما

The Fairfax Cinema

فیرفکس سینما شد نمایش “گنج سیرا مادره” هفته coronavirus موجب L. A. را خاموش کردن. فیرفکس بسته شد در سال 2017 پس از آزار و اذیت اتهامات و مسائل دیگر با Cinefamily که قبلا برنامه ریزی شده تئاتر است. این بازگشایی در سال 2019.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

من عاشق داستان های به اشتراک گذاری و تماشای آنها را با هم بر روی صفحه نمایش بزرگ بودن بخشی از مخاطبان که خنده و یا ترس و یا هیجان زده به هم. … ما در حال رفتن به مجبور به انطباق … اما من فکر می کنم که یک میل به صورت جمعی و تجربه است که ما که هستیم.

Kenneth Branagh, بازیگر و تهیه کننده و کارگردان که “Artemis Fowl” را در جریان دیزنی+

برای من تماشای یک فیلم در تلویزیون و یا یک نمایش بر روی تلویزیون و یا جریان است, معادل زوم در حالی که از دیدن یک فیلم در یک تئاتر است که معادل یک زندگی نشست.

Jason Blum, تهیه کننده و موسس و مدیر عامل شرکت Blumhouse Productions

Los Feliz تئاتر

Los Feliz Theatre

Los Feliz تئاتر پر کرده است آن خیمه با نقل قول از فیلم های کلاسیک از جمله چارلی چاپلین نقل قول از “دیکتاتور بزرگ”: “همه ما می خواهیم برای کمک به یکدیگر است. انسان هستند و مانند آن.”

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

به جای پنج نفر رفتن به ساقه یک مصاحبه شاید دو وجود دارد. Vérité فیلمسازی است برای رفتن به سخت تر است.

کورتنی خادم معاون ارشد رئیس جمهور برای سی ان ان فیلم

El Capitan عکس

El Capitan Theatre

El Capitan عکس تئاتر در قلب هالیوود ویژگی های “قهرمان بزرگ 6” شخصیت Baymax و تشکر از شما به مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با کروناویروس.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

El Capitan Theatre

همچنین درخشان در خیمه در El Capitan اتصالات نقل قول از “داستان اسباب بازی” به وزوز سال نوری: “نکته مهم این است که ما با هم می چسبد.”

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

El Capitan

شخصیت های دیزنی پیکسار را “باور نکردنی” نیز ظاهر را در El Capitan عکس تئاتر خیمه.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

اگر یک فیلم در فصل جوایز این سال وجود دارد تنها یک یقین: مانند هر چیز دیگری در این بیماری همه گیر-تغییر جهان آن را نمی خواهید به مانند هر چیزی که ما تا کنون دیده ام قبل از.

گلن Whipp

این Nuart

The Nuart

متحرک با پیام “امن” است و تاریکی در آوریل 18 در برجسته را Nuart تئاتر است.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

چگونه خواهد هالیوود خلاقانه آدرس جدید طبیعی ” که در آن تعاملات اجتماعی مانند در آغوش گرفتن دست دادن و تماس های دیگر در بین مردم خواهد شد نشان داده شده بر روی صفحه نمایش ؟ که نمی توان به تصویر کشیده شده همان راه پست-همه گیر.

Roy Lee, تهیه کننده “این فصل دو”

Marquee-GIF-layers.gif

(مایکل رودریگز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>