مرد در کالیفرنیا محکوم به 4 سال زندان برای ستاره دنباله دار پینگ پنگ آتش سوزی حمله یک افسر

یک مرد در کالیفرنیا که به یک آتش سوزی در شمال غربی سی رستوران ستاره دنباله دار پینگ پنگ شده و محکوم به چهار سال زندان فدرال پس از او اعتراف به گناه به هر دو که جرم و جنایت و آزار یک افسر پلیس است.

رایان Jaselskis, 24, التماس کرد گناه را به یک تعداد از آتش سوزی و یک تعداد از آزار فدرال مامور اجرای قانون در دسامبر. 17, 2019.

او محکوم شد پنج شنبه, مارس 26 به چهار سال زندان و سه سال تحت نظارت آزاد است.

امنیت فیلم نشان داد Jaselskis راه رفتن به ستاره دنباله دار پینگ پنگ در شب Jan. 23, 2019 حمل یک کیسه با فندک مایع داخل.

او سپس فرو برد و پرده های داخل رستوران با مایع سبکتر و آنها را به آتش کشیدند. به عنوان یک مشتری در رستوران و دو نفر از کارکنان مشغول به کار به خاموش کردن آتش Jaselskis راه می رفت خارج از ساختمان.

رستوران کارگران و مشتری موفق به خاموش کردن آتش قبل از آتش نشانان به صحنه است. هیچ کس مجروح شد و کمی وجود دارد آسیب انجام می شود به رستوران.

در فوریه. 14, 2019, Jaselskis وارد حصار در نزدیکی بنای یادبود واشنگتن.

افسران از ایالات متحده, پارک پلیس خواسته Jaselskis برای ایستادن در نقطه ای که او شروع به پریدن کرد و مبارزه کردند.

در طول مبارزه ضربه او یکی از افسران در بینی کشیدن خون. افسر نیز بریده در دست خود و خراشیده پاهای خود را در مبارزه است. افسران شد در نهایت قادر به بازداشت Jaselskis.

این اولین بار نیست که ستاره دنباله دار پینگ پنگ شده و هدفمند.

در ماه دسامبر سال 2016 28 ساله ادگار Maddison ولش 28 ساله از کارولینای شمالی راه می رفت به رستوران پیتزا و اخراج یک AR-15 در حالی که تلاش برای نگاه به افشا و خنثی اینترنت توطئه شناخته شده به عنوان “pizzagate.”

هیچ کس مجروح شد و در آن حادثه و ولش محکوم به چهار سال زندان در 22 ژوئن 2017.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر