چشمه های آب گرم ارک. (AP) — شارلاتان روسی به پیروزی با شش طول در اولین بخش از آرکانزاس دربی و نادال برنده بخش دوم به تالار مشاهیر مربی باب Baffert یک رفت و برگشت شنبه هنگام کنتاکی دربی به تعویق افتاد.

از 146 دربی معمولا باید تحت سلطه شنبه اول ممکن است, اما آن را تحت فشار قرار دادند به سپتامبر. 5 coronavirus بیماری همه گیر. به جای 20 3-ساله زد در دو بخش آرکانزاس دربی در Oaklawn هر یک به ارزش $500,000. هر مسابقه به ارزش 170 مقدماتی امتیاز برای کنتاکی دربی از جمله 100 به برندگان. این اولین بار پس از سال 1960 که در این مسابقه تقسیم شد.

هیچ هواداران اجازه داده شد به دلیل همه گیر در یک روز که شده بزرگترین فصل در Oaklawn.

شارلاتان بهبود یافته برای 3-0 پس از مسابقه در سن 2. او برای اولین بار دو برنده با یک همراه 16 طول آمد در سانتا آنیتا که در آن کلت استوار است. او را شکست و از شماره 1 ارسال در 1 1/8 مایل مسابقه تحت مارتین گارسیا بود که جایگزین Drayden ون دایک برای مسابقه. شارلاتان بود و بهنگام در 1:48.49 و پرداخت $2.80 را به نفع خود.

“او در همه در درون خود” گارسیا گفت. “من احساس کسی که در سه هشتم (قطب) و من به او اجازه دهید برود. او فقط در زمان خاموش. که نشانه ای از یک واقعا اسب خوب است.”

حوضه دوم به پایان رسید و Gouverneur موریس دیگری بود گردن پشت در سوم. برنده برداشت چهارم به پایان رسید.

نادال به نام ستاره تنیس رافائل نادال برنده خود را بدست آورد در 1:48.34. او 4-0 در جوان خود را حرفه ای.

“او خوب نژاد” برنده سوارکار اسب دوانی شدن Joel روساریو گفت. “او یک قهرمان.”

آن Baffert سومین پیروزی در آرکانزاس دربی.

این مسابقه قرار بود در آوریل 11, اما Oaklawn دوباره آن مخاطرات برنامه آن را اجرا کنید در پایان روز شنبه و تقسیم آن به بخش دلیل تعداد زیادی از اسب که وارد شد.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de