در لاس وگاس یک دکتر ER آلوده COVID-19 شدیدا بد و بدتر و قفسه سینه خود را از X-ray به او یک وحشت.

“من در آن نگاه کرد و فکر کردم خدای من, من میخوام بمیرم.'”

اما یک تماس را به بیرون رفت و به کالیفرنیا آسیب شناس و به زودی پزشکی پیک رانندگی بود از سانتا ماریا به نوادا با یک ظرف از پلاسمای منجمد بسته بندی شده در یک جعبه کولر.

در ضمن به عنوان COVID-19 تلفات رز با اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان در میان قربانیان UCLA اپیدمیولوژی آن Rimoin بود و نه مورد انتظار در اطراف برای حمایت از دولت برای چیزی که او فکر می تواند کمک به شکستن برخی از اسرار coronavirus و صرفه جویی در زندگی می کند.

تبلیغات

image006.jpg

UCLA اپیدمیولوژی آن Rimoin.

(Jilly Wendell)

بنابراین او راه اندازی تلاش های خود را ،

این دو داستان یکی در لاس وگاس و لس آنجلس هستند و نه به طور مستقیم اما واضح است اتصال.

ما در یک, ترسناک, نامشخص محل در حال حاضر ممکن است برای مدتی. اما این آرامش به می دانم که زمانی که آن را می آید به علم در حال توسعه واکسن و شجاع تلاش برای نگه داشتن مردم زنده در ضمن این مسابقه به ضرب و شتم این ویروس است که برپا در بسیاری از جبهه ها.

تبلیغات

اجازه بدهید شروع با UCLA تلاش و سپس بازگشت به لاس وگاس دکتر که می ترسید او جلو ممکن است از طریق.

قبل از من صحبت می کرد به دکتر Rimoin بار گزارش شده بود که 3,100 بهداشت و درمان کارگران در کالیفرنیا در حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در کالیفرنیا است. ده نفر از آنها فوت کرده است.

521917_ME_0408_coronavirus_nursing_home_patients_moved_8_GMF.jpg

بیماران در حال حذف از ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز پس از 39 نفر تست مثبت برای coronavirus و کارکنان پرستاری بود تا کار برای ایمنی خود را ماه گذشته در ریورساید.

(Gina Ferazzi / لس آنجلس تایمز)

“ما یک وظیفه اخلاقی” برای محافظت از کسانی که کارگران Rimoin گفت. “اولین چیزی که در مورد افرادی که در خط مقدم این است که آنها وحشت زده آنها زندگی در هتل آنها در حال ساخت بخواهد آنها در حال زندگی کردن در گاراژ نه دانستن در مورد وضعیت خود” و نه مایل به افشای عزیزان او اضافه شده است.

تبلیغات

Rimoin, یک متخصص بیماری های عفونی که توسعه بهداشت و درمان و کارگر برنامه نظارت در جمهوری دموکراتیک کنگو به من گفت که او می خواست به تکرار است که مدل در اینجا. به جای نوشتن طرح و صبر کنید ماه به شنیدن او رفت و به یک همکار مورد اعتماد در UCLA — دکتر فضل Aldrovandi یک ویروس شناسی ایمونولوژی متخصص که مسئول نظارت بر 200 آزمایشگاه های تحقیقاتی در 18 کشور — و آنها با هم UCLA COVID-19 پاسخ سریع ابتکار.

GMA_20.jpg

دکتر فضل Aldrovandi یک ویروس شناسی ایمونولوژی ،

(جزوه)

تلاش خواهد شد سعی کنید به تعیین که چگونه بسیاری از کارگران تست مثبت بدون علائم به دنبال نشانه هایی از قبل علامتدار عفونت به دنبال درک بهتر بدن ایجاد ایمنی و چگونه با دوام است که حفاظت از بررسی شيوع عفونت مجدد شروع ساختمان پلاسما بانک به ارائه آنتی بادی سرم به بیماران و کمک به تلاش ها برای توسعه واکسن و درمان های دیگر.

“بدن را می بیند یک پاتوژن و تظاهرات تا ارتش. آن آنتی بادی می سازد که رفتن و خنثی کردن ویروس” Aldrovandi گفت و تحقیق در مورد توسعه زرادخانه مهمات.

تبلیغات

Rimoin و Aldrovandi شنود گذاشته “هر منبع ما تا به حال بین ما” برای شروع کردن پول است. کمک های مالی را از آمد — در میان دیگران — هالیوود ستارههای تام هنکس و ریتا ویلسون هر دو آنها COVID-19 بازماندگان.

در فاز اول این برنامه در حال حاضر ثبت نام چند صد UCLA کارکنان بهداشتی درمانی از جمله پزشکان و پرستاران و دستیاران پزشکی و اتاق مسئولین به صورت مکرر ویروسی غربالگری که شامل بینی سواب نمونه های بزاق و خون می کشد.

آنها امید به افزایش این تعداد به 4000 کارگران پزشکان گفت. و اگر آنها می تواند به افزایش بیشتر پول آنها می خواهم برای اضافه کردن 4,000 اولین پاسخ دهندگان به مطالعه همراه با 4000 بیشتر کارکنان بهداشتی درمانی از جامعه بيمارستان.

“من از طرفداران بزرگ از این و آن رفتن را به ما برخی از اطلاعات ما نیست در حال حاضر,” دکتر گفت: Clayton کازان مدیر پزشکی L. A. County Fire Department که آماده است به چند هزار نفر کارکنان شرکت در پژوهش به عنوان UCLA تلاش رمپ ،

تبلیغات

شهرستان آتش نشانی در حال حاضر 17 کارکنان تست مثبت کازان گفت. او گفت که با وجود سخت حفاظت فردی مورد نیاز برای امدادگران و کارکنان دیگر بسیاری از آتش نشانان نظر خود را شکست ناپذیر و او نگران است که با گذشت زمان آنها شروع خواهد شد که بیشتر سهل انگاری در این نظریه که آنها احتمالا در حال حاضر در معرض شده, ساخته شده ایمنی به COVID-19 و در حال حاضر امن است.

غربالگری به طور منظم او گفت: آن را آسان تر به سرعت منزوی آلوده کارکنان محدود کردن گسترش ویروس و یادآوری اولین پاسخ آنها نمی توانند آرامش خود حفاظت پروتکل های.

اجازه دهید من به عقب بر گردیم در حال حاضر به داستان دکتر گرت امری که ER پزشک که در زمان بد در لاس وگاس.

526434-la-me-lopez-plasma5-MAM.jpg

دکتر جورج یو یک ریه در Ventura County, استخدام یک convalescing COVID-19 بیمار برای اهدای پلاسما بود که با توجه به بحرانی COVID-19 بيمار.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

من شنیده ام در مورد امری از دکتر جورج یو کاماریلو متخصص ریه من نوشت: حدود دو هفته پیش هنگامی که او استخدام یک convalescing COVID-19 بیمار برای اهدای پلاسما بود که با توجه به بحرانی COVID-19 بيمار. اولین دریافت کننده درگذشت; دوم سانتا ماریا ساکن است دوباره از آستانه مرگ است اما هنوز در بیمارستان بستری است.

“من شروع به احساس بد هفته اول آوریل” دکتر امری به من گفت از طریق تلفن. او یک سفر دکتر ER اما زندگی در لاس وگاس.

“من تا به حال مشکل در تنفس ، سرفه و … برخی از احساس غیر معمول در سراسر بدن و سوزش در قفسه سینه. آن را تقریبا احساس من می تواند احساس من ریه ها آسیب دیده گفت:” امری که نیز تا به حال وحشتناک طعم فلزی در دهان او.

یک دکتر تجویز هیدروکسی کلروکین به داروی ضد مالاریا شده است که در اخبار به عنوان یک درمان ممکن است با عوارض جانبی مضر و Zithromax یک آنتی بیوتیک است. امری تنها بدتر. او دارای یک oximeter انگشت کلیپ که اندازه گیری سطح اکسیژن در خون و دیدم که او در پایین 80s.

تبلیغات

IMG_0517.jpeg

دکتر گرت امری است ER پزشک که به طور جدی بیمار شد با کروناویروس و فکر کرد که او قرار بود به مرگ.

(جزوه)

“آن را باید در بالا 90s” امری گفت. “من تعداد تنفس افزایش, من تنفس بسیار سریع و در آن نقطه متوجه شدم” من عاشق رفتن به بیمارستان است.'”

که در صبح روز 16 آوریل. او کار آزمایشگاه بود و قفسه سینه اشعه X نشان داد متوسط احتقان ریه. او می خواست به خانه برود و خودش را نگه داشته و بدتر به نقطه او می ترسید او ممکن است به انتوبه و قرار دادن در دستگاه تنفس مصنوعی.

پزشکان سعی بالا-جریان اکسیژن به صورت یک روز پس از آن در زمان دیگری chest X-ray.

تبلیغات

“این یکی از بدترین اشعه ایکس من را دیده اند با این بیماری است. هر دو ریه ها پر بودند gunk” امری گفت.

او رو به وخامت گذاشته و پزشکان توصیه می شود تزریق نقاهت پلاسما. یکی از آنها به نام ماریسا Li کالیفرنیا مبتنی بر آسیب شناس با Vitalant غیر انتفاعی اهدای خون شرکت که پذیرش و توزیع پلاسما کمک های مالی. Li واقع برخی از پلاسما است که همسان امری نوع خون در ماریان مرکز پزشکی منطقه ای در سانتا ماریا.

IMG_0545.jpg

زمانی که دکتر گرت امری رو به وخامت گذاشته و خود پزشکان توصیه می شود تزریق نقاهت پلاسما.

(جزوه)

یک پیک راند پلاسما به لاس وگاس در آوریل 19 و تزریق آغاز شد و حدود نیمه شب.

تبلیغات

“بنابراین روز بعد شد 20 بود و من هنوز هم بد است اما در بعد از ظهر همه چیز شروع به بهبود بود و من نیاز به اکسیژن کمتر” امری گفت.

“در صبح روز 21 36 ساعت پس از تزریق احساس کردم بین 30 تا 40 درصد بهتر است. … من تا به حال هیچ تب برای اولین روز در دو هفته. … من سلیقه من برگشت و قادر به دریافت اکسیژن تبدیل تمام راه را.”

وقتی کسی بازیابی از COVID-19 آن روشن نیست که چرا آنها بهبود یافته و یا اینکه آیا آنها بهتر شده اند بدون دارو. اما امری گفت: او معتقد است که به شدت سرم ترفند برای او در یک مکالمه تلفنی با دکتر یو ساخته شده او را از همه بیشتر است.

یو به من گفت که او مورد مطالعه امری آزمایشگاه کار در همکاری با امری پزشکان در نوادا است. او گفت: امری بود در میان یک سايتوکين طوفان اغلب کشنده بیماری است که در آن بدن سلول های خود.

تبلیغات

“به عنوان یک متخصص ریه و مراقبت بحرانی متخصص من هرگز دیده می شود یک چرخش مثل این” یو گفت. “من دیده ام بسیاری از سايتوکين طوفان اما من هرگز دیده می شود یک پیشرفت به این مرحله و پس از آن یک U-نوبه خود.”

امری به خانه رفت و چند روز پس از دریافت تزریق و به من گفت که او قصد دارد به بازگشت به کار در روز جمعه.

بنابراین در اینجا به این امید او در ادامه به سرباز که UCLA محققان در پیدا کردن راه هایی برای درک بهتر آنچه که ما در مقابل هستید و ما همچنان به مبارزه با همه چیز ما.

Steve.lopez@latimes.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de