قدر 3.3 زلزله را تکان داد تا دره سان Fernando صبح روز یکشنبه.

کانون این زلزله که آمار در 3:19 صبح رخ داده در چتسورث. نور لرزش احساس شد و در بخش شمال غربی دره در حالی که ضعیف لرزش احساس شد در بقیه دره و به مرکز شهر لس آنجلس و Westside با توجه به بررسی زمین شناسی ایالات متحده.

در عرض 20 دقیقه از زلزله صدها نفر از مردم احساس زلزله و گزارش آن را به USGS’ آیا شما احساس می کنید آن است ؟ وردپرس نظرسنجی. ساکنان گزارش احساس آن را به عنوان دور به عنوان Simi دره سانتا کلاریتا سانتا مونیکا و مرکز شهر L. A. منطقه است.

در 10 روز گذشته شده اند وجود دارد هیچ زلزله از قدر 3.0 و یا بیشتر محور در این نزدیکی هست.

تبلیغات

به طور متوسط پنج زلزله با بزرگای بین 3.0 و 4.0 رخ می دهد هر سال در لس آنجلس بزرگ منطقه با توجه به سه سال اخیر داده های نمونه.

زلزله رخ داده در عمق 4.3 مایل است. آیا شما احساس می کنید این زلزله ؟ در نظر گرفتن گزارش آنچه شما احساس می USGS.

حتی اگر شما احساس نمی این زلزله کوچک و هرگز به شما می دانم زمانی که یکی در حال رفتن برای حمله به. آماده خود را با زیر پنج مرحله آمادگی برای زلزله راهنمای و ساختمان خود را emergency kit.

اولین نسخه از این داستان شد به صورت خودکار تولید شده توسط Quakebot یک برنامه رایانه ای است که نظارت بر آخرین زمین لرزه های شناسایی شده توسط USGS. یک بار ویرایشگر بررسی پست قبل از آن منتشر شد و آن را به روز رسانی با یک بار نگار.. اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد سیستم ما بازدید کنید لیستی از سوالات متداول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de