خبر خوب برای نزدیک به 3 میلیون و خود اشتغالی کالیفرنیا فرفره کارگران و پیمانکاران مستقل است که آنها در حال حاضر واجد شرایط به صورت ویژه مزایای بیکاری.

خبر بد برای بسیاری از آنها احتمالا نمی خواهد آنها را دریافت کنید.

“برای مردمی نیاز به مقابله با این کار شده است و واقعا خسته کننده گفت:” کایل Petrozza, 38, لس آنجلس آزاد تجاری عکاس.

Petrozza است که در میان تعداد بی حد و حصر به تازگی idled کارگران که خود را تعطیل از همه گیر بیکاری کمک برنامه یا شر کلیدی ارائه Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی قانون امضا شده در ماه مارس توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

این شر است که راه اندازی در کالیفرنیا روز سه شنبه بود که طراحی شده است برای کمک به صاحبان کسب و کار فرفره کارگران و دیگران که واجد شرایط به صورت سنتی بیکاری یا خسته بود منافع خود را.

اما گرفتن وجود دارد برای Petrozza و سپاه از دیگران که زحمت در صنایع خلاق و فرفره اقتصاد: اگر آنها در یک کارفرما حقوق و دستمزد به دست آورده و دستمزد از 1300 دلار در هر اونس یا بیشتر در هر سه ماهه قبلی 18 ماه است که به اصطلاح W-2 مقدار را تبدیل به مبنایی برای مزایای بیکاری — و رد صلاحیت آنها از ادعا های خود اشتغالی درآمد.

در Petrozza مورد او W-2 درآمد حدود $3,400 در سال 2019 کسری از درآمد خالص خود را از عکاسی تجاری کسب و کار. که ترجمه به یک به طور منظم بیکاری از $159 یک هفته بسیار کمتر از او دریافت کرده اند که از طریق همه گیر کمک های بیکاری, او گفت:.

Petrozza محاسبه شده است که تفاوت در منافع خواهد او را هزینه هزاران دلار است.

تبلیغات

مانند مخلوط کردن حقوق و دستمزد کار و خود اشتغالی است که مشترک میان هنرمندان و عکاسان و کارگران فصلی که انتخاب کنید تا مستقل کار بقیه سال. بسیاری از لقب خود را “ترکیبی” کارگران است.

کالیفرنیا نوازندگان در میان سخت ترین ضربه گفت: لس آنجلس وکیل اردن, Bromley که تخمین می زند که بیش از 100 ، 000 از آنها می تواند بسته از همه گیر کمک های بیکاری.

هر چند قریب به اتفاق بخش عمده ای از درآمد خود را از خود اشتغالی, Bromley گفت: بیشتر نیز انتخاب کنید تا گاه به گاه W-2 کار می کنند.

تبلیغات

“یک زن و شوهر از اتحادیه گیگابایت و آن را می زند شما را از شر” گفت: Bromley است که در هیئت مدیره از هنرمندان موسیقی ائتلاف که بخشی از 60 سازمان و گروه مشغول به کار در مراقبت در عمل مسائلی که بر اعضای آن است. “این چیزی است که ما در حال دیدن.”

است و رسیدن به مقامات دولتی و اعضای کنگره برای پیدا کردن یک راه حل برای این مشکل Bromley گفت. مقامات دولتی’ دست به نظر می رسد با چگونگی مراقبت در قانون نوشته شده بود, او گفت:, پس از آن خواهد شد نیاز به یک حل قانونی.

دوستان لوی معاون کالیفرنیا توسعه اشتغال بخش که نظارت بر بیکاری سیستم به توافق رسیدند که مراقبت عمل برگ هیچ جایی برای تفسیر در مورد چه کسانی می توانند کمک های همه گیر.

“تا زمانی که یک فرد واجد شرایط برای منظم [بیمه بیکاری] ادعا می کنند که فردی یافت نمی شود واجد شرایط برای PUA ادعا می کنند” او گفت:.

تبلیغات

در یک Facebook Live chat جمعه کالیفرنیا کار, منشی, جولی سو همدردی با کارگران آسیب دیده اما ارائه کمی فوری امید.

“من می شنوید” Su گفت. “من شنیده ام از بسیاری از شما. من صحبت برای برخی از شما که به نظر می رسد فوق العاده به دلیل ناعادلانه کالیفرنیا بسیار متنوع اقتصاد افراد خلاق هستند و یک دسته کامل از انواع مشاغل و گاهی اوقات W-2 یک بخش بسیار کوچک از خود را به طور کلی درآمد.”

سو گفت که او آگاه است از تلاش برای تغییر قوانین.

“اما تا زمانی اتفاق می افتد که ما باید مطابق با آنچه در قانون فدرال می گوید در مورد PUA,” او گفت:.

تبلیغات

Steven Wilkin

استیون Wilkin لس آنجلس توسط یک نوازنده الکترونیکی که همچنین به عنوان یک سوار-به اشتراک گذاری راننده. او گفت که او “به طور کامل کردم hosed در PUA” از آنجا که از W-2 پرداخت ساخته شده است که فقط 3.7 درصد از 2019 درآمد.

(برندن هاردی
)

استیون Wilkin یک نوازنده الکترونیکی که زندگی در لس آنجلس و همچنین به عنوان یک سوار-به اشتراک گذاری راننده گفت که او “به طور کامل کردم hosed در PUA” از آنجا که از W-2 پرداخت ساخته شده است که فقط 3.7 درصد از 2019 درآمد.

“آنها در زمان یک W-2 از من که من تا به حال در سه ماهه سوم سال 2019 برای تجاری من,” او گفت:. “این یک روز کار می کنند و آن را پرداخت 2000 $و آنها صادر شده من 2 W.”

بر اساس آن مقدار به او اعطا شد 77 دلار در هفته به طور منظم مزایای بیکاری شده است و قادر به تامین امنیت همه گیر کمک های بیکاری. او آمار و ارقام تفاوت بین دو مزایای هزینه خواهد شد او در مورد $6,000.

تبلیغات

Wilkin, 39, و دیگران گفت که آنها تا به حال تحت عمل این باور در برخی از موارد جمع آوری شده از اطلاعات در مورد وضعیت اشتغال در بخش توسعه وب سایت و یا از طریق تماس تلفنی به مرکز تماس — که آنها می تواند فایل به صورت منظم مزایای بیکاری و سپس یا آنها را لغو و یا به روز رسانی آنها را با خود اشتغال درآمد که PUA باز.

آنها را از آنجا یاد گرفتم که چنین نیست.

“نه ببخشید W-2 درآمد disqualifies شما و هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام” Wilkin گفت. “من خیلی ناراحت و همه چیز. من از خواب بیدار در 3:30 صبح چون من خیلی اضطراب در مورد آن.”

Michelle Faucheux

تجاری تهیه کننده فیلم میشل Faucheux لس آنجلس است که در بسته خروج از بیکاری همه گیر کمک مزایای چرا که او در میان به اصطلاح ترکیبی بگیر که هر دو خود اشتغالی و حقوق و دستمزد درآمد.

(Gina Ferazzi / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

میشل Faucheux, 45, یک آزاد تجاری تولید کننده فیلم که زندگی در دریاچه نقره ای گفت که زمانی که او کاربردی برای مزایای بیکاری 5000 W-2 از تقریبا 18 ماه پیش ظهور کرد. اما یک تکه کوچک از خود اشتغالی درآمد گزارش سرویس درآمد داخلی فرم 1099, او گفت:.

“من این یکی از W-2 است که من اجازه می دهد برای به دست آوردن مزایای کامل, حتی اگر من این است که تمام درآمد فقط کمی از درآمد من,” او گفت:.

Faucheux گفت: او قرار داده شده تکرار تماس های تلفنی بیهوده به EDD است که غرق جدید ادعا می کند در هفته های اخیر شده است و به گل نشسته با مشکلات فنی از جمله قفل کامپیوتر است که باید منجمد متقاضی صفحه وب است.

او گفت که او در نهایت یک جمله پاسخ به بسیاری از ایمیل درخواست چگونگی به ادعای خود-اشتغال درآمد.

تبلیغات

“‘شما 1099 درآمد واجد شرایط نیست’ — که همه از آن گفت:” Faucheux گفت.

او داد و زمینه را برای منافع خود را بر اساس $5,000 W-2 درآمد.

“این بسیار نا امید کننده است,” او گفت:. “من احساس می کنم مثل من شده است ضرب و شتم سر خود در برابر دیوار. … من تا به حال بسیاری از پریشانی عاطفی بیش از آن.”

او به سختی تنهایی.

تبلیغات

بیش از 2.8 میلیون کالیفرنیا بودند فرفره کارگران و یا پیمانکاران مستقل در کالیفرنیا تا سال 2016 با توجه به تجزیه و تحلیل داده های IRS در سال گذشته منتشر شده توسط یک گروه دانشگاهی و دولت محققان.

قبل از همه گیر بیکاری برنامه کمک آنها می شده اند واجد شرایط برای منافع برای خود اشتغال درآمد.

همه گیر کمک برنامه ارائه می دهد آنها را به 39 هفته از مزایای در $167 در هفته می آید و با اضافی $600 هفتگی مراقبت عمل دستمزد از طریق جولای.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: $167 مطرح خواهد شد به حداکثر 450 دلار در هفته برای دریافت کنندگان که به دست آورده بیش از $17,368 در سال 2019 اما آنها باید ارائه یک جدول زمانی برای آن است.

تبلیغات

بیش از 3.5 میلیون نفر به تعداد مدعیان بیکاری واصل شده اند در هفته های اخیر, کالیفرنیا, مقامات می گویند آنها انتظار دارند مشابه تعدادی از امکانات جدید از طریق PUA.

Gil Imber

قریب به اتفاق حجم بیکاری برنامه های کاربردی تنها مرکب مشکلات برای مردم مانند گیل Dennis این ارگ برای Anaheim Ducks از NHL.

(ادوارد تورس

)

قریب به اتفاق حجم تنها مرکب مشکلات برای مردم مانند گیل Dennis این ارگ برای Anaheim Ducks از NHL.

Dennis که ساعتی بگير در اردک’ حقوق و دستمزد در طول فصل هاکی است, خود اشتغالی بقیه سال.

تبلیغات

او مشتق خارج از فصل از درآمد خود اشتغالی منابع از جمله نواختن ارگ در Loyola Marymount, بیس بال بازی ها و از خود سایت CloseCallSports.com که آهنگ و تجزیه و تحلیل و بحث برانگیز تماس.

اردک بودند سخاوتمندانه به اندازه کافی به او پرداخت از طریق پایان coronavirus-کوتاه فصل Dennis گفت. و او خوشحال به یاد بگیرند که خود را غیر اردک کنسرتهایی که از بین رفته با گسترش COVID-19 خواهد بود واجد شرایط برای مزایای بیکاری.

“من فکر می کردم” من بزرگ مراقبت عمل می کنند در حال رفتن به مراقبت از من'” گفت: Dennis, 32 زندگی می کند که در شرمن اوکس.

تبلیغات

“مشکل این بود که در پایان ماه مارس و اوایل ماه آوریل هیچ کس می دانست که چگونه به درخواست برای آن,” او گفت:.

تلاش خود را برای اعمال بر اساس خود اشتغال و درآمد در طول سردرگمی حاکم زخم در گرفتن مزایای بیکاری برای اردک درآمد — یک وضعیت او به طور خاص سعی در جلوگیری از.

در حال حاضر او هنوز مطمئن شوید که چه برای انجام با پول است.

“من از صمیم قلب از ترس به آن را صرف … اگر چه من نه به عنوان آن را برای یک دلیل و یا یکی دیگر ؟” او گفت:.

“Moralistically من نمی خواهم به لمس است که پول,” او گفت:. “اما ما مجبور به پرداخت صورتحساب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de