آب و هوای خوب به پایان می رسد با دوش طوفان در DC-منطقه هوا

سی-منطقه آسمان خواهد بود ابری یکشنبه قبل از تبدیل شدن به بی قراری و ساخت راه برای رگبار و رعد و برق در اواخر این بعد از ظهر.

“به دنبال باران و احتمال افزایش تا حدود نیمه شب … وجود دارد احتمال طوفان بعد از آن در این شب” گفت: طوفان Team4 هواشناس Briana Bermensolo.

رعد و برق انتظار می رود به توسعه در شمال ویرجینیا حدود 4 بعد از ظهر یکشنبه با مناطق جنوب بزرگراه میان ایالتی 66 و آمریکا مسیر 50 داشتن بهترین شانس را برای قوی تر از طوفان.خدمات ملی آب و هوا را HRRR هوا مدل نشان داد یک بی خط, دوش, دوش گرفتن با برخی از تعبیه شده رعد و برق در حال حرکت از طریق سی شرق به مریلند بین 6 بعد از ظهر و نیمه شب.

قوی تر از طوفان می تواند تولید تگرگ های بزرگ هر چند خطر اصلی با چهار و آب و هوا, محلی و آسیب رساندن به gusts باد و جاری شدن سیل در مناطق کم ارتفاع و یا در امتداد جریان های کوچک از بارش باران های سنگین.

دمای هوا به ماندن در 70s امروز قبل از سقوط به بالا 40s به پایین 50s یکشنبه شب.


هوا

یکشنبه: غالبا ابری و خشک برای شروع به دنبال در اواخر بعد از ظهر و شب رگبار و احتمال رعد و برق. درجه حرارت در پایین به بالا 70s.

یکشنبه شب: شانس برای باران و طوفان. درجه حرارت پایین در بالا 40s به پایین 50s.

شنبه: صبح زود دوش آفتابی و خوب بعد از ظهر. شادی بخش. درجه حرارت بالا در پایین 70s.

شنبه: احتمال رگبار و باران. درجه حرارت بالا در پایین 60s.

چهار شنبه: احتمال رگبار. درجه حرارت بالا در وسط 60s.


شرایط فعلی

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر