هنگامی که شیوع کروناویروس به نظر می رسد به احتمال زیاد به خشم از طریق منطقه خلیج هفته پیش ساکنان این hermit-مثل ساحل, جامعه, تلاش برای محافظت از خود را با انجام آنچه آنها بهترین نگهداری از غریبه ها.

با وجود یک منطقه ای اقامت-صفحه اصلی سفارش خارجی ها بودند inundating Bolinas که نشسته درست در جنوب نقطه ریس ملی ساحل دریا در غرب شهرستان مارین. فریاد مسابقات گرفت. ساکنان نوشته شده خود را در ورودی شهر و فریاد زد رانندگان “برو خانه!”

در زیر خانه “برنی 2020” ثبت نام در رنگ قرمز ساکنان آویزان دو دیگر: “Bolinas بسته به بازدید کنندگان برای مدت ها از بیماری همه گیر. ساکنان تحویل تنها.”

Jyri Engestrom, 42, یک سرمایه داری که صاحب یک خانه در اینجا نگران است که این بیماری همه گیر خواهد خشم از طریق شهر که حدود 1600 ساکنان بسیاری از آنها سالمندان است. برخی از ساکنان علائم به حال اما نمی تواند تست شده است.

تبلیغات

“من می ترسم به دلیل رک و پوست کنده این شهر از پیری هیپی که ایده اجتماعی فاصله نیست به آغوش یکدیگر به اندازه” او گفت:.

با کار داوطلبانه و غیر انتفاعی گروه Engestrom سازمان تست پروژه برای همه مایل ساکنان Bolinas کارکنان و کارگران خط مقدم. روز جمعه UC سان فرانسیسکو که پردازش نمونه, اعلام نتایج 1,845 بینی و دهان گرد و خاک شد. هیچ کس آلوده شد.

bolinas coast.jpg

تنها beachgoer پیاده روی در نزدیکی امواج در Bolinas کالیفرنیا.

(Maura دولان / لس آنجلس تایمز)

احاطه شده توسط دریا در سه طرف و قابل دسترسی از سان فرانسیسکو با یک باد می وزد, cliff-لبه جاده دو خط این هملت است بهترین و شناخته شده برای خود عار توسعه و غیر خودی. Bolinas رهبران آب محدود کنسول دهه پیش برای حفظ جامعه کوچک و پاره کردن علائم راهنمایی و رانندگی اشاره کرد که راه را برای شهر.

تبلیغات

هنوز با تکنولوژی بالا کارآفرینان موفق به خرید خانه و ملک و ارزش های اجاره سر به فلک کشید. کارآفرینان ingratiated خود اهدا کردن پول برای علل محلی از جمله پارک. ساکنان گفت: آنها همچنین کمک به پرداخت هزینه برای وعده های غذایی رایگان و ماسک در طول بیماری همه گیر. این شهر آمده است به درک احسان.

“آنها درک نمی کنند این شهر گفت:” Bolinas ساکن رودی, 69, چت با مرد دیگری در یک خیابان مشرف به تالاب. “اما آنها بسیار بخشنده است.”

رودی کاهش یافته است به گذشته خود نام. “Bolinas یک مکان مرموز, شما می دانید,” او گفت:.

یک شهر نشانه ای در مقابل یک دنباله منجر به آب می خواند: “تمام ساکنان غیر ممکن است به جریمه. پناهگاه در خانه.”

تبلیغات

CoastSign.JPG

یک علامت هشدار بیگانگان به دور ماندن در Bolinas کالیفرنیا.

(Maura دولان / لس آنجلس تایمز)

Engestrom گفت: توده تست یک هفته پیش ثابت کرد بسیار آسان. حتی اگر بیمارستان بودند از قطعات مورد نیاز برای آزمون های سازمان بداهه و با استفاده از چه فراوان است. آنها در حال برنامه ریزی برای انتشار یک طرح برای جوامع دیگر که می خواهند به دنبال خود ،

او و کوروش Harmon, 49, که تاسیس یک داروسازی راه اندازی و نقل مکان به Bolinas 10 سال پیش فکر کردم برای جامعه گسترده تست پس از خواندن در مورد شمال شهر ایتالیا Vo. این آزمایش تقریبا همه آن 3,000 ساکنان در ارتفاع از شیوع کروناویروس. دو مرد گفت: آنها می خواستند به چیزی به این شهر است.

Mark Pincus که در دهکده بازی آنلاین ساز Zynga و همچنین صاحب خانه ای در Bolinas اهدا اول $100,000.

تبلیغات

داوطلبان رنگی برای کمک به. “این است که در مورد تکنولوژی مدیران انجام این کار” هارمون گفت. “این است که در مورد جامعه گرد هم آمدن و انجام آن است.”

Engestrom می داند اپتیک از افراد ثروتمند در حال آزمایش در حالی که مردم فقیر بدون اخلال در حال, اما او گفت که اکثر ساکنان در Bolinas رهنماي.

متوسط درآمد خانوار است که حدود 58,000 و ميانه سن 62.5. بیش از 16 درصد از ساکنان عمدتا 65 ساله و مسن تر زندگی می کنند زیر خط فقر با توجه به داده های سرشماری.

“من قطعا یک خارجی چون من بخشی از مشکل” گفت: Engestrom که خرید یک خانه در اینجا در سال 2014 . “ما در حال سرقت کردن قیمت مسکن با آمدن به اینجا از سان فرانسیسکو. من احساس می کنم که.”

تبلیغات

او و دیگر سازمان از تست پروژه کار با کارشناسان بیماری های عفونی در دانشگاه سان فرانسیسکو تا به حال به تمیز کردن برای لوازم. طولانی سواب به طور معمول استفاده می شود برای تست شد در دسترس نیست اما کوتاه تر سواب که به گفته کارشناسان امر کافی بودند فراوان است.

برای دنده محافظ برای تست سازمان scoured فروشگاه های سخت افزاری برای نقاش مناسب نیز مورد تایید دانشمندان است. یک تماس در رسانه های اجتماعی به صورت سپر تولید شده به طوری که بسیاری از Engestrom یک سازی-اتاق کامل است که او نمی تواند به دور است. داوطلبان رفت و حاضر به استخدام phlebotomists — گواهی تست — نگاهی به نمونه های به دست آمده دستکش از رستوران حمل و ماسک از دوستان خریداری شده که آنها را از چین است.

یک تیم داوطلب از Airbnb مهندسین ساخته شده پلت فرم ساکنان مورد استفاده قرار گیرد به برنامه قرار ملاقات برای تست و GoFundMe صفحه آورده در کمک های مالی بیشتر تحت $1,000. در نهایت حدود 360,000 مطرح شد. بزرگترین پرداخت رفت و به UCSF که یارانه این پروژه است.

علاوه بر نمونه برداری از ساکنان برای ویروس, این شهر همچنین آزمایش آنها برای آنتی بادی است. UCSF آغاز شده است و یک همراه و همدم مطالعه برای آزمون ساکنان سان فرانسیسکو بسیار متراکم ماموریت منطقه که در آن عفونت گسترش یافته اند.

تبلیغات

این Bolinas سازمان خریداری چادر عروسی برای تست و تنظیم آنها را در پارکینگ یک شهر پارک. آزمون انجام شد بیش از چهار روز.

در میان چند که کاهش یافته بود بروس تاریک 67. او زندگی می کردند در Bolinas برای 32 سال است.

BruceDark

بروس تاریک یک Bolinas ساکن تماس همه گیر “هیستری جمعی” اما هنوز هم می پوشد ،

(Maura دولان / لس آنجلس تایمز)

“این هیستری جمعی است,” او گفت:. “من صحبت کرده اند به 15 نفر و هیچ کس نمی داند هر کسی که فوت کرده است.”

تبلیغات

تاریک بود و نشسته اند با دو مرد دیگر در این شهر کوچک در مرکز شهر که شامل پمپ گاز که در آن به طور منظم کلاس در هفته گذشته فروش برای $5.99 قیمت یک گالن یک بار یک فروشگاه مواد غذایی فروشگاه گشت و گذار یک کافه و فروشگاه های سخت افزاری. خیابان اصلی به پایان می رسد مرده در ساحل.

یکی از تیره دوستان کاهش یافته است به مصاحبه. “بازگشت به لس آنجلس” او فریاد زد.

تاریک هر چند مشرب بود. او عینک آبی پوشش سر و چاپ پارچه ماسک که او به طور منظم کاهش و افزایش. به عنوان او رشد شاخص نزدیک به یک نقاب خبرنگار به بهتر شنیدن او گفت: “نگران نباشید. شما نمی مریض است.”

در طول سال 1918 اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا در برخی از جوامع دیواری خود را از دیگران و موفق به فرار از این بیماری گفت: دکتر رابرت بنیامین دیرین منطقه خلیج بهداشت عمومی افسر. او سوال که ممکن بود امروز.

تبلیغات

ارزش Bolinas تست شد “صرفا نظارت اطلاعات,” او گفت:, و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین زمانی که مکان باید بازگشایی شده است.

“این است که یک عکس فوری,” او گفت:. “این گزارش می گوید هیچ چیزی در مورد فردا.” به عنوان طولانی به عنوان شهر استفاده نمی کند تست تجهیزات است که بیشتر ضروری و مورد نیاز توسط دیگران او را دیدم هیچ مشکلی با آن.

Engestrom گفت: او می داند که شهر “dodged یک گلوله در این زمان است.” خلق و خوی در حال حاضر یکی از امداد.

تبلیغات

Engestrom بومی فنلاند گفت: او را سقوط در عشق با Bolinas سال پیش. او گفت: آن را به یاد او یک ایتالیایی یا اسپانیایی شهر که در آن بزرگان را هم برای دیدار و گپ زدن در خیابان.

ساکنان’ دشمنی نسبت به غیر خودی ممکن است به نظر می رسد “نفرت انگیز” او گفت: اما پیشکسوت “در حال دفاع از خود را حق وجود دارد و بدون داشتن وسیله ای برای انجام این کار ندارد.”

“من احساس می کنم آنها در حال مبارزه با یک نبرد از دست دادن” او گفت:. “قدرت سرمایه خیلی طاقت فرسا است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de