هشت روز پس از اولین مورد از رمان coronavirus تایید شد در روستایی Plumas County, چیزی اتفاق افتاده است که با ارسال امواج شوک از طریق وزارت بهداشت در تلاش برای نگه داشتن مردم به روز شده در طول بیماری همه گیر.

ناشر از همه چهار تن از شمال کالیفرنیا شهرستان روزنامه متوقف پرس.

این Plumas County آژانس بهداشت عمومی متکی بود آنها را به ارائه ساکنان با اطلاعات در مورد COVID-19.

“آن بوده است سخت در تلاش برای ارائه اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر … متاسفانه نداشتن یک روزنامه باعث تفاوت گفت:” لری Beatly یک سخنگوی آژانس بهداشت.

تبلیغات

در این منطقه که در زمستان می تواند وحشیانه, مقالات منتشر شده متعلق به خانواده پر نشر را بیش از ارائه اخبار — آنها به معنای واقعی کلمه مردم گرم نگه داشته. فروخته شده در بسته نرم افزاری آنها crackled ور در سوختن چوب اجاق.

“شما مردم ناراحت در مورد محتوا و شما می توانید از افرادی که به نگرانی در مورد چگونه آنها در حال رفتن به شروع آتش سوزی گفت:” دبرا مور سردبیر از Plumas County روزنامه ها. “این یک معامله بزرگ است. ما تا به حال مردم به سهام تا در مورد ما شروع به چاپ دوباره.”

بر اساس در عجله طلا شهر از کوئینسی, پر نشر متوقف چاپ آن Plumas County, مقالات و همچنین تنها دو روزنامه در Lassen شهرستان در اوایل ماه آوریل. مانند بسیاری دیگر از سازمان های خبری شده است ضرب و شتم توسط سرسام آور زیان در تبلیغات با کسب و کار بسته شده است.

در حال حاضر وجود دارد یک ویرایشگر کار در هر شهرستان به روز رسانی وب سایت خود را در مورد COVID-19.

تبلیغات

“ما در درجه اول تنها بازی در شهر; که فقط ساخته شده تصمیم گیری است که بسیار سخت تر است” گفت: ناشر مایک Taborski که اجرا می شود کسب و کار با همسر خود Keri که پدر و مادر زد آن را قبل از آنها. “این بسیار دردناک برای هر دو تاثیر آن قرار بود که در جامعه به شاتر خود را تنها وسیله ای برای گرفتن محلی قابل اعتماد اخبار و تاثیر این قرار بود که در خانواده ما از کارکنان.”

ca-counties.png

لیسون و Plumas شهرستان در شمال کالیفرنیا

(مت استایلز / لس آنجلس تایمز)

از دست دادن یک روزنامه در میان شیوع کروناویروس شده است به خصوص درد در یک منطقه کوهستانی با جمعیتی است که به طور کلی تر از نظر جغرافیایی جدا شده است و کمتر دسترسی به قابل اعتماد خدمات تلفن همراه و اینترنت از مناطق شهری.

در Plumas County 28 درصد از افراد 65 ساله یا مسن تر — دو دولت به طور متوسط. شهروندان ارشد بزرگترین خطر ابتلا به ویروس.

تبلیغات

پس از پر رودخانه بولتن هند دره رکورد پرتلا خبرنگار و چستر مترقی متوقف چاپ و سلامت سازمان با ارسال کارت پستال به هر شهرستان ساکن جزئیات COVID-19 علائم و اقامت در خانه سفارشات.

“این بسیار گران قیمت و وقت گیر” Beatly گفت.

برخی از مردم که در غیر این صورت خواندن هفتگی روزنامه ها در حال حاضر تماس با شهرستان coronavirus خط تلفن هر چند روز به روز رسانی.

شاید منجی شده است که این ویروس گسترش یافته است بیشتر به آرامی در قریب به اتفاق جمعیت شمال می رسد کالیفرنیا. به عنوان پنج شنبه, Plumas County تا به حال چهار مورد تأیید از COVID-19. Lassen شهرستان تا به حال هیچ کدام.

تبلیغات

Lassen County, California

خیابان اصلی در سوزان ویل کالیفرنیا صندلی Lassen شهرستان است. هر دو از روزنامه ها برای شهرستان را متوقف چاپ نشریه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

مقامات از تعداد فزاینده ای از روستایی در شمال کالیفرنیا شهرها و استان ها باید به نام رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به آنها اجازه بازگشایی اقتصاد خود را. هنگامی که یک کوئنسی آرایشگر باز این هفته یکی از اولین مشتریان بود Plumas County سرپرست جف انگل که مطرح شده به صورت یک عکس در یک پرچم آمریکا آرایشگاه کیپ در حالی که یک مرد نقاب کمرنگ کردن مو خود را.

با برخی از 75 کارکنان پر انتشار یکی از Plumas County بزرگترین کارفرمایان. ناشر گذاشته اما دو.

پر نشر Lassen شهرستان بار و وستوود کاج مطبوعات تنها دو روزنامه در Lassen شهرستان است. سام ویلیامز خود را مدیریت ویرایشگر در حال حاضر تنها کسی که در حقوق و دستمزد وجود دارد.

تبلیغات

ویلیامز شده است با شرکت 21 سال است. همسر خود را از بخش گرافیک به حال شده است وجود دارد برای 31 قبل از گذاشته شدن.

“ما امیدواریم که ما باز خواهد گشت که این همه دیوانگی است بیش از, اما هیچ تضمینی وجود ندارد” ویلیامز گفت. “شما شش-روزنامه های زنجیره ای. که یک کشتی بزرگ به عقب براند در آب است.”

بیش از 15 سال گذشته ایالات متحده از دست داد یکی از چهار روزنامه — برخی از 2,100 — به عنوان اینترنت تبدیل به یک منبع اصلی اطلاعات گفت: پنی Abernathy, الهه شعر و موسیقی, یک دانشگاه کارولینای شمالی که استاد مطالعات اخبار بیابان.

جوامع که از دست روزنامه ها و بسیاری از آنها روستایی بودند نامتناسب بالا نرخ فقر و هرگز به طور کامل بهبود از رکود اقتصادی سال 2008 او گفت:.

تبلیغات

“غم انگیز قسمت در مورد است که در این جوامع است که نیاز به این نوع از اطلاعات است که یک روزنامه محلی فراهم می کند” Abernathy گفت. “اگر شما از دست دادن روزنامه های محلی خود را و شما در کوچک و یا متوسط جامعه هیچ کس را در محلی جلسه هیئت مدیره مدرسه. هیچ کس از پوشش محلی و تیم های ورزشی. هیچ کس از پوشش روزمره زندگی است.”

با هیچ روزنامه در Plumas و Lassen, استان ها تمام استان ها’ قانونی تبلیغات — از نظر قانونی موظف اعلامیه جلسات عمومی و دولتی دیگر کسب و کار — در حال حاضر فرستاده شده به نزدیکترین انتشار کوه رسول همسایه Sierra County گفت: صاحب کارل Butz.

این مسنجر که برای مارک تواین یک بار نوشت: دولت قدیمی ترین روزنامه هفتگی. از آن شده است در چاپ پر چاپ و نشر مطبوعات در کوئنسی در چهار دهه گذشته.

Butz خریداری مسنجر در ژانویه صرفه جویی در آن از بسته شدن. پس از لس آنجلس تایمز نوشت: در ماه دسامبر در مورد روزنامه احتمالی بسته شدن به دلیل قبلی ویرایشگر-ناشر همین راسل در تلاش برای فروش آن قبل از بازنشستگی اشتراک افزایش 20 درصد Butz گفت. او در حال حاضر ایمیل نسخه به مردم در 36 متحده است.

تبلیغات

پر رودخانه بولتن در Plumas County, وظیفه شناس وقایع از زمانی که ورود و استخراج طلا حاکم شده است در زمان 1866. آن را هرگز از دست رفته یک هفته قبل از انتشار در ماه گذشته.

Plumas National-Bulletin

فلیکس Grundy تگرگ مالک و ناشر چه شد و سپس به Plumas ملی-بولتن در اوایل 1900s. در سال 1913 درود شات خود را وکیل در خیابان اصلی در کوئنسی. پسر او در زمان بیش از این مقاله و زد آن را برای سال بعد از آن.

(Plumas County Museum)

یکی سابق ناشر فلیکس Grundy تگرگ شد و به حبس تعلیقی محکوم شد و پس از تیراندازی یک وکیل در خیابان اصلی در کوئنسی در سال 1913. تگرگ که در هیئت مدیره مدرسه بود bickered با وکیل بیش از محل پیشنهادی جدید دبیرستان و دادستان از رد از محلی Masonic Lodge. پس از تیراندازی و تگرگ را در زمان بیش از این روزنامه است.

مایک و Keri Taborski هر دو 68 کار کرده اند برای مقالات از سال 1974. زمانی که Taborskis بودند در مدرسه به آنها آویزان در اطراف اتاق مطبوعات بازگشت زمانی که Keri پدر و مادر بودند ناشران.

تبلیغات

Taborski گفت که در حالی که کاغذ را از دست داده بود کارکنان از طریق ساییدگی در سال های اخیر او افتخار هرگز به اخراج. توقف پرس گفت: یک فروشي.

“ما که در راس و نیاز به آنهایی که به این تصمیم بود بدجور سخت,” او گفت:.

برخی از 86 درصد از پر انتشارات درآمد آمد از تبلیغات محلی, او گفت:. کسانی که تبلیغات تبخیر در طول بیماری همه گیر.

“من ابدی خوش. همواره مورد صنعت ما” Taborski گفت. “همیشه احساس روزنامه جامعه زنده خواهد بود و به خوبی برای بسیاری از دهه های آینده. این به طور کامل من با تعجب اما باز چشم من به چه شکننده ما هستند.”

تبلیغات

آن را سخت به او گفت: از آمدن به خالی newsroom هر روز. گاهی اوقات گذاشته و کارکنان پاپ در استفاده از اینترنت و “نگاهی به میز خود را.”

سردبیر دبرا مور که در حال حاضر اجرا می شود plumasnews.com به تنهایی در زمان او اولین کار در این مقاله در سال 1993 پوشش نشاط اخبار و بدست آوردن نام مستعار “کرک” از یک خبرنگار جرم و جنایت. او را پلاک می خواند LUV اخبار.

چند هفته پیش او اختصاص یک خبرنگار به منافذ از طریق قرن-روزنامه های قدیمی به تحقیق چگونه 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی تحت تاثیر قرار Plumas County است.

این واقعیت است که وجود خواهد داشت هیچ فیزیکی بایگانی از این بیماری همه گیر است او ضربه سخت است.

تبلیغات

پس از مقالات متوقف شد, گوشی های تلفن زنگ زد بدون توقف. تماس گیرنده گریستم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de