نیویورک (AP) — نیویورک بودند پیوستن به اجتماعی فاصله قوانین در حالی که در خارج با بهره گیری از گرمترین آخر هفته در بهار ابری coronavirus بحران, شهردار, بیل د Blasio روز یکشنبه گفت.

“داستان بزرگ در اینجا این است که آنچه در نیویورک انجام داده اند حق” د Blasio گفت.

دهها هزار نفر از مردم گرد آمدند به این شهر پارک ها و فضاهای عمومی روز شنبه به عنوان درجه حرارت آمار پایین-70s (حدود 23 درجه سانتیگراد).

کمیسر پلیس درموت شیا گفت: ماموران صادر 51 احضاریه در روز شنبه از جمله 43 در پارک. شیا گفت که او آگاه از دستگیری سه.

حدود 1000 نفر از افسران پلیس بودند با پای پیاده و دوچرخه در اتومبیل های گشت و حتی سوار بر اسب به اجرای عمومی بهداشت محدودیت نیاز مردم و همچنین خانواده ها و دیگر گروه های کوچک زندگی زیر یک سقف — برای نگه داشتن 6 پا و دور از دیگران است. پلیس تا به حال به شکستن برخی از اجتماعات بزرگ و متوقف کردن مردم از بازی تیم های ورزشی که هنوز هم ممنوع است.

افسران همچنین توزیع ماسک های صورت که مردم ملزم به پوشیدن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

“اکثریت قریب به اتفاق از نیویورک را واقعا افزایش یافته است به چالش” د Blasio گفت: هر چند او و شیا اذعان کرد برخی از سکسکه از جمله جمعیت بزرگ در منهتن کریستوفر خیابان اسکله و بروکلین دومینو پارک.

د Blasio گفت که او نیز خواسته پلیس برای افزایش گشت یکشنبه در منهتن در رودخانه هادسون پارک پس از ازدحام مسائل وجود دارد در روز شنبه.

در حادثه ای دیگر شیا گفت: پلیس کشف و ضبط شش موتور سیکلت در آستوریا در کوئینز پارک در روز شنبه از جمله دو بودند که به سرقت رفته است.

هنوز شیا گفت: اکثریت قریب به اتفاق از نیویورک رفتار.

“ما تا به حال ده ها هزار نفر از تعامل با مردم در سراسر شهر دیروز ترین از همه آنها را بدون نیاز به صدور هر نوع اجرای فعالیت” شیا گفت. “نیویورک در حال برگزاری نمایشگاه افراطی صبر برای دو ماه گذشته. ما قصد داریم به درخواست برای یک کمی بیشتر از آن.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net