در نیوپورت بیچ شورای شهر در روز شنبه رای به بازگشت دیگر اورنج کانتی شهرهای ساحلی در تلاش برای جلوگیری از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ساحل بسته شدن سفارش و ثبت کوتاهی amicus در حمایت از این چالش است.

Newsom بسته سواحل بیش از اعتراض اورنج کانتی مقامات پس از جمعیت ضربه شن و ماسه در آخر هفته گذشته. او گفت: این بسته طراحی شده است به سرعت گسترش coronavirus و وعده کاهش برخی از اقامت در خانه قوانین در هفته آینده.

رهبران شهر در دانا پوینت و هانتینگتون بیچ رای دادند در طول اضطراری جلسات پنج شنبه شب به تصویب تشکیل پرونده برای یک دستور برای جلوگیری Newsom را در دستور کار خود سواحل است.

در بعد از ظهر جمعه, Orange County Superior Court Judge Nathan Scott رد یک درخواست از دو شهر به دنبال یک ضابط موقت جهت حفظ سواحل باز است. او مجموعه ای یک جلسه برای مارس 11 به نظر شهرستانها’ درخواست یک دستور.

تبلیغات

Orange County Sheriff همین بارنز گفت: بخش نیست طرح به استناد مردم به سادگی گرفتن برای ساحل ورزش. او گفت: اکثر beachgoers مسئولانه عمل کرده اند.

“تا زمانی که مردم هستند و اجتماعی فاصله و انجام آنچه آنها انتظار می رود به انجام کلانتر ندارد علاقه ای جرم با بهره گیری از ساحل” سخنگوی وزارت کری براون گفت.

نیوپورت بیچ خود را افزایش می دهد حضور پلیس در ساحل و رول کردن موانع و نشانه های الکترونیکی را به مطمئن شوید که مردم آگاه هستند از بسته شدن, مقامات گفت. در هانتینگتون بیچ اداره پلیس نیز گفت: افسران خود را به دنبال “رعایت داوطلبانه” ،

نیوپورت بیچ انتشار بیانیه ای روز شنبه گفت: شهرستان “ادامه خواهد داد به کار مجدانه و انجام همه چیز ممکن است با خیال راحت به بازگشایی سواحل شهر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de