COVID-19 دارای طرح میتوانست روزمره آورده و اضطراب و ترس و عدم اطمینان. در کلرادو و در سراسر کشور آن را نیز موجی در اسلحه گرم خرید – اغلب در قول اول وقت صاحبان اسلحه. ما باید بدانید: برخی از اعضای این ائتلاف در حال صاحبان افتخار دنور-منطقه تفنگ مغازه ها و درک کنند که برخی برای اولین بار صاحبان اسلحه ممکن است کمتر با تجربه با اسلحه گرم مالکیت بهترین شیوه.

جدید صاحبان اسلحه. ما بپرسید: “چه در حال حاضر؟” داشتن یک اسلحه گرم به ارمغان می آورد مسئولیت از جمله به دست آوردن آموزش در دست زدن به امن و اطمینان از سلاح گرم ذخیره می شود به طوری که آنها در دسترس نیست و توسط افراد غیر مجاز است.

کلرادو اسلحه گرم ایمنی ائتلاف غیر حزبی همکاری بین اسلحه گرم و پزشکی جوامع است که به طور انحصاری با تمرکز بر پیشگیری از اسلحه گرم اقدام به خودکشی. دولت ما این است که یک رهبر ملی در راه های بسیاری است اما متاسفانه که شامل داشتن یکی از بالاترین نرخ خودکشی. بیش از نیمی از تمام کلرادو خودکشی شامل یک اسلحه گرم و 78 درصد از تمام تفنگ های مربوط به مرگ و میر در کشور در حال خودکشی.

بسیاری از افراد اسلحه های خود از تمایل برای محافظت از خود و خانواده خود را. داشتن اسلحه در خانه را افزایش می دهد خطر مرگ با خودکشی برای کسانی که در خانه زندگی می کنند. اجازه دهید ما روشن شود: اسلحه نمی توان کسی خودکشی, اما آنها آن را بیشتر احتمال دارد که اقدام به خودکشی منجر به مرگ به خاطر سلاح گرم هستند و کشنده تر از دیگر روش های خودکشی است. به عنوان COVID-19 تهدید به اخلال ما معیشت و روابط اجتماعی وجود دارد که دلیل خوبی برای این باور است که برخی از آمریکایی ها از جمله کسانی که با دسترسی به اسلحه را تجربه افکار خودکشی و جان خود را در هفته های آینده و ماه.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

ائتلاف ما متعهد به کمک به کلرادو صاحبان اسلحه – جدید و قدیمی – حفاظت از خود عزیزان خود و جوامع خود را از اسلحه گرم اقدام به خودکشی. برای انجام این کار پیشنهاد ما این است که همه صاحبان اسلحه دانستن علائم هشدار دهنده خودکشی و ذخیره سلاح های خود را به شیوه ای مسئولانه. ایمن سازی گزینه های طیف وسیعی از کابل قفل به قفل جعبه به سفس. در حالی که هیچ روش ادم همه این احتمال را کاهش می دهد که یک سلاح استفاده خواهد شد در یک اقدام به خودکشی.

ملی تیراندازی ورزش پایه را فراهم می کند, گسترده, راهنمایی در پیشگیری از خودکشی و برنامه های توسعه داده است یک لیست از مسئول گزینه های ذخیره سازی را با توجه به تنظیمات شخصی و شیوه زندگی است. در برخی از حالات به طور موقت ذخیره سازی سلاح ها در خارج از خانه ممکن است بهترین راه برای کاهش خطر خودکشی. ما ائتلاف منتشر شده است نقشه های آنلاین که لیست کلرادو مکان های که در آن شما می توانید پرس و جو در مورد گزینه های موقت و داوطلبانه اسلحه سازی. با کودکان از مدرسه به خانه وجود دارد دلایل بیشتر از همیشه به مسئولانه فروشگاه سلاح در داخل و یا خارج از خانه.

در نهایت برخی از صاحبان اسلحه ممکن است نا آشنا با اصول اولیه چگونه به رسیدگی و عمل خود سلاح گرم است. بسیاری از مغازه اسلحه در سراسر کشور ارائه آموزش برای صاحبان اسلحه از جمله همه ما عضو مغازه ها. علاوه بر پیدا کردن چند منابع برای امن اسلحه دست زدن به اینجا.

ما همه نگران ایمنی و وجود دارد بسیار زیاد نیاز برای همکاری در نام پیشگیری از خودکشی. ائتلاف ما و دیگران آن را دوست دارم مانند El Paso County اسلحه گرم ایمنی کارگروه امید به پل شکاف بین پزشکی و اسلحه گرم جوامع است. برای همه ما صاحبان اسلحه و موضوع اسلحه گرم خودکشی واقعی است.

COVID-19 معنادار و زمان برای Coloradans به نگاه کردن به هر یک از دیگر در حال حاضر. مالکیت اسلحه همراه با مهم مسئولیت ما را تشویق جدید و تجربه صاحبان اسلحه به طور یکسان به از راه فکر می کنم امروز برای جلوگیری از اسلحه گرم اقدام به خودکشی در جوامع خود.

نویسندگان تمام اعضای کلرادو اسلحه گرم ایمنی ائتلاف. Ty کلی دو رشته پزشکی و بهداشت عمومی دانشجو در دانشگاه کلرادو دانشکده پزشکی. دکتر امی Betz یک دانشیار در گروه طب اورژانس در دانشگاه کلرادو دانشکده پزشکی. Jacquelyn کلارک است که مالک Bristlecone تیراندازی و آموزش و خرده فروشی در لیکوود. دکتر مایکل Victoroff گواهی سلاح گرم مربی و استاد بالینی در دانشکده پزشکی خانواده در دانشگاه کلرادو دانشکده پزشکی.

Westword هرازگاهی op-eds در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به editorial@westword.com که در آن شما همچنین می توانید نظر در این قطعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de