در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر در حال حاضر ما اعضای تیم با نام مستعار خود را “مبارزه با باشگاه.” هر فن از فیلم می داند که اولین قانون مبارزه با باشگاه است که به بحث در مورد مبارزه با باشگاه, اما این بی سابقه ای زمانی که ما خدمت می کنند الکل برای رفتن و درمانگاه ها هستند “ضروری” کسب و کار, بنابراین ما می توانیم بحث در مورد مبارزه با باشگاه.

تیم ما در Steuben دنور مبارزه شده است. آنها تاسیسات و ضربان قلب از راز سس, مواد غذایی و آشامیدنی در حال حاضر. آنها وجود دارد برای به خدمت به, برای کمک به مردم را به لبخند. در حالی که هیچ کس در موقعیت ما در خط مقدم کارگران بیمارستان وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد “ضروری کارگران” قرار دادن خود در برخی از سطح خطر برای حفظ این اسکلت از یک اقتصاد در حال اجرا است. آنها مبارزه با باشگاه.

به عنوان بنیانگذار راز سس F&B که در عمل وستا, Ace خوردن خدمت و دو محل از Steuben را با گذشته هفت هفته شده اند وجود دارد با شدید ترین دوره از زندگی من و زندگی حرفه ای. من می دانم که من تنها نیستم. من یدکی جزئیات شده است وجود دارد مقدار زیادی از ارزش پوشش وحشیانه وضعیت صنعت رستوران. آن را واقعی است. آن را استرس زا باشد. این احساسی است. جاده به بازیابی سخت است تصور کنید.

پس چرا ما هنوز هم باز است ؟ که سوال من را نگه می دارد تا در شب و آن را روزانه بحث ما مسئولیت های اجتماعی فاصله و ایمنی کارکنان ما هر دو فوق العاده مهم است. ما “ضروری” یا ما یک لوکس ؟ کمی وجود دارد-به-هیچ سود در این مدل کسب و کار و همه ما از حقوق و مزایای کارکنان گرفته قابل توجهی کاهش پرداخت. ما در حال نگه داشتن در مورد بیست و اعضای هیات کاری که در غیر این صورت اضافه شدن به بیکاری ، این باعث می شود آن را دشوار برای کسانی که تصمیم به کار به عنوان بسیاری به عنوان سابق خود کارکنان و دوستان شما در حال ساخت پول به همان اندازه, اگر نه بیشتر, در بیکاری است. اما ما تیم فعلی ساخته شده است وفادار و سخت کوش مردم است. آنها با استعداد متخصصان صنعت که می خواهند به کار و که می خواهند به خدمت می کنند. خود را در امن ترین و شادترین مکان در یک رستوران حتی اگر لبخند خود را تحت پوشش با ماسک و خطر مقیاس افزایش یافته است فراتر از صنعت خطرات ناشی از چاقو بریدگی و سوختگی.

Op-Ed: Why Restaurants Keep Fighting...and Serving

جاش Wolkon

ما صرف حرفه ما در حال توسعه یک نام تجاری از مهمان نوازی را تشویق می کند که انسان اتصالات. و در حال حاضر ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما به حذف بسیاری از ارتباط انسان به عنوان امکان پذیر است. این عجیب و غریب, عجیب و سورئال محیط رستوران. آن را فاقد است که ارضاء فوری و پاداش لبخند مهمان, برروی, آهنگ و ملموس انرژی که خوراک ما. چرا باز بماند?

دو از بالا به ما-راز بشقاب های جوان و کودکان در خانه که آنها در حال حمایت از طریق مدرسه در صبح و سپس دادن شب و تعطیلات آخر هفته به Steuben است. دیگر تنها کاری بزرگسالان در یک خانواده از پنج. صنعت رستوران همیشه ارائه یک روی حیله و تزویر تعادل بین کار و زندگی, اما این سناریو راهنمایی مقیاس فراتر از انتظارات واقع بینانه از تعادل است. چرا که نه نگاهی به یک استراحت ؟ آن بوده است که 22 سال از آنجایی که ما برای اولین بار باز وستا از آنجا که همه ما با رستوران ها بسته شده اند به طور همزمان برای بیش از یک روز. مطمئنا از آن خواهد بود آسان تر به بسته همه را و گرفتن نفس ما.

در سهشنبه, مارس 17 روز پس از تخمگذاری کردن 180 از اعضای خانواده ما و بسته شدن درها در وستا, Ace خوردن خدمت و Steuben را Arvada, فوق العاده مهربان و بخشنده فن خریداری $1,000 کارت هدیه. آن لحظه ای از قدردانی در غیر این صورت هرج و مرج بعد از انتقال به, را از مدل در Steuben دنور. که همان روز سرآشپزها در وستا شد تمیز کردن رستوران آماده take-صفحه اصلی وعده های غذایی برای کارکنان و آماده برای تمام کارکنان کشاورزان’ بازار برای مواد غذایی ما نمی خواهد بود قادر به استفاده از. این همان داستان بازی در, Ace, Steuben را اروادا و هزاران نفر از رستوران ها در سراسر کشور است. با حمایت از ما purveyors ما همچنان به میزبان رایگان هفتگی بازار مواد غذایی برای ما سابق کارکنان. نگه داشتن درب باز نیز به ما اجازه ارائه یک وعده غذای رایگان به تمام کارکنان سابق هر روز. ما قادر به نگه داشتن ثبت نام کارکنان بیمه سلامت فعال و 100 درصد تحت پوشش از طریق آوریل است. ما صاحبخانه در Steuben های آس خوردن خدمت و وستا به ما اجازه تسلیم ما پرداخت اجاره.

Op-Ed: Why Restaurants Keep Fighting...and Serving

جاش Wolkon

در زمان اضطراب و سردرگمی ثابت تغییرات قانونی و بسیار زیاد قطعیت EatDenver جامعه بیش از 200 رستوران ها مستقل بوده و غیر قابل تعویض منبع اطلاعات قابل اعتماد و پشتیبانی و حتی روان درمانی است. مشترک و نگرش های مشاوره عهد به جامعه-اولین ارزش دنور شگفت انگیز رستوران های مستقل. همه رهبران در حال آزمایش هرگز مانند قبل و کتی Lazor مدیر اجرایی EatDenver افزایش یافته است به این مناسبت است. سونیا Riggs و کلرادو انجمن رستوران نیز مشغول به کار non-stop برای حمایت از صنعت ما.

آشپز Thach Tran از آس خود را باز کرد ضد عفونی کننده های تجاری-شرکت تمیز کردن با یک دختر فوق العاده پاسخ مثبت. سابق وستا اجرایی آشپز براندون پرورش نگه داشتن پروژه Angel Heart رفتن ارائه وعده های غذایی با کمبود داوطلبان. صنعت ما همچنان وجود دارد به و برای کمک به, حتی در حالی که در آستانه سقوط.

یک GoFundMe تغذیه کلرادو قهرمانان خریداری شصت و وعده های غذایی از Steuben را برای تحویل به دنور سلامت. محلی اخبار کانال ها را برداشت و سیل مردم رسیده به Steuben را که مایل به حمایت بیشتر جامعه ما تلاش. به جهنم همسر من, تنها ,بود, انگیزه برای راه اندازی خود ما GoFundMe صفحه Secret Sauce خدمت می کند. این صندوق را حمایت از تلاش های ما برای خدمت به شصت وعده های غذایی هفتگی به دنور و سلامت جوانان شهری اوج. علاوه بر این ما شده اند قادر به خدمت به وعده های غذایی در Delores پروژه, St. جو و مرکز پزشکی از شفق قطبی است.

یکی از جمعه سابق فرماندار shive بزرگ به طور منظم برای سال های بسیاری برداشت Steuben را از مرغ سرخ شده به رفتن شده و آن را در Instagram ارائه یک لحظه از قدردانی از کارکنان ما. شاید یکی از درخشان ترین لحظات برای من یک مونتاژ ویدئویی که کارکنان ما با هم قرار داده در حالی که اجتماعی فاصله ابراز قدردانی از تلاش های ما. چگونه راد است ؟ آن را صفحه اصلی. بزرگ به طور منظم از آس و Steuben را پیامک من بپرسید که آیا او می تواند به صورت ناشناس رها کردن 100 پادشاه Soopers کارت هدیه داده می شود به هر یک از کارکنان در نیاز. پاداشها به تیم ما هستند به طور متوسط بیش از 30 درصد برای گرفتن است.

نظرات خود را در رسانه های اجتماعی شده است, خسته کننده و دلگرم کننده. حتی اگر ما نمی توانیم دیدن لبخند ما بخشی از ساخت یکی دیگر از حافظه های مارک عید پاک و 420 با مهمانان ما و آنها مشترک شاد عکس های از جشن های خود را در رسانه های اجتماعی. Cinco de Mayo و روز مادر هستند. این چیزی است که ما انجام می دهیم و این چیزی است که ما را تغذیه. من الهام گرفته شده است توسط بسیاری از مردم: رهبران مهمان همکار رستوران و خود ما کارکنان که در تمام این دوره در تاریخ برای پیدا کردن یک راه برای کمک. لحظه های مثبت توصیف شده در اینجا نشان دهنده تنها کسری از تعداد بی شماری از اعمال محبت و تشویق و فرصتی است که جامعه ما را فراهم کرده است.

ما باز به دلیل باور نکردنی ما و کارکنان اختصاص داده شده تعهد ما به خوراک ما بیکار کارکنان و مسئولیت ما را برای خدمت به جامعه. ما باز به دلیل دعوت ما به آشپز ما نیاز به خلاق و ماموریت ما برای ارائه راحتی و لبخند را از طریق خدمات ما. ما عامل به دنور ساکنان دقیقا همان چیزی است که انتظار می رود از زادگاه خود, کسی که شام میخورد. رستوران محله همواره engrained در جامعه به عنوان مکان هایی برای جمع آوری به جشن, به سوگواری بستگی دارد در کولاک, و یا برای گرفتن گوش دوستانه متصدی بار.

قبل از بحران من موعظه به هر کسی که گوش بود که ارزش کامل-سرویس ناهار خوری در معرض خطر تهدید سهولت در تحویل مواد غذایی, سالن, سریع, گاه به گاه, Netflix و هر گونه انحراف است که ما را نگه داشته از بیرون رفتن و لذت بردن نامحسوس تجربه یک تجربه ناهار خوری به یاد ماندنی با دوستان و خانواده. امیدوارم یکی از لنت نقره ای به آمده خواهد بود که به مردم یادآوری است که رستوران ها بخش مهمی از فرهنگ و بافت جامعه ما است. آنها که در آن, ما, اتصال, جشن, پاداش, آرامش, عشق و خنده. هنگامی که ما از طریق این و ما احساس یک خانه کامل خواهد بود به ویژه به عنوان اولین روز من باز وستا در سال 1997.

با تشکر از شما فرماندار پلیس. با تشکر از شما شهردار Hancock. با تشکر از شما به معلمان و مدیران مدارس به رانندگان تحویل ساخت و ساز کارگران راه اندازی کلرادو مرکز همایش بانکداران بیکاری دفتر سوپر مارکت کارگران همکار من رستوران و هر کارگر ضروری است که کار سخت تر از همیشه در طول این بحران به پشت ما را حفظ کند و کمک ما برای بهبود.

مثل همه ما متوجه این است که روز به روز سرمایه گذاری است که می تواند در نهایت در هر زمان اما تا زمانی که ما تیم و توانایی ما را به ادامه مبارزه و خدمت می کنند. اگر شما می خواهید برای کمک به بررسی یک وب سایت رستوران قبل از پریدن به تحویل وب سایت. کمک به ما GoFundMe Secret Sauce در خدمت صفحه. خرید یک بیمارستان غذا علاوه بر خود را از وعده غذایی; بسیاری از رستوران ها ارائه آنها را. خرید یک کارت هدیه. ترک فوق العاده بزرگ نوک. مرتکب به یک زن و شوهر از وعده های غذایی یک هفته. پیدا کردن یک مزرعه محلی یا CSA برای حمایت از. صبور باشید. ما همه بدانند آن را به عنوان ما رفتن و انجام بهترین های ما در حالی که تلاش برای نگه داشتن همه امن است. همین حالا بازی را بر روی خط منتقد مگر اینکه از نظر شما مثبت است.

و وقتی که این همه می گذرد بازگشت به یکی از رستوران مورد علاقه خود و با تشکر از تیم بدانند چگونه برای زنده ماندن و داشتن اراده شن و تعیین آن را همه را دوباره روی میز دوباره به طوری که آنها باید از این فرصت برای خدمت است.

با تشکر از شما دنور و این شهر رستوران جامعه برای همه شگفت انگیز خود را پشتیبانی می کند. شما به ما هدف. شما به ما یک پاسخ به “چرا؟”

Op-Ed: Why Restaurants Keep Fighting...and Serving

جاش Wolkon

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de