تظاهرات و تجمع در اورنج کانتی برای محکوم Newsom ساحل بسته شدن

در هفتمین روز شنبه از دولت stay-در-خانه سفارش این بخش بیش از اجباری تعطیلی گسترده تر شد و سریع در جنوب کالیفرنیا بار دیگر سواحل اورنج کانتی.

خوانندگان پریدند نرده ها. واکر قدم با سگ خود را و پارکینگ شد بداهتا Chautauquas به بحث سیاست و صدا ،

اقدامات در سرپیچی از دستورات صادر شده پنج شنبه توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom خواستار “سخت نزدیک” از تمام دولت های ایالتی و محلی در سواحل, یک دستور است که به طور خاص در امتداد شنی اورنج کانتی برای هفته گذشته جمعیت بودند که به دنبال رهایی از اوایل heatwave.

در نامه ای به اورنج کانتی مدیره از سرپرستان فرمانداری از خدمات اورژانس اظهار داشت که “غلظت بالایی از بازدید کننده ساحل در نزدیکی … تهدید سلامت هر دو ساحل بازدید کنندگان و اعضای جامعه.”

تبلیغات

“در پاسخ ما وزارت امور خارجه پارک و تفریح و سرگرمی است تغییر به بسته شدن کامل همه اورنج کانتی دولت در سواحل و موقت.”

محدودیت های اعمال شده و همچنین به سواحل اداره شده توسط دولت های محلی در اورنج کانتی.

در هانتینگتون بیچ اسکله — به عنوان یک نور مه صبح برداشته — در حدود 50 فعالان به انتخاب کنید تا جایی که آنها را ترک کرده بود روز جمعه. مشارکت مردم نور بود اما لفاظی بود و فقط به عنوان پرشور است.

“سفارشات Newsom هستند نه قانون اساسی و موثر نیستند در هر راه” گفت: Kyle ریچاردسون که تا به حال طراحی یک پوستر شب قبل از.

تبلیغات

تکان دادن به عبور اتومبیل در ساحل اقیانوس آرام بزرگراه ریچاردسون به تصویر کشیده رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در یک نازی ها در زیر یک پرچم قرمز و یک صلیب شکسته. “اطاعت از پیشوا” آن را بخوانید اسکریپت. مخالف بودند, دست کشیده, ستاره های تخته موج سواری و کلمات “آمده و آن را” یک مرجع به اولین نبرد تگزاس انقلاب در سال 1835.

“وجود ندارد COVID-19 مشکل در اورنج کانتی” گفت: Richardson, 35. “این تنبیهی اندازه گیری از خاموش کردن سواحل و نگه داشتن همه چیز بسته است نه انجام هر کاری است.”

شهرستان مقامات بهداشت در روز شنبه اعلام کرد دو کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر آوردن تلفات به 52. این شهرستان همچنین گزارش جدید 99 موارد با تعداد ایستاده در 2,636.

در سمت شمال ساحل نیوپورت اسکله پارکینگ شلوغ بود با افرادی که مایل به گرفتن بر روی شن و ماسه. پرچم آمریکا در رقابت با قرمز MAGA کلاه.

تبلیغات

در ظهر the gathering — شماره نزدیک به 70 — شروع به راه رفتن در سراسر ساحل اقیانوس. نیوپورت بیچ افسران پلیس توصیه آنها را به نوبه خود و یک هلیکوپتر از Orange County Sheriff Department پرواز بیش از اعلام بسته شدن بیش از یک بلندگو.

به عنوان یک تعداد کمی از مردم رفت و به آب نجات غریق در یک قایق تنها فراتر از گشت و گذار خط آنها اطلاع داد که ساحل بسته شد.

در نهایت جمعیت پراکنده اما نیم دوجین زمین خود ایستاده و بحث در مورد آنها با افسران پلیس نه چندان دور از آب. لایحه Beukers در میان آنها بود. او در پایین رانده شده از لنکستر و نامشخص چگونه مکالمه را او فیلم برداری ارز در حالی که کودکان زن و شوهر bodysurfed.

Beukers, 48, گفت: پس از آن که او مایل به دریافت دستگیر و این بحث تا به حال کمتر به ساحل از قانون اساسی از بسته شدن.

تبلیغات

“ما به کجا می رویم ؟” او به یاد می آورد درخواست افسران. “آنچه در کنار تاریخچه آیا می خواهید به در ؟ کسی ایستاده خود زمین است. ما در یک شیب لغزنده و ما ممکن است در نهایت که در آن ما ممکن است می شود.”

وی 2nd Amendment و رزا پارکس و در پایان طرفین دست تکان داد و پلیس رفتگان.

در هانتینگتون بیچ اجرای قانون نیز تلاش برای تفسیر و اجرای بسته شدن. در مورد دو پلیس موبایل مسدود ورود به یک مسیر دوچرخه سواری. یک موتور سیکلت پلیس و یک SUV بودند پارک شده در پایه اسکله که در آن زرد نوار احتیاط بوده و صحافی.

روز قبل از هانتینگتون بیچ ساکن پیت Hamborg ایستاده بود بر روی شن و ماسه با باغ های کنده کاری کردن حروف به مبهم زشت و ناپسند و توهین به کارگردانی فرماندار.

تبلیغات

در حالی که شرکت در هانتینگتون بیچ تظاهرات Hamborg همدردی با معترضان. او معتقد است که ساحل بسته ایجاد یک سنت خطرناک در این رویداد اضافی وجود دارد شیوع بیماری و یا یک بیماری همه گیر.

Hamborg معتقد است که بهداشت عمومی را رعایت لازم است. “این برای اولین بار همه گیر و نمی خواهد آخرین,” او گفت:. “این ویروس می تواند جهش یا کسی می تواند غذا خوردن خفاش و یا یک کفتار بومی جنوب و هاپ در یک هواپیمای مسافربری است. آن را دوباره اتفاق می افتد.”

اما او نگران است که اقدامات نامحبوب مانند ساحل بسته خواهد اگزوز عمومی تحمل و خوب خواهد شد.

“اگر رهبری غیر منطقی است,” او گفت: “وجود خواهد داشت هزینه پرداخت می شود و در آینده چون مردم نمی خواهد قرار داده تا با آن است. آنها نمی خواهد که نگرش به پیروی از آنها به عنوان در حال حاضر. ما نمی توانیم افتاد چرا که این ممکن است تنها زمانی که ما نیاز به واکنش نشان می دهند. ما نیاز به خوب را در بانک.”

تبلیغات

Hamborg که به تازگی بازنشسته از اورنج کانتی آتش اقتدار خود را طول می کشد زمان در ساحل جدی است. او به پیاده روی در رشته فرو می رود و دست و پا زدن تخته. از آنجا که اقامت در خانه سفارشات صادر شده در ماه مارس او تلاش می کند برای رسیدن به ساحل حداقل یک بار در روز.

“من اعتیاد,” او می گوید. “من نیاز به رفتن به یک 12 گام برنامه و آن را به نام 12 قدم در شن و ماسه.”

ساکنان هانتینگتون بیچ مانند Hamborg بر این باورند که رژیم صهیونیستی. Newsom را درک نمی کند خود را در جامعه و به طور خاص آن را برای دلایل بیشتر از فقط همه گیر.

“من در انتظار فرماندار برای قرار دادن پای خود را بر گردن ما,” Hamborg گفت. “و این به نظر می رسد مانند یک قدرت سیاسی بازی به دلیل هانتینگتون بیچ نشده است و همکاری با او.”

تبلیغات

چاک آبجو 65 پیاده روی به ساحل هر روز اغلب پیوستن به دوستان خود — “ما خودمان تماس Wally پسران” بر روی دیوار در غرفه. او معتقد است که بسته شد نفس بیش از حد. “سلام دوست رزمی, قانون,” او می گوید.

آبجو معتقد است Newsom است از واکنش بیش 2018 تصمیم اورنج کانتی هیئت ناظران برای پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال دعوی در دادگاه در برابر کالیفرنیا بیش از آن قوانین مهاجرت.

“نظر شخصی من این است که فرماندار ناراحت است با اورنج کانتی دلیل آن را رفتن نیست همراه با دولت را عفو و یا پناهگاه polities و این است راه خود را به پرداخت” Brewer گفت.

در این استدلال در برابر بسته شدن آبجو می خواهم برای دیدن اطلاعات است که پشتیبانی تصمیم گیری. از منظر او آفتاب و اقیانوس هوا هستند یک راه خوب برای نگه داشتن coronavirus دور.

تبلیغات

بعد در تظاهرات ریچاردسون تصمیم گرفت از آن زمان برای ضربه زدن به آب. خورشید و روز زیبا بود.

تکان دادن افسران پلیس که به او هشدار داده است که رفتن در ساحل خواهد بود یک تخطی از قانون ریچاردسون ادامه داد: در سراسر خالی کشش از شن و ماسه.

او را به پایین نشانه و قرمز و سفید و آبی مدیره, کوتاه, پا به گشت و گذار. هنگامی که فراتر از قطع او به عقب نگاه کرد و دیدم هیچ کس در ساحل, کمیاب.

“این خیلی با شکوه او گفت:” پس از آن. “آن نشده اند می تواند کامل تر: به اندازه کافی خنک شود طراوت و نه بیش از حد سرد است. آن را کامل اورنج کانتی روز است.”

تبلیغات

پشت در ساحل به عنوان معترضان ساخته شده برنامه ای برای سر به لاگونا بیچ برای ادامه عمل خود ریچاردسون آماده بود به قید وثیقه آزاد است.

“من خسته و آفتاب سوخته” او گفت:. “من فکر می کنم من به گرفتن برخی از tacos.”

بار کارکنان عکاسان خوب Skalij لوئیس Sinco و Allen J. Schaben کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر